Skip to content

Do czego służą monety w PUBG Mobile? Jak ich używać i co z nimi kupić (przykład)

29 de styczeń de 2021

W grze Playerrunknown’s Battegrounds lub PUBG przybyłeś na wyspę i dotarłeś do wybranego przez siebie obszaru. Znalazłeś sojuszników w bitwie, podróżowałeś po różnych miejscach i znajdowałeś ubrania, broń i sprzęt, które pomogą ci przetrwać w miarę zbliżania się do bezpiecznych obszarów. Ale musisz się lepiej wyposażyć. Powstaje wtedy pytanie: Do czego służą monety w PUBG Mobile?

Do czego służą monety w PUBG Mobile?

Jeśli przeżyjesz każdą grę, przeżyjesz wynagrodzi pieniędzmi lub monetami. Ta nagroda zależy od tego, jak długo udało ci się przeżyć, liczby zabójstw, które popełniłeś, ukończonych misji, obrażeń zadanych przeciwnikom i tego, czy codziennie logujesz się do gry. Monety, które otrzymujesz w trakcie gry, to monety BP lub Battle Poins (Punkty Bitewne).

Istnieją również UC lub nieznane pieniądze, które możesz otrzymać w zamian za płatność. Ale jeśli nie masz pieniędzy, istnieją sztuczki, które pomogą Ci uzyskać UC za darmo. Monety są niezbędne do przetrwania, ponieważ musisz być dobrze wyposażony. Następnie będziesz musiał kupić różne przydatne rzeczy, aby kontynuować postęp w grze i oto, co wyjaśnimy poniżej: Jak używać monet w PUBG Mobile i co za nie kupić.

Jak używać monet w PUBG

Dają ci monety BP za logowanie od pierwszego do siódmego dnia. Pierwszą rzeczą, którą zalecamy, jest to, że podczas gromadzenia monet BP używasz ich do tego wymień je na srebrne monety. To te, które pozwolą ci wejść do sklepu PUBG i tam zobaczysz przedmioty, które możesz kupić.

Jeśli wszedłeś do sklepu, po prawej stronie zobaczysz opcje takie jak pudełka, limitowany czas oraz katalog akcesoriów i produktów, które możesz kupić za srebrne monety. Każdy z produktów pojawi się tam przez ograniczony czas. Nie zwlekaj z zakupem tego, czego potrzebujesz. Możesz zaplanować zakup, aby używać przedmiotu przez kilka dni lub używać go na stałe. Czas ma swoją cenę: im dłużej jest używany, tym wyższy koszt.

Możesz również użyć monet do pudełek. W tej sekcji możesz wybrać skrzynkę, weźmy skrzynię żołnierza jako przykład. Mają też swoją cenę, chociaż możesz znaleźć artykuły, które są już w innych sekcjach. Warto zaznaczyć, że za każdym razem, gdy otwierasz pudełko, jego cena rośnie.

Dobrą rzeczą jest to, że jeśli znajdziesz element garderoby lub przedmiot, który się powtarza w twoim ekwipunku, radzimy go zniszczyć, aby dać ci pieniądze. Srebro to można wymienić w sklepie, aby kupić inne przedmioty lub kupony, które będą dla Ciebie bardziej przydatne.

Możesz to zrobić wchodząc do ekwipunku, tutaj wyjdzie „Masz tak wiele powtarzających się kostiumów” i możesz je zniszczyć automatycznie lub ręcznie. Istnieją również L-Coin (LC), które możesz doładować w zamian za płatność i które pozwolą Ci doświadczyć wspaniałych wrażeń.

monety z brązu pubg mobile

Co kupić za monety w PUBG

Możesz także kupić broń, akcesoria takie jak spadochrony, szlaki, a nawet możesz kupić awatara. Jeśli chcesz przeżyć, koniecznie kup materiały eksploatacyjne, takie jak napoje energetyzujące, antybiotyki, apteczki i apteczka. Z UC możesz między innymi kupić Royal Pass i otwierać pudełka.

Srebrna moneta jest warta 200 monet BP. Podsumowując, zalecamy to w każdym sezonie codziennie kupuj srebrne monety a ci używają ich do kupowania kuponów na zakup skrzynek Premium. Możesz je zbierać i otwierać w kolejnych sezonach. W ten sposób podarują Ci wspaniałe rzeczy, takie jak garnitury, skórki pojazdów, łodzie, plecaki, a nawet kaski.

Na koniec chcemy zrobić zastrzeżenie: że jesteś świadomy mega, którą pochłania twoja gra, abyś nie został sparaliżowany w środku bitwy, ponieważ w ten sposób zobaczysz coraz ciekawsze rzeczy.