Skip to content

Jak aktywować lub usunąć tryb Dark, Night lub Dark Night Twittera na Androida, iOS i PC?

22 de listopad de 2021

Jeśli Twitter jest jednym z najczęściej używane obecnie sieci społecznościowe, nie możemy stracić z oczu faktu, że jest to również taka, o której nie mamy tak dużej wiedzy o nowych funkcjach, jak na przykład w WhatsApp, Twitter to otwarta sieć społecznościowa, w której Utwórz konto to niezwykle proste

Dlatego, zwłaszcza biorąc pod uwagę użytkowników, którzy: spędzają sporą część dnia przed ekranem, tym razem chcemy pokazać sztuczkę dotyczącą Twittera, która naszym zdaniem może Cię bardzo zainteresować.

Jest to związane z że możesz użyć trybu ciemnego Twittera na którejkolwiek z platform, na których działa ta usługa, abyś nie musiał tak bardzo męczyć oczu.

Na urządzeniach mobilnych korzystanie z trybu ciemnego na Twitterze również może być ciekawym myśleniem że nie musimy zużywać tak dużo baterii z naszych terminali, co również wierzymy, że wielu doceni.

Tak więc, jeśli chcesz wiedzieć, jakie kroki należy wykonać, aby aktywować tryb ciemny w Twitter na Androida, iOS i komputery, zalecamy dalszą lekturę, ponieważ w każdym przypadku nauczymy Cię, jak to zrobić szybko i łatwo.

Jak aktywować tryb ciemny Twittera na PC?

Następnie zaczniemy krok po kroku, aby aktywować tryb ciemny Twittera na komputerze z systemem operacyjnym Windows lub innymPonieważ zaczynamy od podstawy, że mówimy o internetowej wersji sieci społecznościowej, jeśli chcesz korzystać z lite wersji Twittera, jest to całkowity przystanek.

 • Wpisz swoje konto na Twitterze
 • Kliknij na zdjęcie profilowe
 • Pojawi się rozwijane menu, w którym będziesz musiał wybrać opcję Twitter Dark Mode
 • Gdy to zrobisz, nowy interfejs pojawi się natychmiast

Oczywiście tak się dzieje w tym przypadku i we wszystkich następnych, w których nauczymy Cię, jak aktywować tryb ciemny na Twitterze, że kiedy tylko chcesz, możesz cofnąć procedurę powrót do tradycyjnego estetycznego aspektu sieci społecznościowej.

obecny start Twittera

Jak aktywować tryb ciemny Twittera na Androidzie?

W tym drugim przypadku chcemy wam to pokazać jaka jest procedura, która pozwoli ci aktywować tryb ciemny? Twitter na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android, o co często pytają nas użytkownicy:

 • Otwórz aplikację Twitter
 • Zaloguj się na swoje konto
 • Na dole menu aplikacji zobaczysz opcję Tryb nocny
 • Musisz to wybrać

Jedną z zalet aktywacji Dark Mode Twittera na Androidzie jest to, że możemy wybrać, czy chcemy, aby ta opcja była aktywowana w nocy automatycznie, lub jeśli chcemy, żeby był cały czas aktywny, na wypadek, gdyby nam się bardziej podobało.

Jak aktywować tryb ciemny Twittera na iPhonie?

A jeśli nauczyliśmy się aktywować tryb ciemny Twittera na Androidzie i komputerach, jesteśmy pewni, że Użytkownicy urządzeń mobilnych Apple, Innymi słowy, iPhone również będzie chciał wiedzieć, jak wykonać to krok po kroku:

 • Otwórz aplikację Twitter
 • Zaloguj się na swoje konto
 • Poszukaj sekcji Ustawienia i prywatność
 • Tam przejdź do ekranu i dźwięku
 • W nim wybierz opcję Tryb nocny

wprowadzenie Apple do trybu ciemnego Twittera

Jak aktywować nowy tryb Super Dark Mode na Twitterze?

Teraz, poza ciemnym trybem Twittera na iOS, chcemy pokazać poniżej kolejną sztuczkę, którą uważamy za niezbędną w tego typu przypadkach, tę, która nam pozwala aktywuj tryb Super Dark na Twitterze.

Różnica między trybem ciemnym Twittera a trybem Super Dark Twittera ma związek z tym, czy pierwszy z systemów nam na to pozwala używaj ikon i elementów, które mają tendencję do ciemnoniebieskiego, w przypadku drugiego przechodzimy bezpośrednio do czerni.

Nie trzeba dodawać, że tryb Super Dark na Twitterze poprawia wydajność tego, który jest po prostu ciemny, ponieważ nie tylko pozwala nam na mniejsze zmęczenie wzroku, ale także oszczędza baterię przy jej wyborze. Aby go aktywować, wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz aplikację Twitter
 • Zaloguj się na swoje konto
 • Poszukaj sekcji Ustawienia i prywatność
 • Tam przejdź do ekranu i dźwięku
 • Poszukaj opcji Tryb nocny
 • Wybierz tryb Super Dark lub Light Out

Oczywiście, choć ten tryb jest naprawdę bardzo atrakcyjny, trzeba pamiętać, że w tej chwili jest dostępny tylko dla użytkownicy posiadający urządzenia z systemem operacyjnym iOS, a nie dla innych.

Jak wygląda tryb ciemny Twittera na Macu, Windowsie, Androidzie lub iOS?

Po aktywowaniu tej opcji Twitter Dark Mode na dowolnej z platform, o których wspomnieliśmy wcześniej, czy to na komputerach, czy na urządzeniach mobilnych, od razu zauważysz zmianę w wyglądzie.

Możemy nie tylko powiedzieć, że ogólny wygląd Twitter Dark Mode jest bardziej interesujący i elegancki, nawet w przypadku zweryfikowanych kont, ale zauważysz również, jak wiele ikon i ogólnie środowiska ciemnieje od kolorów takich jak czarny lub granatowy.

To jest niewątpliwie opcja, którą polecamy, a dzięki różnym obrazom, które są częścią artykułu, będziesz mógł zorientować się, jak wygląda tryb ciemny Twittera w każdym z systemów operacyjnych.

Twitter nie chce opuszczać ramion i nadal dąży do tego maksymalnie usprawnić aplikację, Być może jej chwila chwały dobiegła końca i wiele innych sieci społecznościowych zyskało większą popularność niż ona w ostatnich czasach, ale wciąż jest jedną z największych i pokazuje to właśnie za pomocą tego rodzaju aktualizacji.

Teraz on Tryb nocny Twittera na Androida Wszystko może być aktywowane automatycznie w zależności od pory dnia, oczywiście, abyśmy nie musieli o tym pamiętać lub być tego świadomi, można to skonfigurować tak, aby aktywowało się w pełni automatycznie.Chcesz wiedzieć, jak aktywować automatyczny tryb nocny Twittera? Uczę cię poniżej.

Aktywuj automatyczny tryb nocny Twitter Android

Wersja, która będziemy potrzebować Twittera na Androida w wersji 7.2.0Pamiętaj, że na razie ta wersja jest wersją beta i dlatego konieczne jest przyłączenie się do programu, który byłby programem beta ze Sklepu Play. Jeśli nie chcesz dołączyć i pobierać wersji beta, na razie będziesz musiał poczekać, aż funkcja będzie dostępna w stabilnej wersji aplikacji.

Obstawiam, że za jakieś dwa, trzy tygodnie będziemy mogli mieć tę nowość w wersji powszechnej i Twitter na Androida, ale oczywiście będziesz musiał poczekać ten czas, jeśli chcesz skorzystać z tej funkcji, jak powiedziałem nieco wcześniej.

Panel powiadomień na Twitterze na Androida

Pobierz wersję beta Twittera z automatycznym trybem nocnym

W tej wersji będzie Ci łatwiej odblokować kogoś z Twittera, ale jeśli jeszcze go nie masz, zawsze możesz, na wypadek, gdybyś poszedł dalej i pobierz wersję beta lub aktualizację

Co musisz zrobić, aby być w stanie aktywować automatyczny tryb nocny jest przejście do części Ustawienia aplikacji, po czym przechodzimy do miejsca, w którym jest napisane Ekran i dźwięki, a następnie wybierz Tryb nocny, tuż obok jest opcja z napisem Automatycznie.

W zależności od pory dnia wygląd aplikacji zmieni się automatycznie, aby precyzyjnie dopasować się do naszych oczu w nocy i w ten sposób uniknąć mocniejszego uderzenia ich w nocy, aby spróbować unikaj zmęczenia oczu że może nas wywołać w nocy.

Ta opcja jest niezwykle interesująca dla użytkowników, którzy chcą użyj tej aplikacji przed pójściem spać, aby nie tracić czasu na ręczne uruchamianie wszystkiego i jednocześnie wystawianie zmęczonych oczu już w tym momencie dnia na jasność i mocne kolory aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram