Skip to content

Jak aktywować i dezaktywować zakupy w aplikacji

11 de Maj de 2021

Gry były bardzo innowacyjne na przestrzeni lat. Dla wielu użytkowników gry są najlepsze i grają w to, co robią najczęściej. Aby móc pobrać gry, ciesz się nimi w pełni, rozwijaj poziomy, ulepszaj ich postacie i wierzchowce.

Gry są dość powszechne na całym świecie, a bardziej te, które dodają zakupy w swojej aplikacji. Działa to dla użytkownika, który musi zapłacić, aby móc kup klejnoty, ruchy, przedmiot w grze, wierzchowca lub nową postać. Wszystko zależy od gry, której jesteś fanem i chcesz dokonać zakupu. Odbywa się to za pośrednictwem Google Playstore, które można pobrać na telefon chińskiej marki.

Zakupy w aplikacji

Jak wspomnieliśmy wcześniej, te mikro transakcje możemy przeprowadzać, gdy chcemy odblokować postać lub opcje. Powinieneś to wiedzieć tego typu zakupy są trwałe, oznacza to, że kiedy odblokujemy to, co chcemy, będziemy mieć to na zawsze, nawet jeśli usuniesz grę kilka dni później.

Tak więc przed zakupem dowolnej postaci pomyśl o tym i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada wygrać. Jeśli jesteś zwykłym graczem, powinieneś wiedzieć, że istnieje aplikacja do oszczędzania baterii w smartfonie, a tym samym dłuższej gry.

Istnieje również taka możliwość dokonywać zakupów w zamian za materiały eksploatacyjneto transakcje, które przeprowadzamy w zamian za tokeny, serca, klejnoty i monety. Zwykle ma to na celu dokonanie zakupów w grze lub przejście na nowy poziom. Konsumując wszystkie te „żetony” lub jakkolwiek się one nazywają, w zależności od twojej gry, będziesz musiał kupić więcej, ponieważ nie są one nieskończone.

Innym z najczęstszych zakupów jest subskrypcje, to, co robisz, to kupowanie lub opłacanie abonamentu postaci, która tak bardzo Cię interesuje, ale pojawia się tylko w określonym momencie gry.

Zwykle pobieramy gry, które są darmowe, ale często te darmowe gry są dostarczane z zakupami w aplikacji (co nie jest obowiązkowe), ale nadal widzimy, że najlepsze przedmioty, wierzchowce czy skafandry kupujemy za prawdziwe pieniądze i tutaj zadajemy sobie pytanie, czy zapłacić, aby otrzymać przedmiot, który chcę, czy nie. Jeśli twoje połączenie internetowe nie jest dobre, nie będziesz mógł grać w gry online, więc będziesz musiał skorzystać z najlepszych gier bez internetu na Androida.

Jak aktywować zakupy w aplikacji?

Jest wielu ludzi, którzy wcale nie są zainteresowani zakupem w grze. Ale tak jak są tacy ludzie, są też tacy, którzy są uzależnieni lub uwielbiają kupować rzeczy, aby ulepszyć swoją grę. Innym sposobem na poprawienie jakości gry jest ulepszenie grafiki za pomocą narzędzi GL. Jeśli jednak chcesz dokonać zakupu, musisz wykonać następujące czynności:

Najpierw musisz wejść do sklepu Google Play na telefonie z Androidem. Poszukaj trzech poziomych pasków znajdujących się u góry ekranu, po naciśnięciu zobaczymy, że pojawi się menu boczne. Naciśnij ustawienia i poszukaj sekcji, w której jest napisane „poproś o uwierzytelnienie podczas dokonywania zakupów” i na koniec kliknij tę sekcję i wybierz żądaną opcję.

Chcę wyłączyć zakupy w aplikacji

To dość zabawne aby móc kupować przedmioty w naszej grze za pomocą naszej karty kredytowej, coś, co nigdy nie przyszło nam do głowy, to fakt, że moglibyśmy kupić ten kostium promujący mnie za moje prawdziwe pieniądze. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo czasu, a także będziemy wyglądać super oryginalnie.

wymieniać karty płatnicze

Jeśli chcesz, to moc wyłącz zakupy w aplikacji na swoim telefonie w celu uniknięcia niechcianych zakupów. Będziesz musiał wykonać następujące kroki, które są w zasadzie takie same jak poprzednie, zmieniając tylko niektóre rzeczy w końcowej części.

Najpierw przejdź do aplikacji Google Play Store i wybierz menu z boku ekranu, wejdź w ustawienia, a po wyjściu zobaczysz „kontrolki użytkownika” z różnymi opcjami „poproś o uwierzytelnienie zakupów” Wybierać „nigdy”. W ten sposób zintegrowane zakupy zostaną dezaktywowane, a będziesz mógł korzystać z gier i aplikacji bez ryzyka dokonania zakupu.