Skip to content

Dlaczego ostatnie połączenie Twojego kontaktu nie pojawia się już w WhatsApp?

13 de listopad de 2021

Sieci społecznościowe skróciły odległości między ludźmi, umożliwiając komunikację z bliskimi, nawet jeśli znajdują się w różnych miejscach. Jeśli zamierzasz wysłać wiadomość i chcesz wiedzieć, czy ta osoba jest połączona z WhatsApp, aplikacja podaje te informacje, ale Co się stanie, jeśli nie widzisz, kiedy było ostatnie połączenie Twojego kontaktu? Zapraszamy do przeanalizowania tego, co może się dziać.

Czy dane wyświetlane w polu „Czas ostatniego połączenia” są wiarygodne?

Jeśli jesteś nowy lub nie korzystasz z tej aplikacji do obsługi wiadomości tekstowych, możesz nie znać niektórych aspektów prywatności użytkowników. Ta aplikacja stara się zapewnić usługę z ekstremalnym bezpieczeństwem, aby mieć pewność, że dane osobowe będą przetwarzane na tym nośniku.

Jedną z funkcji WhatsApp, z której możesz korzystać, jeśli masz konto na tej platformie, jest informowanie użytkowników, czy zarządzasz aplikacją w tym czasie, czy nie, to narzędzie nazywa się: Ostatni czas połączenia.

Oznacza to, że gdy kontakt otworzy swoją aplikację i poprosi Cię o wysłanie wiadomości, pod Twoim imieniem i nazwiskiem powie, czy jesteś aktualnie online, czy nie korzystasz z aplikacji. Jeśli nie jesteś w tej chwili online, aplikacja poda dzień i godzinę ostatniego połączenia.

Awarie połączenia internetowego mogą przeszkadzać

Niektórzy zastanawiają się, czy te informacje są dokładne, ponieważ media cyfrowe mogą być zmieniane przez ekspertów. Jednak większość ludzi może zaufać temu, co odbija się na ich ekranie.

Czynnikiem, który może tymczasowo wpłynąć, jest złe połączenieJeśli tak się stanie, wpłynie to na działanie Twojego konta, ponieważ nie zostanie ono zaktualizowane, ale po odzyskaniu sygnału wszystko wróci do normy.

Teraz, jeśli chcesz się z kimś komunikować, możesz również zobaczyć te informacje na czacie. Może to służyć jako odniesienie do określenia, jak prawdopodobne jest, że przeczytają Twoją wiadomość. Ale kiedy otwierasz rozmowę z kontaktem i okazuje się, że te informacje się nie wyświetlają, może to wynikać z kilku powodów.

zablokował Cię

WhatsApp w ramach swojej polityki prywatności pozwala użytkownikom blokować swoje kontakty, gdy nie chcą, aby mieli już dostęp do swojego konta. Kiedy dana osoba jest zablokowana, nie może uzyskać dostępu do informacji użytkownika i nie może się z nim kontaktować. Więc jeśli wchodzisz na czat i nie widzisz już żadnej z tych rzeczy, to co? ponieważ jesteś zablokowany.

Skonfigurowałeś swoją prywatność

Wszyscy użytkownicy WhatsApp mogą dostosować nasze konto zgodnie z naszymi upodobaniami, od posiadania wszystkich naszych publicznych informacji po ograniczanie ich tak bardzo, jak chcemy. Jeśli więc masz kontakt i nagle nie widzisz już informacji o jego połączeniu, dzieje się tak dlatego, że ta osoba skonfigurowała swój profil, aby zachować prywatność czasu, w którym się łączy, aby nikt o tym nie wiedział.

Masz te informacje ukryte

Kolejny powód, dla którego nie możesz zobaczyć ostatnim razem Twoje kontakty połączone z aplikacją są spowodowane Twój Skonfigurowałeś prywatność swojego konta, aby nikt nie mógł zobaczyć Twojego ostatniego połączenia. Oznacza to, że kiedy dokonasz tej korekty, nikt nie będzie mógł zobaczyć, czy jesteś online, ani kiedy ostatnio byłeś online, ale nie będziesz też mógł zobaczyć tych informacji w żadnej rozmowie.

czas ostatniego połączenia

Jak skonfigurować wyświetlanie ostatniego połączenia w WhatsApp?

Jeśli chcesz założyć swoje konto Aby aktywować lub dezaktywować ostatnie połączenie, wystarczy wykonać następujące czynności: przeszukać swój profil i znaleźć zakładkę prywatności. W oknie, które się otworzy, będziesz mógł zobaczyć sekcję Czas Ostatni raz i będziesz mieć trzy opcje: pokaż tę informację wszystkim, tylko swoim kontaktom lub nikomu. Jeśli wybierzesz ostatnie, żadna osoba nie będzie miała dostępu do tych informacji, ale nie będziesz też mieć dostępu do ostatniego połączenia swoich kontaktów.

dołącz do naszego kanału telegram