Skip to content

Ile megabajtów zużywają gry Fortnite, PUBG Mobile i League of Legends?

31 de styczeń de 2021

Sposób zabawy zmienił się na przestrzeni lat, wcześniej gry były nieco bardziej tradycyjne. Wdrażając technologię we wszystko, co nas otacza, nie pozostawiono w tyle znalezienie sposobu na dostosowanie jej do naszych form zabawy.

Tak powstały gry wideo gotowe systemy, z którymi możemy otwarcie wchodzić w interakcje. Nie jest tajemnicą dla nikogo, że gry wideo całkowicie zrewolucjonizowały sposoby zabawy.

Wraz z rozwojem technologii zostały one wdrożone w urządzeniach gra wideo. W ten sposób doszliśmy do tego, co mamy dzisiaj w odniesieniu do gier wideo.

Ile megabajtów zużywa Fortnite, PUBG Mobile i LoL?

Obecnie mamy dużą różnorodność przy wyborze gier wideo, są gry przeznaczone dla każdego konkretnego gustu. Podobnie, grafika i łączność, które ma, są znacznie lepsze niż lata temu.

Jedną z kategorii, która odniosła ogromny sukces, są gry wieloosobowe, gdzie wielu graczy korzysta z tej samej gry w trybie online. W tych możesz walczyć lub współpracować ze sobą, aby pokonywać poziomy i mieć wspaniałe doświadczenia.

Wśród najpopularniejszych gier w tej kategorii znajdujemy Fortnite, PUBG Mobile i League of Legends. Jego popularność jest taka, że ​​obecnie organizowane są turnieje online z tysiącami widzów i niesamowitymi nagrodami.

Te gry wideo mają tę szczególną cechę, że zostały zaprojektowane z bardzo dobrą grafiką, a także doskonałą wydajnością podczas grania online. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii znacznie poprawiają wrażenia.

Z drugiej strony, ponieważ są to gry specjalnie zaprojektowane do bitew wieloosobowych, bardzo ważną rolę odgrywa szybkość internetu, z którym jesteśmy połączeni. Ponieważ jeśli prędkość Internetu jest niska, gra nie będzie działać poprawnie.

Z drugiej strony są to gry wideo podczas gry online zużywają wiele megabajtów. W tym artykule dowiemy się, ile megabajtów pochłaniają gry Fortnite, PUBG Mobile i League of Legends.

Ile megabajtów zużywa Fortnite?

Fortnite został opracowany przez firmę Epic Games i oficjalnie uruchomiony w 2017 roku, od czasu swojej premiery stał się jedną z najczęściej granych gier na świecie. Jego mocną stroną była Wersja Battle Royale, w którym możesz połączyć do 100 graczy jednocześnie i walczyć do ostatniego miejsca.

Ta gra wideo ma tę cechę, że ma trochę bardzo dobra grafikaz niesamowitymi obrazami. Ogólnie jest to bardzo kompletna gra, przy której możemy się nieźle bawić.

Podczas grania w tę grę online zużywa średnio od, 50 i 60 MB na godzinę, więc potrzebujemy abonamentu internetowego, który spełnia te cechy. Tak długo, jak chcemy, aby gra działała poprawnie.

Ile megabajtów zużywa PUBG Mobile?

PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds to gra opracowana przez firmę PUBG Corporation i oficjalnie uruchomiona w 2015 roku. W krótkim czasie PUBG Mobile odniósł niesamowity sukces, dzięki rozgrywce w trybie online.

PUBG Mobile to w zasadzie gra bitewna na świeżym powietrzu, w którym kontrolujemy postać, aby stawić czoła wrogom. Najbardziej wyróżnia się tryb wieloosobowy, wielu graczy może być połączonych w tym samym czasie i żyć epickimi bitwami.

Grafika, z którą zaprojektowano PUBG Mobile, jest naprawdę dobra, podobnie jak ogólny interfejs. Ta gra wideo zużywa między 40 i 60 MB na godzinę gry, co sprawia, że ​​jest to umiarkowane spożycie, jeśli weźmie się pod uwagę hazard w ogóle.

Ile megabajtów zużywa League of Legends?

Wydane w 2009 roku League of Legends jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier wideo na świecie. turnieje e-sportowe. Gra League of Legends zużywa średnio 70 MB za każde 40 minut gry.

Może Ci się spodobać, Jak mieć darmowy Internet na telefonie i tablecie z Androidem bez aplikacji? – Ostateczny przewodnik, wśród innych powiązanych tematów. Biorąc pod uwagę, że na tej stronie będzie można uzyskać obszerną zawartość różnych tematów technologicznych, które mają dziś duże znaczenie i które przyczyniają się do różnych codziennych czynności.

dołącz do naszego kanału telegram