Skip to content

Jak aktywować i używać baterii zapasowej telefonu komórkowego z systemem Android – co się stanie, jeśli wprowadzę kod * 3370 #? To jest możliwe?

12 de kwiecień de 2021

Jeśli chcesz wiedzieć, jak aktywować rezerwę baterii na swoim urządzeniu z Androidem, musisz wykonać te proste czynności, zawsze pamiętając, że nie powinieneś uciekać się do tegochyba że nie masz innej opcji i jest to sytuacja nadzwyczajna.

Ta aktywacja może mieć negatywny wpływ na twoje urządzenie, oczywiście jeśli będziesz go nadmiernie i nieodpowiedzialnie używać, zawsze lepiej będzie srać urządzenie, gdy cię o tym powiadomi.

Kroki aktywacji i korzystania z zapasowej baterii telefonu komórkowego z systemem Android

  • W momencie, gdy urządzenie z Androidem wyłączy się z powodu wyczerpania baterii, natychmiast je włącz ponownie.
  • Wejdź do aplikacji telefonu, tak jakbyś miał wykonać połączenie telefoniczne.
  • Wpisz kod * 3370 #, ten kod jest niezbędny do aktywacji.
  • Teraz, aby wysłać kod, naciśnij przycisk połączenia na swoim urządzeniu.
  • Następnie zobaczysz dodatkową opłatę na swoim urządzeniu z Androidem, o której prawdopodobnie nie miałeś pojęcia.
  • Na niektórych urządzeniach będziesz musiał uruchom ponownie, aby aktywacja dodatkowej baterii zaczęła obowiązywać, szczególnie w terminalach Samsung, musisz zastosować reset, aby sztuczka zadziałała.

Jeśli nic się nie dzieje, prawdopodobnie twoje urządzenie nie licz na tę ukrytą funkcję baterii, co wcale nie byłoby dziwne i nie będzie powodem do zmiany urządzenia lub że uważasz, że jest to przestarzałe urządzenie.

»Oszustwo» kodu * 3370 #

Co miesiąc nowa liczba nieprawdziwa informacja, które w takich przypadkach nie mogą nikomu zaszkodzić, aw innych przypadkach mogą zagrozić Twojemu bezpieczeństwu i danych osobowych lub danych.

Ta „ mistyfikacja ” lub fałszywa plotka, która krąży i rozprzestrzenia się coraz bardziej wśród użytkowników, nie jest nawet nowa, to jedna z tych plotek, które powracają okresowo, wykorzystując ciekawość różnych użytkowników Androida, znalazła sposób, aby znieść.

Sposobem rozpowszechniania tych fałszywych informacji przeciwko użytkownikom jest oczywiście Internet, sieci społecznościowe, a przede wszystkim WhatsApp, różni użytkownicy spadnie do oferty o 50% więcej dodatkowej baterii.

Czy można mieć o 50% więcej baterii?

Oczywiście, wprowadzając tajny kod na swoim urządzeniu, jakby to był kod na urządzenia z Androidem, to jest całkowicie fałszywePo wpisaniu tego kodu w aplikacji telefonu na naszym urządzeniu mobilnym absolutnie nic się nie dzieje.

„Czy bateria Twojego telefonu komórkowego się wyczerpała? Wszystkie telefony komórkowe mają w bateriach zapasowe ładowanie, które po wybraniu numeru * 3370 # jest automatycznie aktywowane, co daje do 50% dodatkowego ładunku. »

To rzadka wiadomość rozrzucona w sieciach społecznościowych, a nawet na WhatsApp, gdzie promuje się, że używając kodu * 3370 # będziemy mogli na szczęście zdobyć dodatkową baterię nic się nie dzieje po wpisaniu kodu.

procent naładowania baterii telefonu

Przy innych okazjach może spowodować nieodwracalne uszkodzenie naszego sprzętu mobilnego, jeśli nie postępujemy ostrożnie z instrukcjami dotyczącymi aplikacji, instrukcjami, które przychodzą do nas przez Internet itp.

Stosując logikę możemy zidentyfikować kilka z tych mistyfikacji, na przykład posiadanie o 50% więcej baterii tylko podczas wpisywania kodu na klawiaturze urządzenia, to szalone, jeśli chcesz to uznać za prawdę, zwłaszcza że mówimy o części urządzeń mobilnych, która ewoluowała najmniej w ostatnich latach.

Najbezpieczniejsze jest to, że posiadanie tej funkcji producenci nie pozostawiliby tego jako ukrytej funkcji (tak jak ich ukryte gry) i miałby aktywowaną fabrycznie, to znaczy miałby domyślnie aktywowaną funkcję.

Czy mogę oszczędzać baterię?

Najlepsze, co możesz zrobić, to dowiedz się, jak świadomie korzystać z bateriiW ten sposób zobaczysz oszczędności w dziennym zużyciu baterii na swoim urządzeniu, to bez wystarczających informacji może być skomplikowane.

Aplikacje coraz bardziej zużywają baterię, więcej pamięci RAM, to znaczy są coraz bardziej wymagające dla urządzeń, oszczędzanie baterii ma kluczowe znaczenie, tryb oszczędzania baterii zarówno na komputerze PC, jak i oszczędzanie baterii na urządzeniach z Androidem zostały umieszczone jako podstawowa funkcja między urządzeniami elektronicznymi.

dołącz do naszego kanału telegram