Skip to content

Ile kosztuje miesięczna subskrypcja Spotify Premium?

1 de luty de 2021

Spotify stał się gigantem w zakresie usług online, ponieważ stał się niezbędny dla wszystkich miłośnicy muzyka. Wiele z jego sukcesu wynika z platformy, która ułatwia użytkownikom słuchanie muzyki z dowolnego smartfona lub urządzenia z dostępem do sieci internetowej.

Stali użytkownicy Spotify mają możliwość słuchania muzyki za darmo pod warunkiem odsłuchiwania zapowiedzi między utworami, a także rezygnacji z niektórych funkcji, które wielu uważa za niezbędne.

Jednak ci użytkownicy, którzy mają Konto premium, muszą płacić miesięczną lub roczną opłatę, za którą mogą uzyskać wszystkie utwory znajdujące się na platformie bez żadnych cięć reklamowych, a także z opcjami poprawy jakości dźwięku.

Ile kosztuje miesięczna subskrypcja Spotify i jakie oferuje plany

Spotify za darmo

Kiedy go posiadasz darmowe konto W Spotify możesz cieszyć się prawie wszystkimi treściami, które chcesz, pod warunkiem, że słuchasz reklam, które zostaną tam umieszczone. Jest to dość ograniczona opcja, ponieważ nie masz możliwości wyboru utworów, których chcesz słuchać i zostaną one połączone Treść premium przeważnie.

Spotify Premium

To jest idealny plan dla tych, którzy chcą oszczędzać, ale nadal pod warunkiem, że cieszą się doskonałą obsługą. Za 10 USD miesięcznie masz łatwy dostęp do różnych najwyższej klasy funkcji, a także dostęp do katalogu z ponad 35 milionami piosenki a wszystko bez reklam.

Spotify dla studentów

Jeśli jesteś studentem i masz adres e-mail powiązany z instytucja edukacyjna Zrób to oficjalnie, masz możliwość dostępu do stawki Premium opartej na 5 USD miesięcznie. Dzięki tej stawce możesz również uzyskać dostęp do bezpłatnej subskrypcji Hulu.

Abonament rodzinny Spotify

Dzięki temu kontu i temu miesięcznemu abonamentowi grupa rodzinna może korzystać z konta Premium, które kosztuje 15 USD miesięcznie. Dzięki temu planowi możesz pozwolić sobie na posiadanie do sześciu na tym samym koncie korzystających ze wszystkich plików Korzyści i piosenki, które tu istnieją.

słuchawki spotify zielone

Spotify z AT&T

Ze wszystkich planów, które można znaleźć, jest to jeden z najlepszych dla tych użytkowników marki AT&T. Klienci, którzy posiadają abonament AT&T Unlimited & More, mają możliwość darmowej subskrypcji konta Premium w ramach platformy.

Podobnie przy składaniu abonamentu pozostanie w mocy aż się skończy kontrakt z tą firmą.

Jeśli jednak nie jesteś przekonany do aplikacji, możesz skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, która trwa sześć miesięcy i jest dostępna tylko dla wybranych klientów, którzy nie powinni mieć nieograniczony plan.

Platforma, która oferuje wszystko i wiele więcej

Twój telefon komórkowy jest jednym z naturalnych środowisk, w których możemy znaleźć aplikacje takie jak Spotify. Platforma ta umożliwia bezpłatne lub płatne słuchanie muzyki z dowolnego miejsca i w zasięgu jednego kliknięcia z poziomu aplikacji mobilnej lub komputerowej.

Podobnie, jeśli subskrybujesz ich członkostwo, masz możliwość pobierania żądanych utworów lub albumów, aby móc ich słuchać nawet bez połączenia z Internetem. Podobnie, niezależnie od planu, jaki masz, aby cieszyć się aplikacją, masz możliwość ustawienia jakości dźwięku, w której chcesz cieszyć się swoimi piosenkami lub streaming. Ważne jest, aby zawsze aktualizować swoje konto Spotify, abyś mógł w pełni cieszyć się wszystkimi jego zaletami.

Jeśli masz konto w Licencja premium, będziesz miał niesamowitą ilość korzyści, dzięki którym będziesz miał okazję podnieść jakość swojej reprodukcji, ponieważ można je skonfigurować w żądanym stopniu.

dołącz do naszego kanału telegram