Skip to content

Gdzie są zapisywane zrzuty ekranu Androida i gdzie mogę je zobaczyć?

22 de styczeń de 2023

Robienie zrzutów ekranu na telefonie komórkowym jest zawsze niezwykle przydatne, niezależnie od tego, czy chodzi o zapisanie posta lub produktu, który widziałeś w serwisie społecznościowym, czy po prostu zrobienie zrzutu ekranu rozmowy, aby wysłać go znajomemu, coś, co zrobiliśmy wszystko w takim czy innym czasie.

Na szczęście na większości urządzeń mobilnych z Androidem zrobienie zrzutu ekranu jest zbyt łatwe i nie zajmie Ci więcej niż kilka sekund. Problem pojawia się, gdy musisz go wyszukać, aby go wysłać.Gdzie jest zapisany przechwytywanie? W tym artykule chcę tylko skomentować ten temat, aby po przechwyceniu ekranu można było szybko zlokalizować zdjęcie, aby móc je wysłać do tego przyjaciółka, która na nią czeka.

Gdzie zapisywane są zrzuty ekranu Androida

Zrzuty ekranu są zwykle zapisywane na wszystkich urządzeniach z Androidem, w tym samym miejscu. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do listy aplikacji i tam szukać „Zdjęć” lub „Galerii”, gdy już tu jesteś, wystarczy poszukać folderu o nazwie „Zrzut ekranu” zarówno „Zrzuty ekranu” Tam znajdziesz zrzut ekranu, który zrobiłeś wcześniej. Wszystkie wykonane zrzuty ekranu zostaną zapisane w tym folderze, nie są zapisywane w żadnym innym, więc znalezienie ich nie będzie zbyt trudne.

Jeśli chcesz wysłać go za pośrednictwem aplikacji do przesyłania wiadomości, jest bardzo prawdopodobne, że przechwycenie pojawi się w „Ostatnich”, ale jest to kwestia szukania go w folderze, o którym wspomniałem wcześniej, co wcale nie jest skomplikowane, a tym samym the możesz wysłać przez WhatsApp lub prześlij go do sieci społecznościowej.

Znajdź zrzuty ekranu na Androida

Wszystkie zrobione zdjęcia zostaną zapisane automatycznie, nie musisz robić nic więcej, jak tylko użyć kombinacji klawiszy, z którą zazwyczaj jest dostarczana większość urządzeń mobilnych, chociaż oczywiście, w zależności od modelu i marki, kombinacja klawiszy może się różnić. Jeśli nie wiesz, jak zrobić zrzut ekranu, skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby znaleźć kombinację dla Twojego urządzenia mobilnego.

Jak widać, nie jest to wcale skomplikowane, ale jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące miejsca zapisywania zrzutów ekranu na Androidzie, możesz zostawić mi komentarz nieco dalej w polu komentarza, a gdy tylko mogę, odpowiem na wszelkie wątpliwości to cię dręczy

Rzeczywiście, zrzuty ekranu na Androida Są doskonałym sposobem na zapisanie treści, które wydają nam się ważne, lub aby móc wysłać osobie trzeciej zdjęcie lub cokolwiek innego. Problem wielu użytkowników polega na tym, że po nauczeniu się robienia zrzutów ekranu na Androidzie nie wiedzą, gdzie je znaleźć wśród zawartości swoich urządzeń.

Gdzie są zapisywane zrzuty ekranu na Androidzie

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym względzie, jest to, że chociaż każdy producent urządzeń mobilnych z Androidem ma inne problemy niż inni, istnieją inne elementy, które można powiedzieć, że są wspólne. Na urządzeniach mobilnych Nexus lub Pixel, tych z czystym Androidem, widzimy, że zrzuty ekranu przejdź do Zdjęciaaplikacja Google.

Dlatego niezależnie od tego, jaki masz smartfon z Androidem, nasza rekomendacja dotyczy przede wszystkim odrzucenia wszystkiego, czego nie ma w tej sekcji, ponieważ jest to zwykle najczęstsze. Poza tym powinieneś wiedzieć w ten sam sposób, że wystarczy wejść do aplikacji Zdjęcia Google i zobacz czy tam jest. Jeśli nie, będziemy szukać innych alternatyw.

Załóżmy, że nie możesz jeszcze znaleźć swoich zrzutów ekranu. Cóż, w takim razie zalecamy, jeśli masz zsynchronizowaną zawartość z chmurą i masz włączone wifi. Zakłada się, że wchodzisz do danej galerii i że będziesz mógł zobaczyć swoje zdjęcia. Jeśli nadal nie masz rozwiązania, oczywiście istnieją inne alternatywy.

znajdź zrzuty ekranu Androida

Inną dobrą alternatywą jest otwarcie aplikacji do przesyłania wiadomości błyskawicznych, takiej jak WhatsApp, ponieważ w ten sposób będziesz mógł zobaczyć, jakie najnowsze treści masz do wysłania innym użytkownikom. W ten sposób będziesz mógł zobaczyć, w którym z twoich folderów to jest hostować te treściw tym przypadku zrzuty ekranu lub zrzuty ekranu.

Oczywiście w wielu przypadkach wiemy, że aplikacja Zdjęcia nie jest dostępna i właśnie w takich przypadkach musisz wybrać opcję Galerii. Poza tym znalezienie zrzutów ekranu nie jest zbyt trudne, więc mamy nadzieję, że nie miałeś z tym większych problemów, ale oczywiście zawsze możesz nas zapytać.

Jakie masz inne pytania dotyczące zrzutów ekranu na Androidzie?

dołącz do naszego kanału telegram