Skip to content

Jak aktywować ruchome okno w rozmowie wideo WhatsApp?

19 de lipiec de 2021

To niesamowite, co ta platforma oferuje wszystkim swoim użytkownikom i to nie tylko z aplikacji mobilnej, ale także z jej wersji internetowej. I chodzi o to, że WhatsApp został i przekroczył czas, ponieważ z każdą aktualizacją dodaje nowe funkcje. Tak jak ta, która od wersji beta była już znana, ale teraz jest oficjalna i tutaj Wam powiemy jak aktywować pływające okno w rozmowach wideo na WhatsApp.

Nie wystarczyło, aby móc prowadzić wideorozmowy z tej aplikacji za pomocą smartfona, ale już teraz możesz aktywować wyskakujące okienko. W ten sposób będziesz mieć aktywne połączenie wideo w małym oknie a tymczasem. Możesz wykonywać inne czynności na telefonie komórkowym, takie jak przeglądanie zdjęć, wprowadzanie poprawek, przeglądanie listy kontaktów itp.

Kolejną zaletą tego wyskakującego okienka jest to, że można je kliknąć i przeciągnąć, umieszczając je w dowolnym miejscu na ekranie telefonu komórkowego. To świetna funkcja, a w tym samouczku pokażemy, jak aktywować i używać. I będzie to tak proste, jak usunięcie wiadomości z WhatsApp po terminie, więc czytaj dalej, aby zdobyć nową wiedzę.

Kroki, aby aktywować ruchome okno w rozmowach wideo WhatsApp

Nie mamy wątpliwości, że oczekiwania, które generować platformy takie jak WhatsApp czy Facebook o jego nowych funkcjach są świetne. Poniekąd zrzesza miliony użytkowników na świecie i są one bez wątpienia najbardziej popularne i używane w tej chwili. Przygotuj się więc na poznanie funkcji, która została już przetestowana i jest już dostępna.

Jest to funkcjonalność, z której na razie może korzystać niewielu, ponieważ po pierwsze jest bardzo nowa, a po drugie Jest dostępny tylko z systemem Android 8.0 Oreo. Ponieważ te urządzenia mają tę wersję systemu operacyjnego. Potrafią doskonale wykorzystać obraz w trybie obrazkowym i zastosować je w rozmowach wideo.

Ten tryb składa się z dostosować rozmiar ekranu, na którym odtwarzane jest połączenie wideo, umieść go tam, gdzie chcemy, a następnie kontynuuj korzystanie z naszego telefonu komórkowego. Dlatego aplikacja WhatsApp chciała skorzystać z tego trybu dostępnego w nowej wersji Androida. Aby zapewnić połączenia wideo, ta funkcja wyskakującego okienka.

Następnie jak aktywować pływające okno w rozmowach wideo na WhatsApp, ponieważ jest to naprawdę łatwe, jeśli Twój telefon ma tryb obrazu w obrazie. Jeśli tak jest, możesz teraz korzystać z aplikacji i zdasz sobie sprawę, że aktywacja tej funkcji nie będzie dla Ciebie bardzo trudna.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejdź do aplikacji WhatsApp, przejdź do swoich kontaktów i naciśnij , aby wykonać połączenie wideo. Gdy komunikacja zostanie nawiązana i będzie aktywna, należy kliknąć przycisk Wstecz. Ta czynność spowoduje zwinięcie rozmowy wideo w małe, pływające okno na ekranie.

A to okno można bez problemu kliknąć i przeciągnąć w dowolne miejsce na ekranie, w ten sposób możesz kontynuować rozmowę z drugą osobą.

Podczas wykonywania innych zadań na telefonie, takich jak przeglądanie czatów w tej samej lub innej aplikacji. Odtwarzaj filmy, przeglądaj obrazy, szukaj tego, co chcesz w innych obszarach telefonu, a rozmowa wideo będzie kontynuowana.

To niesamowita funkcja, która jest dostępna tylko dla urządzeń z Androidem, które mają nową wersję Androida Oreo. Jeśli nie masz tego systemu operacyjnego, wystarczy poczekać na aktualizację. Aby wkrótce móc na swoim urządzeniu mobilnym, aktywuj pływające okno w rozmowach wideo na WhatsApp.

Ustawić rozmowy wideo WhatsApp w tle?

Istnieje przekonanie, że jeśli prowadzimy rozmowę wideo, nie możemy korzystać z innych aplikacji, ale naprawdę są na to sposoby i to przez umieszczenie połączeń w tle.

okno rozmowy wideo

Najlepsze jest to, że nie stracisz obrazu ani dźwięku ale do tego musisz zidentyfikować na ekranie swojego telefonu podczas połączenia wideo, w którym jesteś ikoną strzałki po lewej stronie i przejść do naciśnięcia tej opcji.

Zasadniczo zrobi to, że eWideo będzie mniejsze na ekranie i pozostanie tam, gdy będziesz korzystać z dowolnej innej aplikacji.

Na koniec powinieneś wiedzieć, że jeśli chcesz wrócić do normalnego stanu połączenia, musisz kliknij na obrazek i wszystko wróci do poprzedniego stanu.

Jak podstępnie czytać wiadomości WhatsApp z wyskakującym okienkiem?

Nasze aplikacje mają wiele funkcji, których jeszcze nie znamy i WhatsApp jeszcze bardziej, który ma małe sztuczki które mogą być dla nas bardzo pomocne, gdy chcemy uzyskać dostęp, aby przeczytać wiadomość.

Istnieją różne sposoby powiadomienia tej aplikacji, że mamy WhatsApp, a jednym z nich jest wyskakujące okienko, ale to Jeśli go aktywujesz, pojawi się we wszystkich fazach telefonu komórkowego, to znaczy nawet na ekranie blokady pojawi się.

Możesz go aktywować dla wszystkich kontaktów wejście do ustawień następnie wybierając opcję Powiadomienia, a następnie wyskakujące okienko.

Możesz również dokonać spersonalizowanej konfiguracji, wchodząc na czat kontaktu, który chcesz zrobić i wprowadzając ustawienia. Następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to kliknąć zobacz kontakt i poszukaj opcji powiadomień niestandardowych.

Na koniec, wybierz opcję wyskakującego okienka i tak wyjdzie tylko dla kontaktu, który zrobiłeś, na wypadek, gdybyś nie chciał go używać dla wszystkich.

dołącz do naszego kanału telegram