Skip to content

Jak aktywować alerty głosowe w Notifyier na Androidzie? – Łatwo go skonfiguruj

21 de grudzień de 2021

Powiadomienia są sposób, aby wiedzieć, że otrzymałeś nowe wiadomości i są bardzo przydatne, ponieważ często nie masz pod ręką telefonu komórkowego, a słuchanie alertów pozwala na jego zlokalizowanie i weryfikację otrzymanych wiadomości. Istnieje wiele aplikacji do dodawania alertów powiadomień w aplikacjach. Ale jeden z nich wywołał poruszenie.

W tym sensie porozmawiamy z Tobą Notifyier, bardzo nowa i ciekawa aplikacja. Po otrzymaniu wiadomości aplikacja Notifyier wysyła powiadomienie, które możesz odsłuchać, gdzie wskazuje imię osoby, która wysłała wiadomość. Aby go skonfigurować, wystarczy wejść do aplikacji i aktywować odpowiednie pola. Jest to bardzo łatwe i szybkie. Czytaj dalej i zobacz, jak to się robi.

Jakie wersje Androida umożliwiają aktywację powiadomień głosowych Notifyier?

Liczne postępy, które zostały osiągnięte w dziedzinie technologii, są widoczne w różnych aplikacjach na urządzenia mobilne, które pojawiają się na rynku w celu ułatwienia wykonywania pewnych zadań i funkcji użytkownikom posiadającym telefon komórkowy. Istnieją aplikacje, dzięki którym możesz głośno czytać powiadomienia z telefonu Android. Jedną z takich aplikacji jest Notifyier, która stała się doskonałym narzędziem do dostosowywania urządzenia pod kątem powiadomień.

Informuje o otrzymanych wiadomościach i kto je wysłał. Na wielu urządzeniach z Androidem możesz pobrać tę aplikację. Ale ważne jest, aby wiedzieć, które wersje Androida możesz aktywować powiadomienia Notifyier. Dlatego informujemy, że dana aplikacja Jest kompatybilny z wersjami Androida 4.3 i nowszymi. Jeśli masz telefon komórkowy z tymi cechami, przejdź do pobierania Notifyier.

Jak możesz słuchać alertów na swoim Androidzie głosowo za pomocą Notifyier?

Dzięki aplikacji Notifyier będziesz mógł zobaczyć charakterystyczny dymek powiadomień w logo Twoich ulubionych aplikacji, które masz na swoim urządzeniu mobilnym. W ten sposób możesz poznać wiadomości, które otrzymałeś w każdym z nich. Aby móc odsłuchiwać alerty na swoim Androidzie głosowo, musisz najpierw pobrać aplikację.

Gdy już masz go na telefonie komórkowym. Wchodzisz w Ustawienia swojego urządzenia, klikasz Ułatwienia dostępu, a następnie lokalizujesz aplikację Notifyier, klikasz na nią, a zobaczysz, że poniżej pojawi się Tak, co oznacza, że ​​została aktywowana i uruchomi się automatycznie.

Następnie wchodzisz do aplikacji i klikasz Ustawienia i wybierz opcję Zezwalaj na powiadomienia, zaznacz pole i gotowe. Gdy otrzymasz wiadomość, zobaczysz nie tylko czerwony dymek powiadomienia, ale także usłyszysz to powiadomienie, na przykład, że otrzymałeś nową wiadomość i nazwisko osoby, która ją do Ciebie wysłała. Oprócz tego możesz również aktywować i dezaktywować powiadomienia na swoim urządzeniu z Androidem.

skonfiguruj powiadomienie, aby nasłuchiwać alertów

Jak sprawić, by powiadomienia głosowe Notifyier były słyszane przez słuchawki?

Być może dla wielu nie lubią słyszeć powiadomień dostają z aplikacji. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, tutaj wyjaśniamy, co możesz zrobić z aplikacją Notifyier. Dzięki niemu masz możliwość odsłuchania tego powiadomienia, gdy włożysz słuchawki. Jeśli nie wiesz, co zrobić, aby powiadomienia głosowe Notifyier były słyszalne przez słuchawki. Zobacz, jak to się robi.

Wchodzisz do aplikacji Notifyier i klikasz Ustawienia lub Konfiguracja. Zobaczysz tam wszystkie opcje konfiguracji Twojej aplikacji. Powinieneś wybierz opcję zestawu słuchawkowego Bluetooth i tylko urządzenia, tam zaznaczasz pole, aby aktywować akcję. W ten sposób, gdy otrzymasz wiadomość, usłyszysz powiadomienie przez słuchawki.

W jaki sposób możesz wykluczyć aplikacje, o których Notifyier nie ma powiadamiać Cię głosowo?

Dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz o tej interesującej aplikacji Notifyier, abyś mógł w pełni ją wykorzystać i właściwie z niej korzystać. Zobacz, jak możesz wykluczyć aplikacje, o których Notifyier nie ma powiadamiać głosowo.

Uzyskaj dostęp do uprawnień swoich aplikacji

W niektórych przypadkach może się zdarzyć, że będziesz musiał uzyskać dostęp do uprawnień swoich aplikacji, aby Notifyier ostrzegał Cię głosowo. Aby to zrobić, wpisz Konfiguracja urządzenia mobilnego, następnie przechodzisz do Aplikacji i wybierz aplikację, którą Notifyier ma powiadamiać głosowo, i kliknij Uprawnienia. Tam aktywujesz odpowiednie pole i to wszystko. Ważne jest, aby dowiedzieć się, jak aktywować uprawnienia aplikacji lub zarządzać nimi w systemie Android.

dostęp do uprawnień aplikacji

Skonfiguruj swoje powiadomienie

Wchodzisz do aplikacji, klikasz Ustawienia, przesuwasz ekran w dół i kliknij opcję Preferowane aplikacje co odpowiada preferowanym aplikacjom w języku hiszpańskim. Tam zobaczysz wszystkie aplikacje, które masz na swoim urządzeniu, możesz usunąć te, które chcesz, po prostu odznacz pole, które pojawia się tuż obok każdej aplikacji. W ten sposób wykluczysz te aplikacje, które nie są dla Ciebie tak istotne, a pozostawisz lub aktywujesz te, o których Notifyier ma powiadamiać Cię głosowo.

Jakie inne aspekty powiadomień możesz skonfigurować w Notifyier na swoim Androidzie?

Innym aspektem powiadomień, które możesz skonfigurować za pomocą aplikacji Notifyier na swoim Androidzie, jest to, że możesz dezaktywować powiadomienia głosowe, aby otrzymywać powiadomienia tylko podczas odtwarzania multimediów audio lub wideo.

Możesz także skonfigurować swoją aplikację tak, aby: powiadom o informacjach o dzwoniącym, Twoje imię i nazwisko oraz numer. A jeśli nie chcesz słyszeć powiadomienia na głos, możesz włączyć opcję wyciszania powiadomienia lub tylko wibracji.

inne aspekty do skonfigurowania w powiadomieniu

Bez wątpienia aplikacja Notifyier jest bardzo przydatna i została szeroko zaakceptowana przez miliony użytkowników. Jeśli chcesz mieć tę aplikację i cieszyć się jej zaletami, wystarczy pobrać aplikację Notifyier ze sklepu Google Play lub Sklepy Play i zacząć z niej korzystać, dołączyć do społeczności Notifyier i dostosuj powiadomienia, które uważasz za priorytetowe mieć.

dołącz do naszego kanału telegram