Skip to content

Jak aktywować i używać zapasowej baterii w telefonie komórkowym z Androidem lub iPhonem

8 de kwiecień de 2023

Chociaż każdy przeciętny użytkownik pomyślałby, że ładowanie pełna bateria smartfona osiąga 100%, Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest kilka „ale”, które powinniśmy wziąć pod uwagę, widząc, że bateria telefonu komórkowego jest bardzo słaba, a my nie mamy nowej lub zapasowej baterii, która pomogłaby nam w taka sytuacja.

Nie zdarzyło Ci się to w relaksujący dzień, ten nieprzyjemny moment, kiedy spacerujesz po parku lub cieszysz się słonecznym dniem na plaży, lub w górach ciesząc się przyrodą i kiedy wyciągasz telefon, aby zrobić kilka zdjęć swojej rodzinie lub znajomych, znalazłeś się w trudnej sytuacji, że masz komórkę z bardzo słaba bateria i brak możliwości jej naładowania.

Jeśli nie masz rozwiązania pod ręką gdy bateria telefonu komórkowego jest na wyczerpaniu. Cóż, wiemy już, że w dzisiejszych czasach bardzo często zdarza się mieć dodatkową baterię na wypadek potrzeby lub przenośną ładowarkę, narzędzie, które jest bardzo przydatne w takich sytuacjach.

Dzisiaj przedstawiamy samouczek, który poprowadzi Cię w najprostszy sposóbwygodne i łatwe, aby maksymalnie wykorzystać baterię telefonu, abyś mógł bez problemu obsługiwać telefon komórkowy i wrócić do domu na czas, aby naładować baterię, chociaż istnieją aplikacje, które mogą ci pomóc tutaj wyjaśnimy instrukcję sposób .

W rzeczywistości, niektórzy poszczególni producenci mają dodatkowe miejsce jako rezerwę baterii, tak, jak to czytasz. Ta opcja pozwoli ci mieć nieco większą autonomię w określonych momentach, kiedy jej potrzebujesz, i będziesz mógł w pełni korzystać z telefonu komórkowego.

Aktywuj podtrzymanie bateryjne na Androidzie

Co więcej, musimy to wziąć pod uwagę Ta sztuczka działa prawie na wszystkich modelach i markach telefonów komórkowych.Chociaż poniżej nauczymy Cię, jak go rozwijać w terminalu Samsung, musisz wiedzieć, że możesz z niego skorzystać w wielu sytuacjach.

W pierwszej kolejności musisz więc uzyskać dostęp do sekcji połączeń, a zwłaszcza tam otworzyć klawiaturęgdzie będziesz musiał wpisać konkretny kod, który będzie konkretnie *3370#. Po wpisaniu go z klawiatury połączeń musisz ręcznie ponownie uruchomić telefon komórkowy, a zobaczysz, że w tym momencie bateria ma dodatkową, o której prawdopodobnie nie wiedziałeś.

jak korzystać z baterii zapasowej telefonu komórkowego

Po wpisaniu tego kodu *3370# w telefonie, jeśli wszystko działa poprawnie, powinieneś mieć do 50% dodatkowej bateriibiorąc pod uwagę, że jest to oryginalny pomysł producentów.

Oczywiście to rozwiązanie jest świetne dla większości użytkowników, biorąc pod uwagę, że nam na to pozwoli kontynuować korzystanie z urządzenia przez wiele godzinchociaż musisz wiedzieć, że nie należy lekceważyć tej sprawy.

zmień baterię na mobilną

W rzeczywistości specjaliści zalecają nam w tym sensie, że używajmy tej rezerwy baterii tylko w przypadku, gdy jest to naprawdę konieczne, oraz abyśmy unikali korzystania z niej w okolicznościach, w których prawie nie jesteśmy do tego zobowiązani. W przeciwnym razie bateria może zacząć się psuć, ponieważ ta funkcja zmusza baterię do pracy z maksymalną wydajnością, a dalsze używanie może spowodować zapadnięcie się baterii i skrócenie jej żywotności.

Z drugiej strony, niektórzy użytkownicy mówili nam, że po wprowadzeniu kodu *3370#, Twój smartfon sam się nie zrestartuje Jak można by się tego spodziewać i jak już powiedzieliśmy, telefon komórkowy należy ponownie uruchomić ręcznie z samouczka, który wyjaśniliśmy.

Może to mieć związek z smartfon nie posiada funkcji podtrzymania bateryjnego. Pamiętaj, że chociaż istnieje wiele urządzeń, które to mają, nie wszystkie też.

Czy udało Ci się krok po kroku korzystać z kopii zapasowej baterii w urządzeniu Samsung?

dołącz do naszego kanału telegram