Skip to content

Dlaczego nie mogę wysyłać ani udostępniać plików, zdjęć lub filmów w WhatsApp? Format nie jest obsługiwany

23 de październik de 2022

WhatsApp to najpopularniejsza aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie. Ma miliony użytkowników i choć jego obsługa jest zazwyczaj całkiem dobra, to ma też pewne wady. Z tego powodu dzisiaj zobaczymy jak napraw błąd podczas udostępniania na WhatsApp.

Z pewnością przy jakiejś okazji próbowałeś udostępnić zdjęcie lub plik w prywatnej rozmowie lub w grupie i pojawiła się wiadomośćUdostępnianie nie powiodło się. proszę spróbuj ponownie.

Jest to dość powszechny błąd, który choć nie jest poważny, zmusza do ponownego wykonania całej akcji wysyłania pliku a nawet po tym może nadal dawać nam błąd.

Coś, co oczywiście jest dość niewygodne, ponieważ czasami chcemy wysłać pilny plik i WhatsApp rzuca nam błąd, i przy wielu okazjach próbujemy kilka razy wysłać plik i to nie działa.

Kiedy tak się dzieje, jesteśmy bardzo sfrustrowani i wielokrotnie rozłączamy połączenie internetowe, myśląc, że w końcu pomyślnie wyślemy plik. Ale w czasami ta metoda nie działa a wszystko to sprawia, że ​​sytuacja staje się jeszcze bardziej niezręczna.

Możliwe jest rozwiązanie błędu, który ma WhatsApp podczas próby wysłania pliku, zdjęcia lub wideo

Czasami ten problem jest spowodowany przez aplikacjęale w innych problem jest spowodowany przez sam system przechowywania zdjęć.

whatsapp jest aplikacja, która stała się niezbędna w naszym życiu, jest tak popularny, że już pochodzi bezpośrednio, jak Facebook zainstalowany na naszym urządzeniu z fabryki.

Dlatego bez wątpienia jego znaczenie jest ogromne, a przecież pomaga nam pozostać w kontakcie w bardzo zwinny, prywatny i bezpieczny z naszymi przyjaciółmi, znajomymi, kolegami z uczelni, pracy itp.

Jedną z rzeczy, które zwykle robi się z WhatsApp, jest udostępnij niektóre rozmowy lub wiadomości Kto nie zrobił zrzutu ekranu, aby wysłać wiadomość do znajomego z prośbą o opinię?

Dzielenie się pewnymi wiadomościami jest czymś bardzo normalnym i chcę cię nauczyć Jak powinieneś to zrobić, aby móc się nimi dzielić?

Nie zapominaj, że aby wszystko działało idealnie, zaleca się postępować zgodnie z poradami, które dajemy Ci krok po kroku w tym samouczku i więc nie popełniasz żadnych błędówaby uniknąć ponownego wykonywania tych czynności.

Jak możesz udostępniać wiadomości WhatsApp?

musisz to zrozumieć po udostępnieniu wiadomości w pewien sposób nie masz już nad nim kontroli i każdy może z niego korzystać, jak chce, możesz nawet udostępnić go w sieci społecznościowej, jeśli chcesz, ale musisz być świadomy dokładnie tego szczegółu.

Oprócz tego, że może to spowodować taki lub inny problem, ponieważ wiadomości, pochodzące od WhatsApp są prywatne, więc upewnij się, że druga osoba nie będzie miała nic przeciwko temu udostępnij tę wiadomość jeśli jest w miejscu publicznym.

Aby udostępnić wiadomość, należy nacisnąć i przytrzymać tę wiadomość przez kilka sekund, aż się pojawi, aby prześlij to samo do wybranego kontaktu.

Zostaw wiadomość wciśniętą i w danym momencie u góry ekranu pojawi się menu, teraz przejdź do miejsca, w którym znajduje się strzałka, a po kliknięciu wyświetlą się opcje kontaktu, możesz wybrać ten, do którego chcesz wysłać wiadomość stamtąd.

Jak powiedziałem nieco wcześniej, kolejna metoda dzielenia się wiadomościami Jest używany od zawsze, odkąd pamiętam.

To jest Weź jeden zrzut ekranu Tak wyślij go do kogo chcemy jako prosty obrazekjest czymś, co zawsze było używane, odkąd WhatsApp zaczął chodzić po szerokich ulicach Androida tak dawno temu, kiedy była to niezwykle prosta aplikacja z kilkoma funkcjami.

W moim osobistym przypadku zawsze Wolę zrobić zrzut ekranuOdnoszę wrażenie, że jest to prostsze i przede wszystkim dużo bardziej wiarygodne pod wieloma względami, ale każdy wie, co mu najbardziej odpowiada w zależności także od rodzaju przekazu, jaki dzieli i celu, jaki chce osiągnąć.

Kroki, które musisz wykonać, aby rozwiązać problem podczas udostępniania plików, zdjęć lub filmów na WhatsApp

Rozwiązanie, o którym Ci powiemy, działa na telefony komórkowe z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows Phone.lub pierwszą rzeczą do zrobienia jest kopia zapasowa Galeria na komputerze lub w innym miejscu. Następnie usuwamy folder DCIM/Gallery ze smartfona.

Otwieramy aplikację Galeria i odtwarzamy folder Galeria na górze folderu DCIM. Kopiujemy i wklejamy obraz z kopii zapasowej do folderu, który odtworzyliśmy i ponownie uruchamiamy urządzenie z Androidem.

logo whatsapp widział błąd wyślij wiadomości ciemne tło

Po ponownym uruchomieniu telefonu powinniśmy bez problemu wysyłać zdjęcia lubInnym możliwym rozwiązaniem tego błędu jest bezpośrednio usuń niektóre zdjęcia z Galerii. W wielu przypadkach ta prosta i szybka czynność pozwala bez problemu wysyłać zdjęcia przez WhatsApp.

Wysyłanie zdjęć przez WhatsApp jest jedna z najczęściej wykonywanych przez nas czynności, ale może się zdarzyć, że zamiast nie być w stanie wysłać zdjęcia, wyślemy zdjęcie lub film do kogoś, kto nie był odbiorcą.

Ta sytuacja może być rozwiąż za pomocą kroków, które wskazujemy w naszym artykule na Jak anulować wysyłanie zdjęć lub filmów przez WhatsApp.

Jeśli masz pytania dotyczące tego, kim chcesz być rozwiązany za pomocą jednego z naszych samouczków Zalecamy pozostawienie go w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram