Skip to content

Ile osób może oglądać Disney Plus w tym samym czasie na tym samym koncie?

31 de styczeń de 2021

Platforma Disney Plus jest wielkim wyzwaniem dla Netflix, ponieważ przy tak krótkim czasie na rynku osiągnęła przezwyciężyć niektóre osobliwości Netflix. Wszystko to za sprawą treści, jakie posiada Disney Plus w zakresie oryginalnych filmów i seriali, które zapewniły tej platformie rozrywkowej wielki sukces, gdyż liczba widzów jest imponująca.

Disney Plus oferuje swoim klientom możliwość zrobienia bezpłatna subskrypcja na kilka dni lub standardowy abonament w Hiszpanii w wysokości 6,99 euro miesięcznie; lub 69,99 euro rocznie.

Jeśli mówimy o ekonomii, idealnie byłoby dzielić konto Disney Plus z przyjaciółmi lub rodziną, tak aby płatność była między kilkoma; Z tego trybu korzysta również Netflix. Ale ile osób może jednocześnie korzystać z Disney Plus na tym samym koncie? Odkryjmy razem w tym poście, jak to zrobić.

Aktywuj Disney Plus w Hiszpanii jako użytkownik Movistar Plus

Obecnie możesz oglądać Disney Plus przez Movistar; Cóż, w Hiszpanii możesz już korzystać z tej platformy, więc możesz się nią dzielić 7 użytkowników tego samego konta. W tym celu będą musieli tylko utworzyć swój profil, ale będą mogli tylko obserwować zawartość na raz 4 osoby.

Dlatego najbardziej udanym rozwiązaniem byłoby udostępnienie konta między 4; ponieważ jeśli istnieje 7 profili, 3 pozostaną bez wyświetlania żądanej treści, wymagając czekania na zakończenie niektórych treści pozostałych 4 użytkowników.

Ile profili może wyświetlać Disney Plus w tym samym czasie na tym samym koncie?

Będziesz mógł się połączyć w tym samym czasie 4 urządzenia; Użytkownicy o różnych profilach będą mogli bez problemu obserwować różne treści, oczywiście na różnych ekranach. Ponadto będziesz miał okazję opracować 7 profili; w tym momencie każdy użytkownik może przeglądać pobrane treści i oglądać już obejrzane seriale lub filmy.

Każda atrakcja tylko 4 z tych 7 profili będą mogły jednocześnie oglądać Disney Plus. Wszystko to dzięki miesięcznemu abonamentowi na platformie Disney Plus, w jednej cenie, bez uciekania się do Planów Premium.

W przeciwieństwie do Netflix czy HBO, w Disney plus będziesz mógł dzielić konto z 4 profilami, dzięki czemu będziesz cieszyć się całą zawartością za niewielką opłatą mniejszą niż 2 euro miesięcznie.

Funkcje udostępniania konta

Każda osoba o innym profilu Nie zaszkodzi zawartości innych. Każdy użytkownik będzie mógł osobno zapisać listę ulubionych, pliki do pobrania oraz języki lub napisy. Disney Plus umożliwia tworzenie różnych typów profili.

Na przykład, możesz tworzyć profile dzieci dla dzieci w Disney Plus; które są przeznaczone wyłącznie dla chłopcy i dziewczęta, w celu ograniczenia niektórych treści nieodpowiednich dla Twojego wieku.

Utwórz profile dzieci

Disney + umożliwia pobieranie seriali lub filmów, abyś mógł się nimi cieszyć innym razem lub jeśli nie masz połączenia. Możesz pobieraj treści na maksymalnie 10 urządzeń. Jeśli osiągniesz maksymalną liczbę pobrań, musisz usunąć je z jednego urządzenia przed pobraniem ich na drugie.

Ostatnią funkcją jest to, że możesz korzystać z treści Disney + tylko wtedy, gdy jesteś w kraju, w którym zawarłeś umowę, lub w jakimkolwiek innym kraju korzystającym z platformy. Cóż, nie zostało jeszcze wspomniane, czy konto można udostępniać innym osobom, które nie mieszkają w tym samym domu.

Jednoczesny plan 4 ekranów Disney + 4K

Disney + w podstawowej subskrypcji oferuje dostęp do treści 4K i tym samym korzystanie z 4 ekranów jednocześnie. Oferuje najtańsza subskrypcja i bardziej kompletne technicznie. Dziś każdy z ekranów oferuje nam jakość HD.

Twórz profile, aby oglądać Disney Plus w tym samym czasie na tym samym koncie

Możesz tworzyć profile Disney Plus w aplikacji lub w Internecie. W aplikacji musisz go wprowadzić, naciśnij zdjęcie profilowe, które znajduje się po prawej stronie ekranu w rogu. Raz tam, zobaczysz wszystkie profile utworzone na Twoim koncieTutaj możesz dodać profil lub edytować te, które już masz.

Disney + ma niezwykłe doświadczenie, jeśli chodzi o oszczędzaj miesięczne wydatki wygenerowane przez tę platformę. Chociaż ta forma rozrywki jest znacznie tańsza niż inne, tylko 4 z 7 profili będą cieszyć się treścią jednocześnie.

Teraz, gdy już wiesz, z iloma osobami możesz współdzielić swoje konto Disney Plus, porozmawiaj o tym ze znajomymi i rodziną, aby mogli oglądać seriale i filmy w jednym miejscu.

dołącz do naszego kanału telegram