Skip to content

Ile osób może korzystać z HouseParty w tym samym czasie?

31 de styczeń de 2021

Pytanie, które ma obecnie wiele osób, to Ile osób może jednocześnie korzystać z HouseParty? Obecnie aplikacja znacznie się rozrasta. Krok po kroku staje się jednym z najczęściej pobieranych i chcemy opowiedzieć Ci o nim wszystko, szczegół po szczególe.

Nie możemy zaprzeczyć, że HouseParty cieszy się dziś ogromnym wzrostem liczby użytkowników. Z powodu wirusa COVID-19 lub popularnie zwanego koronawirusem, wiele osób nie może być blisko swoich bliskich i chce z nimi pozostać w kontakcie.

Właśnie dzięki aplikacjom takim jak HouseParty, które są dość zabawne i interaktywne, można utrzymać nie tylko płynną komunikację, ale także baw się dobrze, wykonując inne czynności, takie jak wiele gier online, który może odtwarzać 2, 4 lub wszystkie osoby uczestniczące w rozmowie wideo.

To sprawia, że ​​aplikacja jest prawdopodobnie jedną z najlepszych do rozmów wideo między rodziną i znajomymi. Odpowiedzmy, ile osób może jednocześnie korzystać z HouseParty?

Z iloma osobami mogę przeprowadzić rozmowę wideo w HouseParty

HouseParty jest dostępne zarówno na iOS i Androida, jak i na komputery. Możesz nawet użyć pseudo wersji internetowej, więc nie musisz pobierać prawie niczego, ponieważ jest to rozszerzenie dla Chrome. Co jest ogromnym plusem.

Rejestracja w aplikacji nie jest wcale skomplikowana. Wystarczy ją pobrać i zainstalować, a rozpocznie się proces rejestracji. Ta sama aplikacja poprowadzi Cię, więc ten proces jest dość szybki.

W rozmowach wideo z HouseParty może uczestniczyć do 8 uczestników. Co staje się wielkim szaleństwem, ponieważ podczas rozmowy wideo można zrobić wiele rzeczy.

Między innymi możemy wysyłać zwykłe wiadomości tekstowe. Te same, które wysyłamy w innych aplikacjach, plikach i filmach. Wszystko to, gdy robimy wideo rozmowa. Ale najlepsze nie jest to, najlepsze jest to, że masz materiał, aby bawić się wśród wszystkich uczestników przez dość długi czas.

aplikacja dla gości domowych

Maksymalna liczba osób, które mogą jednocześnie korzystać z HouseParty

I jest to, że HouseParty ma możliwość gry online ze wszystkimi osobami korzystającymi z aplikacji. Aby grać w różne gry, muszą rozpocząć daną rozmowę wideo.

Po tym będziesz musiał nacisnąć prawy górny róg ekranu i możesz wybrać „Heads Up”, który byłby słynną grą odgadnij słowo, ciekawostki, Chips and Guac, czyli plik gra karciana i to byłoby Quick Draw zgadnij rysunek.

Szeroka gama gier, które ma i podczas robienia tego między kilkoma osobami, gwarantuje zabawę pod każdym względem. Wyobraź sobie, że rozmowa 8 osób może być prawdziwym bałaganem. Ale jeśli dodamy do tego gry, efekty, naklejki i więcej możliwości. Nie możemy zaprzeczyć, że staje się to niezwykle zabawne.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że jakość rozmów wideo jest naprawdę bardzo dobra. Nie spełnia limitów jakości Skype’a. Nie możemy jednak temu zaprzeczyć pod względem jakości / konsumpcji ma nienaganną równowagę.

Jeśli korzystasz z aplikacji przez Wi-Fi, oczywiście nie zamierzasz zużywać żadnej szybkości transmisji danych, więc nie powinieneś martwić się tym problemem. Ale w rozmowie wideo na minutę można wydać 10 MB, więc być może przy niewielkiej szybkości transmisji może to mieć znaczący wpływ.

Zawsze zalecamy, aby podczas nawiązywania połączeń wideo, zwłaszcza jeśli będą długie, robić to podczas połączenia z Wi-Fi. W przeciwnym razie wydawaliby znaczną ilość danych mobilnych.

Wiesz Ile osób może jednocześnie korzystać z HouseParty? Mamy nadzieję, że ta kwestia została w pełni rozwiązana. Aplikacja ma przed sobą wspaniałą przyszłość, zwłaszcza teraz, gdy dzięki koronawirusowi jest tak szeroko stosowana na całym świecie i wcale nie kosztuje mniej.

Dzięki temu możemy utrzymywać płynną i stałą komunikację z bliskimi, którzy są daleko.