Skip to content

Dlaczego sklep Google Play resetuje się bez powodu? -Przyczyny i rozwiązanie

31 de styczeń de 2022

Sklep Google Play to jedna z platform, które pozwala na pobranie dodatkowych aplikacji które chcemy mieć w naszym telefonie. Ta aplikacja do pobierania jest dozwolona tylko na urządzeniach z systemem Android, na tej platformie możemy znaleźć niekończące się aplikacje z gier, aplikacji muzycznych, aplikacji do edycji zdjęć i wideo, aplikacji zdrowotnych i wielu innych.

Z drugiej strony Sklep Google Play zazwyczaj działa idealnie i prawie nigdy nie ma problemów. Czasami jednak może wystąpić jakiś błąd z tą platformą i wynika to głównie z kompatybilności oprogramowania telefonu. Poza tym mogą pojawić się inne problemy, a jednym z nich jest to, że uruchamia się ponownie bez powodu i dlatego tutaj nauczymy Cię, jak rozwiązać ten problem za pomocą kilku sztuczek.

Jak sprawić, by Sklep Play przestał się restartować?

Sklep Google Play to jedna z najlepszych platform do tworzenia konta i pobierania wielu aplikacji o różnych celach, oczywiście o ile platforma to akceptuje. Podobnie Sklep Google Play działa w bardzo prosty sposób, że nawet dziecko może bez problemu wejść i pobrać aplikację.

Jednak ta platforma To nie zawsze działa bardzo dobrze. ponieważ może przedstawiać różne błędy w twoim systemie i powodować jego uszkodzenie, a jednocześnie pobieranie aplikacji. Musimy wiedzieć, że ta platforma pobierania jest bezpośrednio powiązana z firmą Google, dlatego wszelkie powstałe niedogodności będą musiały zostać zgłoszone do pomocy technicznej Google.

Podobnie ta aplikacja jest samozarządzająca i wszystko, co ma związek z rozwiązywaniem błędu, będzie tak, jak wspomnieliśmy wcześniej w Google. Ponadto wśród błędów, które często występują w aplikacji Sklep Google Play, jest to, że sama się restartuje, to znaczy, że jesteś w aplikacji szukając innych aplikacji do pobrania i to z chwili na chwilę zabiera Cię z jej.

Można to jednak rozwiązać, po prostu ponownie otwierając aplikację, ale może się zdarzyć, że spróbujesz ponownie i uruchomi się ona sama. Teraz dla tego typu problemu najlepiej byłoby wdrożyć inne strategie, aby spróbować rozwiązać tę niedogodność. Podobnie może się zdarzyć, że te sztuczki, które Ci przedstawimy, będą dla Ciebie idealne lub mogą nie zadziałać.

Wyczyść dane aplikacji

Jest to jedna z opcji, które możesz wdrożyć, aby rozwiązać problem, który Sklep Google Play przedstawia na Twoim telefonie, na przykład, że nie działa, ale Nie masz nic do stracenia, próbując. Wiele razy zdarza się, że aplikacja jest przeciążona w pamięci danych i może to spowodować jej ponowne uruchomienie, gdy jesteś w niej i dlatego możesz spróbować usunąć dane aplikacji. Aby wyczyścić dane aplikacji, wykonaj następujące czynności:

 1. Na twoim telefonie wszedłem do aplikacji ustawień telefonu.
 2. Następnie poszukaj sekcji aplikacji w telefonie, w której wpiszesz aplikację Sklep Google Play.
 3. Gdy już go znajdziesz, musisz do niego wejść.
 4. Następnie wejdź w opcję pamięci, gdzie zobaczysz opcję „Usuń dane”.
 5. Jeśli znalazłeś tę opcję, będziesz musiał na nią kliknąć, a następnie potwierdzić usunięcie danych. W ten sposób pomoże rozwiązać przedstawiony błąd.

wejdź w ustawienia telefonu i usuń dane zapisane w aplikacji ze sklepu Google Play

Wyczyść pamięć podręczną Sklepu Play

Ogólnie rzecz biorąc, dane są tymczasowo przechowywane w pamięci podręcznej, która jest usuwana samoczynnie po osiągnięciu określonego czasu.

Jednak te informacje w pamięci podręcznej może powodować utrudnienia w działaniu aplikacji, do tego konieczne jest, aby od czasu do czasu pamięć podręczna była eliminowana. W przypadku Sklepu Google Play może się zdarzyć, że działa to z problemem, że uruchamia się ponownie i w tym celu musisz wykonać następujące czynności:

 1. Przejdź do ustawień telefonu.
 2. Następnie wejdź do sekcji aplikacji, w której będą znajdować się wszystkie aplikacje, które posiada Twój telefon.
 3. Następnie wyszukaj aplikację Sklep Google Play i wprowadziłem ją.
 4. Teraz wejdź w opcję pamięci, aby znaleźć opcję „Wyczyść pamięć podręczną”.
 5. Po znalezieniu opcji musisz ją kliknąć, aby usunąć zapisane dane i to wszystko. Może to pomóc w rozwiązaniu problemu z ponownym uruchomieniem aplikacji.

Zaktualizuj najnowszą wersję Google Play

Inną alternatywą, którą możesz zrobić, aby pomóc w przypadku błędu przedstawionego w aplikacji Sklep Google Play, jest zaktualizowanie go tak, aby wraz z aktualizacją może pomieścić każdą awarię, która się pojawia. Zawsze pamiętaj, aby mieć najnowszą wersję aplikacji, aby działała dobrze.

niewystarczająco miejsca

Może się również zdarzyć, że przedstawiony błąd wynika z braku wystarczającej ilości miejsca w telefonie i do tego konieczne jest usunięcie aplikacji, których nie używasz.

zwolnij miejsce, aby sklep Google Play i telefon mogły działać

Jak usunąć moje konto Google Play?

Jedną z opcji, które można wykonać, aby rozwiązać problem w Sklepie Google Play, jest odłączenie konta, które posiadasz, od serwera Google w przepisie.

Z drugiej strony inna opcja wygodniejsze rozwiązanie tego problemu, usuwa konto Google Play Store i w tym celu musisz wykonać następujące czynności:

 1. Na twoim telefonie wszedłem do aplikacji ustawień.
 2. Następnie poszukaj opcji „Konta” lub „Użytkownik i konta”, będzie to zależeć od modelu telefonu i sposobu nazewnictwa opcji.
 3. Po znalezieniu wchodzimy w tę opcję i szukamy opcji „Google”, w której naciśniemy, aby wejść.
 4. Następnie wchodzimy na konto Google, które zsynchronizowaliśmy z telefonem i wybieramy opcję „Usuń” lub „Usuń konto” i gotowe. Może to pomóc w rozwiązaniu problemu ze Sklepem Google Play.

dołącz do naszego kanału telegram