Skip to content

Gdzie mogę zobaczyć i pobrać fakturę Ameny w formacie PDF na mój telefon komórkowy lub komputer

10 de Maj de 2021

Jak mogę pobierz moje faktury Amena? Czy mogę pobrać fakturę Ameny na moje urządzenie mobilne? Czego potrzebuję, aby wejść do portalu Amena i pobrać moje faktury w formacie PDF?

Amena to aplikacja, która zapomnijmy o skrzynce pocztowej czekać na rachunki każdego miesiąca. Dzięki cyfryzacji usług możesz zobaczyć każdą swoją fakturę w aplikacji lub platformie Mi Amena.

Dzięki tej nowej aplikacji możesz pobierz swoje faktury w formacie PDF i uzyskaj dostęp do niestandardowych raportów. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, dzisiaj w miracomosehace wyjaśnimy Ci to krok po kroku.

Kroki, aby pobrać fakturę Amena na komputer

Ściągnij Faktura Ameny w formacie PDF Na komputerze jest to niezwykle proste i możesz to zrobić z dowolnej wersji systemu Windows. Aby pobrać fakturę od firmy Amena, należy wejść na jej oficjalną stronę internetową, „Amena.com”.

Więc musisz zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła iw sekcji lub sekcji klienta. Znajduje się w górnym rogu platformy internetowej Amena.

Po wejściu na konto Amena musisz kliknąć zakładkę „ Faktury ”, możesz znaleźć tę opcję u góry strony, obok „Moja linia”.

W tej sekcji możesz uzyskać dostęp do listy ostatnich faktur, do podsumowania online, analiza połączeń za pomocą filtrów, takich jak; czas trwania, koszt, rodzaj, położenie geograficzne i inne.

W ten sam sposób będziesz mieć dostęp do raportów, które już pobrałeś oraz do zmotywowanych faktur. Aby pobrać fakturę, wystarczy kliknij ikonę „PDF” kto jest obok niego.

Ponadto będziesz mógł pobierać pakiety faktur, dzięki czemu masz rozszerzenie możliwość podglądu do 12 faktur w tym samym dokumencie. Pomoże ci to w lepszym śledzeniu twoich usług.

Pobierz aplikację Mi Amena na urządzenia mobilne

Moja Amena to bardzo nowa aplikacja, ale prosta i łatwa w użyciu. Aplikacja Amena to naprawdę pakiet APK. Jeśli nie wiesz, jak pobrać i zainstalować aplikacje APKS, nie martw się, nadal możesz pobrać Amenę.

Amena to niezwykle bezpieczna, wolna od wirusów aplikacja, która jest naprawdę przydatna przy opłacaniu rachunków. Jednak, przed zainstalowaniem pakietu APK zawsze pamiętaj, aby sprawdzić, czy aplikacja APK jest bezpieczna do zainstalowania.

Istnieje wiele alternatyw dla Sklepu Play, jeśli chodzi o pobieranie bezpłatnych aplikacji. Podobnie jak Aptoide, gdzie możesz pobierz APK My Amena. Po pobraniu pliku Amena na telefon komórkowy należy upewnić się, że aplikacje innych firm są włączone.

Aby włączyć aplikacje innych firm, musisz wprowadzić ustawienia telefonu komórkowego i zaznaczyć pole „Nieznane źródła”. W ten sposób pozwolisz na instalację plików APK. Aby zainstalować Amenę, wystarczy uruchomić pobrany wcześniej plik i zacząć korzystać z tej aplikacji.

Pobierz fakturę My Amena na urządzenie mobilne

Po pobraniu aplikacji Amena będziesz mógł pobierać i przeglądać swoje faktury na urządzeniu mobilnym. Aby pobrać fakturę z My Amena na swoje urządzenie, musisz wejść do aplikacji APK, podając swoją nazwę użytkownika i hasło.

gdzie zobaczyć i pobrać fakturę za udogodnienia

Po wejściu do aplikacji do zobaczyć swoje faktury, musisz kliknąć 3 linie boczne znajduje się w prawym rogu pliku APK. Następnie należy kliknąć sekcję lub sekcję „Moja Amena”, a następnie wybrać opcję „Ostatnie faktury”.

W ten sposób możesz uzyskać dostęp do wybranej faktury. W tej sekcji będą dostępne dwie opcje. Pierwsza z nich zawiera wersję podsumowanej faktury, którą można wyświetlić online.

LUB możesz zobaczyć swoją „ pełną fakturę ”Wybierając tę ​​opcję będziesz mógł pobrać fakturę, którą wybrałeś w dokumencie lub pliku PDF. Z kolei Amena będzie co miesiąc wysyłać e-mail na Twój zarejestrowany adres e-mail, informując Cię o dostępnych fakturach.