Skip to content

FLOPS: Co to są operacje zmiennoprzecinkowe na sekundę? – Ostateczny przewodnik

23 de marzec de 2021

FLOPS znane jako operacje zmiennoprzecinkowe na sekundę w języku hiszpańskim to jednostka miary określająca działanie GPU lub procesora. To jednostka miary Jest dziś szeroko stosowany przez firmy produkujące komputery, konsole i gry.

Jak możemy zdefiniować FLOPS?

Cóż, operacje zmiennoprzecinkowe na sekundę są reprezentacją ilości operacje matematyczne, które może wykonać procesor lub GPU na sekundę.

Ta jednostka pozwala zrozumieć, jak szybko można narysować obraz lub grafikę gry. Pamiętaj, że obecnie wszystkie gry są zaprojektowany w 3D.

Technologia, która wymaga, aby każda konsola lub komputer mógł obsługiwać każdy wektor, za pomocą którego rysowany jest prosty obiekt lub tekstura.

Czy możemy ufać tej jednostce miary?

Wszyscy przed zakupem uwzględniamy specyfikacje dowolnej konsoli do gier komputerowych lub wideo, zawsze szukamy najlepszej. Liczba FLOPSów, jakie może mieć urządzenie nie jest to naprawdę decydujące wiedzieć, czy powinniśmy go zdobyć, czy nie. Te FLOPS są mierzone przez Teraflops.

Chociaż są one dość ważne, nie działają same, z tego powodu należy wziąć pod uwagę inne cechy, aby określić przydatność urządzenia.

Jeśli chodzi o komputery, trzeba to wziąć rozważ zadanie pamięci RAM, bo to jest ta, która gwarantuje większość funkcji.

Pamiętaj, że pamięci RAM są odpowiedzialne za to, aby oprogramowanie programów lub gier na urządzeniu działało lub działało, a gdy jest przeciążone, ma tendencję do obniżania wydajności i spowolnienia, dlatego zaleca się zwolnienie ilość miejsca w pamięci RAM.

Środki, nawet jeśli są wygórowane, nie powinny być tak imponujące, muszą być podejmowane z inteligencją, ponieważ są to surowe dane; Te dane gwarantują tylko unikalne działanie tego elementu, ale to całość zapewnia obrazy.

W dzisiejszych czasach firmy tworzące konsole do gier wideo często ujawniają imponujące dane na temat Operacje zmiennoprzecinkowe na sekundę.

Ale to zestaw specyfikacji konsoli, które naprawdę mogą obiecać jakość obrazu. doskonały i bardzo realistyczny.

Czy chcesz wiedzieć, ile FLOPS ma twój komputer lub konsola?

Biorąc pod uwagę, że jest to zestaw cech, który pozwala zorientować się w działaniu urządzenia. Dobrze jest wiedzieć, jak jest określana ta jednostka.

Możesz wejść na stronę GPU GFLOPS, aby uzyskać szczegółowe i aktualne informacje z konsoli lub komputer, wystarczy poszukać modelu i to wszystko.

Większość konsol do gier wideo, które zostały wydane w ostatnich latach, ma pomiary w TFLOPS, na przykład PlayStation 4 ma 4.20.

Komputery mają wartości podobne do konsol do gier wideo, z tą różnicą, że łączy FLOPS z innymi cechami.

Czego należy się spodziewać, aby spodziewać się dobrego występu?

Jeśli jesteś właścicielem komputera, powinieneś wziąć pod uwagę, że jego Pamięć RAM to podstawowa funkcja do każdego zadania, które mu przydzielisz.

Ponadto twój procesor jest czymś naprawdę ważnym, dodaj go do karty graficznej (Tutaj uwzględniono operacje zmiennoprzecinkowe na sekundę).

To połączenie cech zapewnia obrazy w komputerze, dlatego działają one jako zbiór.

W przypadku konsol do gier wideo należy wziąć pod uwagę jej skład wewnętrzny, pamięć RAM, pojemność karty graficznej, możliwość tworzenia obrazu; te cechy są podstawą dobrego wizerunku.

Aby uzyskać dobry obraz wideo, wielu użytkowników zdecydowało się zainstalować karty graficzne, ponieważ są oni odpowiedzialni za przetwarzanie elementów graficznych do wyświetlenia na ekranie, jeśli chcesz mieć lepszą jakość karty, możesz wymienić kartę graficzną swojego komputera.

konsole ostatniej generacji

Należy wspomnieć, że każde urządzenie integruje FLOPS, dlatego nie należy ich traktować jako wspaniałej funkcji, a raczej jako jedną z ważnych. Same w sobie niewiele robią i są to surowe dane, to znaczy nie działają, jeśli nie są w połączeniu z innymi specyfikacjami.

Wreszcie, mamy nadzieję, że ten artykuł będzie dla Ciebie bardzo pomocny i pozwoli Ci zrozumieć, czym są operacje pływającego przecinka na sekundę.

Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w karcie graficznej komputera, ważne jest, aby najpierw wiedzieć, jaką kartę graficzną zainstalowałeś w komputerze.