Skip to content

Do czego służy baner czatu na Instagramie i jak można go wykorzystać?

28 de październik de 2021

Jest to jedno z narzędzi oferowanych przez aplikację Instagram, flaga czatu spełnia funkcję rozświetlania lub rozświetlania pogawędkę wśród reszty. Może to być bardzo przydatne, wystarczy wejść do rozmowy bezpośredniej lub rozmowy, dla której chcesz nadać priorytet, zobaczysz ikonę flagi u góry czatu. Kiedy go naciśniesz, będzie już podświetlony, po wyjściu z niego zobaczysz czat na żółto. Tutaj powiemy więcej szczegółów na temat tej funkcji.

Jak zdobyć symbol flagi w najnowszej aktualizacji Instagrama?

Aby mieć tę funkcję Instagram, potrzebujesz tylko zaktualizuj tę aplikację do najnowszej wersji dostępne, gdy to zrobisz, możesz użyć flagi do czatów. Należy zauważyć, że twórcy aplikacji nieustannie pracują nad wprowadzaniem nowych aktualizacji. Okresowo dodają nowe funkcje i korygują błędy lub błędy, które może mieć poprzednia wersja, którą zastępuje.

Również podczas aktualizacji aplikacji powinieneś uważać, aby ta wersja była kompatybilna z twoim systemem operacyjnym, jeśli nie jest, zawsze możesz wrócić do poprzedniej wersji. W przypadku funkcji flagi będzie ona dostępna od wersji 5 dla Androida, a dla telefonów iPhone od wersji 4 wzwyż.

Jaka jest prawdziwa funkcja banera, który pojawia się na Instagramie?

To narzędzie może być bardzo pomocne, jeśli jesteś osobą, która bardzo często korzysta z Instagrama, aby rozmawiać lub wysyłać wiadomości DM do znajomych, ponieważ jeśli masz dużą liczbę czatów, możesz go użyć do organizowania i szybko zidentyfikuj te, które mają dla Ciebie najwyższy priorytet. Należy zwrócić uwagę na to, że ta funkcja ma na celu ułatwienie korzystania z aplikacji, więc wykorzystaj ją w pełni.

Jeśli jesteś użytkownikiem Instagrama od samego początku, zauważysz, że funkcja tej flagi To jest to samo, co miały gwiazdymożna powiedzieć, że te flagi są ich następcami. Innymi słowy, zmienili tylko ikonę, ale jej funkcja pozostaje taka sama, oprócz innych nowych funkcji, które zobaczysz poniżej:

Wyróżnij najlepsze wiadomości

W bezpośrednich wiadomościach na Instagramie możesz użyć tej funkcji, aby wyróżnić wiadomość od reszty, osiągnąć to wystarczy nacisnąć flagę. Oczywiście nie spowoduje to umieszczenia jej na pierwszym miejscu na czacie, ale podświetli ją na żółto, nawet aby znaleźć rzucającą się w oczy wiadomość, będziesz musiał przejść przez czat, aż ją znajdziesz, łatwe zadanie dzięki jego uderzający kolor.

Coś podobnego do funkcji ustawiania bezpośrednich komentarzy na Instagramie, z tą różnicą, że w tym przypadku komentarz będzie zaznaczany jako pierwszy, dzięki temu za każdym razem, gdy otrzymasz nową wiadomość, zawsze pojawi się on poniżej tego, który ustawiłeś podczas przypinania wiadomość, zostanie wyświetlona z ikoną pinezki.

Instagram na iPhonie

Wyróżnij posty

Możesz także użyć funkcji flagi, aby zaznacz post, który chceszZostaną one również podświetlone jak wiadomości, ale ich nie naprawisz, to narzędzie może być bardzo przydatne, aby szybko znaleźć publikację spośród innych.

Co należy zrobić, aby wyróżnienia na Instagramie były prywatne?

W przypadku wiadomości bezpośrednich są one już prywatne. A w przypadku publikacji, którą wyróżnisz, możesz łatwo dodać do swojej prywatnej kolekcjiWystarczy kliknąć flagę, aby ją podświetlić, a następnie zapisać ją na liście swojej kolekcji. W przypadku próby zapisania kolekcji, która nie została wcześniej utworzona, aplikacja poprosi o podanie nazwy nowej kolekcji i umożliwi jej zapisanie.

Gdzie można znaleźć polecane posty na Instagramie?

Gdy zaznaczysz wiadomość, znajdzie ją podświetlony żółtym paskiem w ramach tego samego czatu. W przypadku wyróżnionych publikacji należy przejść do swojego profilu, kliknąć w trzywierszową ikonę, a następnie wybrać opcję „Zapisane”, tutaj znajdziesz wszystkie wyróżnione publikacje.

wejdź na instagram

Inną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że aby cieszyć się tą funkcją bez żadnych niedogodności, musisz aktualizować aplikację za każdym razem, gdy pojawia się nowa wersja, niezależnie od systemu operacyjnego telefonu komórkowego, ponieważ aktualizacje mają dodawać te funkcje i rozwiąż je w aplikacji.

Jak sortować polecane posty na Instagramie?

Ten możesz to zrobić zgodnie z datą w którym została utworzona wyróżniona wiadomość, możesz je również uporządkować, przesuwając je w żądanej kolejności, na przykład na liście najważniejszych historii na Instagramie.

Aby móc je uporządkować w dogodny sposób, musisz tylko edytować lub przekazywać wiadomości, które zaznaczyłeś, więc stanie się to na pierwszym miejscu, w ten sposób możesz stworzyć listę wiadomości, które podświetlasz ten czat.