Skip to content

Gdzie jest Kosz w Gmailu? Jak odzyskać usunięte wiadomości i e-maile

15 de kwiecień de 2021

Plik platformy e-mailowe To usługa, która stała się wymogiem weryfikacji tożsamości tych, którzy chcą dołączyć do jednej z najpopularniejszych sieci społecznościowych lub innej platformy internetowej.

Ponadto platformy e-mailowe same w sobie umożliwiają wysyłanie wiadomości tak prostych, jak i złożonych przy użyciu ich usług. Dlatego bycie Gmail jeden z najczęściej używanych Na całym świecie jest też jednym z tych, które przynoszą największe korzyści swoim użytkownikom.

Jednym z nich jest możliwość odzyskania usuniętych wiadomości, które są przechowywane w koszu. Dlatego pokażemy ci gdzie jest kosz w Gmailu, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp i odzyskać usunięte wiadomości i e-maile.

Jak długo e-maile pozostają w koszu Gmaila?

Jedną z opcji, która najbardziej przyniosła korzyści niektórym użytkownikom, jest odzyskać usunięte wiadomości e-mail uzyskując dostęp do kosza Gmaila. Cóż, czasami konieczne jest uzyskanie dostępu do niektórych informacji i chociaż tak było wcześniej pobrane lub zweryfikowane w tym e-mailu nie jest to dziwna sytuacja, w której konieczne jest ponowne uzyskanie do niego dostępu po usunięciu.

Na szczęście usługi poczty e-mail, takie jak Gmail, wzięły pod uwagę tego typu sytuacje i opracowały system, który archiwizuje usunięte wiadomości i e-maile przez określony czas. Wtedy trzeba wiedzieć jak długo pozostają usunięte e-maile w koszu Gmaila.

Musisz pamiętać, że gdy zdecydujesz się usunąć wiadomość e-mail, pozostanie ona przez 30 dni, od momentu jej usunięcia, w koszu Gmaila. Dlatego po upływie tego czasu te e-maile zostanie trwale usunięty z Twojego konta z Gmaila i nie będziesz w stanie odzyskać tych usuniętych wiadomości lub e-maili.

Gdzie jest kosz w Gmailu?

Jedną z opcji ułatwiających lokalizację ważnych wiadomości e-mail jest usunięcie tych, które zostały już zweryfikowane i sprawdzone. Jednak często jest to konieczne odzyskać je po usunięciu, aby zweryfikować otrzymane informacje lub odzyskać wiadomości, które zostały omyłkowo usunięte.

logo poczty e-mail gmail

Dlatego Gmail ma tę opcję na swojej platformie e-mailowej, ponieważ przechowuje usunięte wiadomości w sekcji o nazwie „Kosz”. Tak więc, aby uzyskać dostęp do kosza na e-maile, pierwszym krokiem jest wprowadzenie konta e-mail utworzonego w Gmailu.

Tam musisz przejść do menu wyświetlanego po lewej stronie okna głównego w Gmailu i przewinąć to menu do opcji oznaczonej jako „Więcej”. W wyświetlonym menu musisz uzyskać dostęp do opcji „Kosz”.

W ten sposób wejdziesz do panel usuniętych wiadomości które są przechowywane w Twoim koszu. Stamtąd możesz sprawdzić, które wiadomości chcesz odzyskać lub trwale usunąć e-maile z kosza.

Jak odzyskać usunięte wiadomości i e-maile w Gmailu?

Gmail to ulubiona platforma dla tych, którzy chcą utworzyć konto e-mail, logiczne jest, że ma sposoby, do których użytkownicy mogą uzyskać dostęp odzyskać usunięte wiadomości i maile.

W ten sposób te usunięte wiadomości są przechowywane przez pewien czas w koszu Gmaila i masz do nich dostęp odzyskać i przywrócić jelub odwrotnie, aby je trwale usunąć. Pamiętaj, że chociaż istnieją sposoby na odzyskanie trwale usuniętych wiadomości e-mail z kosza w Gmailu, w pierwszej kolejności są one całkowicie poza Twoim zasięgiem.

Tak więc, gdy zalogujesz się na swój adres Gmail i uzyskasz dostęp do kosza, który zawiera, będzie to proste odzyskać usunięte wiadomości i maile znaleźć w nim.

W tym celu musisz zlokalizuj pole wyboru wyświetlane po lewej stronie każdej usuniętej wiadomości. Dlatego po zidentyfikowaniu wiadomości e-mail lub serii wiadomości e-mail, które chcesz odzyskać, będziesz musiał tylko zaznaczyć to pole, o którym właśnie wspomnieliśmy w każdym z nich.

Wreszcie, po wybraniu, musisz wybierz opcję „przenieś do” wyświetlane obok innych opcji w narzędziu wyszukiwania Gmaila. Tam będziesz musiał ustawić kategorię, w której chcesz pobrać wiadomość.