Skip to content

Dlaczego podczas pobierania Valorant utrzymuje się na poziomie 95%? – Rozwiązanie

27 de maj de 2022

Valorant to gra wideo w stylu strzelanki z rozgrywką z perspektywy pierwszej osoby, a także trybem wieloosobowym, który można pobrać na PC. Została opracowana przez Riot Games i po raz pierwszy znana jako „Projekt A” w 2019 roku. Ta gra została stworzona dość popularny ze względu na swoją trudność w momencie strzelania i wymogiem strategii. Chociaż większość ludzi ma problemy z pobraniem go, w tym artykule wyjaśniamy, jak go rozwiązać.

Co mam zrobić, jeśli pobieranie Valorantu utrzymuje się na poziomie 95% i nie postępuje?

Dla niektórych użytkowników uzyskanie go stało się skomplikowanym zadaniem, ponieważ po uruchomieniu instalacji wszystko wydaje się przebiegać normalnie. Ale kiedy osiągniesz 95% pobrań, jest nagle się zatrzymuje. Dzieje się tak z kilku powodów. Oto kilka opcji, które mogą pomóc w ukończeniu pobierania.

Ale zanim przystąpisz do instalacji, weź pod uwagę takie aspekty, jak pojemność twojego sprzętu. Ponieważ gra wymaga przynajmniej system operacyjny Windows 7, 8 lub 10 z 64-b. Niezbędne są również 4 GB pamięci RAM, procesor Intel i3-370M, 1 GB pamięci VRAM i karta graficzna Intel HD 300. Jeśli te minimalne wymagania nie zostaną spełnione, nie będzie można ich zdobyć.

ponownie zainstaluj grę

W niektórych przypadkach błąd jest bardzo łatwy do rozwiązania. Instalację można wznowić, przechodząc do odinstaluj plik Valorant zostanie ponownie pobrany i zainstalowany na Twoim komputerze. Dzieje się tak z powodu małych błędów, które wpływają na system operacyjny komputera.

Uruchom ponownie komputer

Innym rozwiązaniem, które jest tak proste, że może wydawać się łatwe, jest wyłączenie, a następnie włączenie komputera i nadzieja, że ​​błąd zniknie. Czasami problem wynika z awarii połączenia w Valorant. W ten sposób, jeśli coś uniemożliwiało programowi uruchamiającemu prawidłowe pobranie plików, po zrestartowałem komputer błąd znika.

Podobnie powinieneś upewnić się, że Valorant nie jest pierwszym programem, który uruchomisz po ponownym uruchomieniu urządzenia. Może to ponownie włączyć ten błąd.

Wyczyść pamięć podręczną urządzenia

Możesz także użyć Wyczyść pamięć podręczną, dzięki temu usuniesz dużą ilość tymczasowych danych z aplikacji lub programów. Ale bez usuwania użytkownika.

W ten sposób programy, z których korzystasz, będą jak nowe. Ta czynność może rozwiązać problem z instalacją, ponieważ możesz usunąć dowolne dane tymczasowe który powoduje konflikt podczas tworzenia aplikacji. Jest to dobra alternatywa, jeśli okaże się, że ponowne uruchomienie komputera nie powoduje normalnego pobrania gry.

Odinstaluj najnowszą aktualizację systemu operacyjnego

Chociaż zaleca się zainstalowanie go z nową wersją systemu operacyjnego Windows. W niektórych przypadkach zdarza się, że jakaś aktualizacja tego samego utrudnia instalację. Dlatego zaleca się wyłączenie tego, który wykonałeś i wznowienie instalacji gry.

dzielne pobieranie zawiesza się

Gdzie mogę przesłać zgłoszenie do wsparcia Valorant?

Jeśli masz jakieś uporczywe problemy, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to wejść na oficjalną stronę i wejdź na stronę pomocy do klienta. To proste i możesz szybko stworzyć swój bilet.

Gdy znajdziesz się na stronie Riot, będziesz musiał kliknąć sekcję Valorant. Tutaj znajdziesz kilka opcji, z których możesz wybrać prezentowany problem.

Jeśli błąd znajduje się w którejkolwiek z tych kategorii na tej samej karcie, będziesz mógł zobaczyć, jak go rozwiązać. Ale jeśli nie, na końcu tekstu przeczytasz stwierdzenie ’Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Wygeneruj bilet„.

Następnie z rozwijanego menu należy wybrać rodzaj żądania. Bardzo ważne jest, aby być zalogowanym przed wygenerowaniem, w przeciwnym razie nie będziesz mógł go wysłać.

Kontynuując zgłoszenie pomocy technicznej, w polu opisu możesz dodać informacje, które pomóż zrozumieć i rozwiązać Twój problem. Możesz również dołączyć zdjęcia lub dokumenty, aby zakończyć, kliknij „wyślij” i poczekaj, aż skontaktuje się z Tobą pracownik pomocy technicznej.

dołącz do naszego kanału telegram