Skip to content

Dowiedz się wszystkiego o Malumie — jego prawdziwym imieniu, wieku i nie tylko

4 de lipiec de 2021

¿Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile lat ma Maluma? Musisz wiedzieć, że wydaje się to dość częste pytanie użytkowników, które chcieliśmy dziś rozwiązać. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest Maluma, której prawdziwe imię to Juan Luis Londoño Arias, urodził się w kolumbijskim mieście Medellín 28 stycznia 1994 roku.

To znaczy, że Maluma ma 23 lata, tak wielu uwierzy, że jest młodszy, niż się wydaje, a wielu innych, że w rzeczywistości jest nieco starszy, niż wskazuje jego twarz, ale to już odnosi się do każdego z nich. Prawda jest taka, że ​​Maluma zyskał sławę w swoim rodzinnym kraju w 2011 roku dzięki prosta frandulera i obsesja, więc znamy go oczywiście stosunkowo od niedawna.

Jednak tak naprawdę to w 2015 r Eksplozja Malumy w mediach, w tym roku wydał swój drugi album studyjny, Pretty Boy, Dirty Boy, który pozwolił mu wślizgnąć się na pierwsze miejsce na głównej liście latynoskich albumów Billboard, dzięki utworom takim jak kaseta Borró, El przegrany i Bez kontraktu.

Dowiedz się, ile lat ma Maluma

Bez wątpienia Maluma jest jednym z wielkich współczesnych artystów, dlatego na tej stronie postaramy się zaoferować czytelnikom MiraHowTo absolutnie wszystkie informacje, które musisz o tym wiedzieć. Pierwszą rzeczą do rozważenia w tym względzie jest to, że Maluma ma 27 lat, ale w naszej wyszukiwarce znajdziesz oczywiście o wiele więcej informacji na ten temat.

Maluma to niewątpliwie jeden z głównych współczesnych artystów artists, dlatego w ostatnim czasie staramy się przekazać wszystkie informacje na jego temat, poczynając oczywiście od wieku Malumy. Dzieje się tak, że po rozmowie o tym wielu zaczęło nas pytać o to, jakie jest prawdziwe imię Maluma i to zajmuje nas dzisiaj.

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że Maluma urodził się w kolumbijskim mieście Medellín, 28 stycznia 1994 roku, a więc ma tylko 27 lat. Oczywiście Maluma oczywiście nie urodziła się z tym imieniem. Właściwie imię tego artysty to nikt inny jak Arie Juana Luisa Londoño, Jak nazywa się Kolumbijczyk, któremu udało się podbić cały świat.

Jak już wspominaliśmy przy okazji, Maluma zyskał sławę w swoim rodzinnym kraju w 2011 roku dzięki singlom Farandulera i Obsesión. Jednak z rąk własnych przełamał lokalne granice Magiczny album, ewidentnie. Od tego momentu do chwili obecnej wszyscy nieco uważniej śledziliśmy całą karierę Malumy, chociaż w tej chwili chcieliśmy porozmawiać o jego początkach.

odkryj prawdziwe imię maluma

Historia Malumy

Jak powiedzieliśmy wtedy, w podsumowaniu należy zauważyć, że Juan Luis Londoño Arias urodził się 28 stycznia 1994 r. Kolumbijskie miasto Medellín, będąc synem Marlli Arias i Luisa Londoño i mając tylko jedną starszą siostrę, Manuelę, która w jej przypadku postanowiła studiować psychologię i filozofię. Oczywiście we wczesnych latach Maluma był bardziej fanem piłki nożnej niż muzyki.

W rzeczywistości Juan Luis uprawiał ten sport w młodzieżowych oddziałach klubów takich jak Atlético Nacional i Equidad Club Deportivo, chociaż miał też czas na inne sporty, takie jak siatkówka, pingpong, szachy itp. Również w latach szkolnych zaczął się tak bardzo zbliżać do poezja jako muzyka, wyróżniając się w różnych konkursach między dziećmi.

To właśnie ze względu na sensację, jaką wywołał u producentów, Maluma zdecydował się przyjąć jego pseudonim sceniczny i jeśli się nad tym zastanowimy, możemy podziel to w następujący sposób: Ma dla matki, Lu dla ojca i znowu Ma dla jej siostry. Jest to nazwisko znacznie bardziej chwytliwe niż imię artysty, dlatego szybko się utknęło. „To hołd dla nich, ponieważ ich kocham i są motorem mojej kariery” – powiedział.

Jeśli chcesz poznać inne cechy tego wspaniałego piosenkarza, wejdź na jego link na oficjalnej stronie.

Kilka innych powszechnych wątpliwości użytkownicy szanują Maluma mają bezpośredni związek z następującymi kwestiami, na które zwrócimy Wam uwagę: Maluma ma dzieci, Maluma Manuela Londoño Arias, biografia Malumy, jak wysoka jest Maluma, Maluma Luis Fernando Londoño, piosenki Maluma, wiek J Balvin lub Tatuś i Wiek jankesów. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, po prostu zostaw nam komentarz, abyśmy mogli oczywiście udzielić odpowiedzi na nie.

Co jeszcze chciałbyś wiedzieć o Malumie? Jeśli chcesz mieć fryzurę i fryzurę kolumbijskiej piosenkarki Malumy, wystarczy kliknąć link z jego krok po kroku.

Obecnie fryzury i fryzury celebrytów generują wiele trendów, ale to, o czym najczęściej mówi się, to egzotyczne zmiany koloru włosów, które Maluma dokonała we włosach, dlatego jeśli chcesz zmienić również swoje włosy. z odpowiednią do tego aplikacją.

Oprócz tego, że wiesz, które frazy piosenek Maluma są najlepsze do udostępnienia w stanach WhatsApp, Facebook i Instagram.