Skip to content

Dlaczego nie mogę polubić mojego konta TikTok? – Możliwe przyczyny tutaj

14 de listopad de 2021

Sieć społecznościowa, która zrewolucjonizowała medium rozrywki, to TikTok. Pozwala to na pozostanie w kontakcie, ale podobnie jak wszystkie aplikacje, może powodować pewne problemy na koncie. Na przykład nie może cię to powstrzymać od polubienia. Dlatego porozmawiamy z Tobą o niektórych przyczynach, które generują ten problem i jak go rozwiązać.

Co sprawia, że ​​TikTok nie pozwala swoim użytkownikom go polubić?

Jeśli próba polubienia filmu w TikTok odbija się na ekranie Akcja nie była możliwa lub nie masz uprawnień, przyczyn może być kilka i tutaj wyjaśnimy niektóre z nich.

Prawdopodobnie ograniczone konto

Być może przyczyną jest to, że twoje konto jest ograniczone, a ty o tym nie wiesz, a w ramach tych ograniczeń nie możesz dać lajków. Sprawdź, czy nie masz żadnych ograniczeń, a niepowodzenie lub błąd można również zgłosić w sekcji Komentarze i pomoc aplikacji.

Naruszenie zasad TikTok

Należy wziąć pod uwagę, że platforma społecznościowa TikTok karze swoich użytkowników, gdy: lubią w niekontrolowany sposób. Jeśli podjąłeś taką akcję, ominąłeś zasady użytkowania platformy i tym samym dezaktywowałeś na swoim koncie możliwość dawania lajków na okres od 24 do 48 godzin.

Film usunięty

Mogło się zdarzyć, że film nie jest już dostępny I z tego powodu system aplikacji TikTok nie pozwala polubić posta, który już nie istnieje. Dlatego przed podjęciem jakichkolwiek działań sprawdź, czy jest to jedna z przyczyn wyszukiwania filmu, który chcesz polubić.

Niestabilny internet

Jeśli nie możesz polubić TikTok, może jakość twojego internetu nie jest dobra i dlatego nie działa poprawnie. Sprawdź, czy aktywowałeś połączenie Wi-Fi w telefonie komórkowym, przeciągając skróty. Dobrą sztuczką jest sprawdzenie aktywacji danych mobilnych poprzez aktywację i dezaktywację trybu samolotowego.

aplikacja tiktok na telefon

Pulsacje za szybko

Jeśli konto TikTok ma problem i pokazuje ilość takich przez pomyłkę w naciśnięciach klawiszy została wygenerowana, musisz zgłosić awarię. W tym celu należy wejść do aplikacji, kliknąć trzy kropki w prawym górnym rogu i wybrać opcję Zgłoś problem.

Zlokalizuj opcję Obserwuj, Polub i Skomentuj. Następnie wybierasz w polu Like i w nie mogę lubić wideo. W tej sekcji znajduje się sekcja, w której nadal mam problem, wejdź tam, skomentuj problem i kliknij Wyślij.

Jakie są kroki, aby Twoje konto TikTok działało poprawnie?

Inne powoduje, że Twoje konto TikTok nie działa poprawnie, ponieważ musisz wprowadzić zmiany w aplikacji lub zainstalować ją ponownie. W każdym razie są to proste kroki do wykonania, które pokażemy poniżej. Te same kroki mogą nawet rozwiązać problem, gdy TikTok nie pozwoli ci nagrywać filmów.

W ustawieniach aplikacji TikTok

W ustawieniach możesz skonfigurować swoje konto TikTok, jak chcesz. Otwierasz aplikację, klikasz Ustawienia i prywatność i wybierasz opcję Dostosowanie i aplikacje, wybierz TikTok i wprowadź go, tam zobaczysz informacje dotyczące aplikacji i możesz usunąć dane aplikacji.

Czyszczenie pamięci podręcznej

Jest to kolejna akcja, którą warto wykonać, ponieważ pamięć podręczna ma tendencję do nasycania urządzenia niepotrzebną zawartością. Otwierasz aplikację, zlokalizuj Konfiguracja lub ustawienia, kliknij aplikację TikTok i Wyczyść pamięć podręczną. Zobaczysz, że będzie działać znacznie lepiej, ponieważ w twoim urządzeniu będzie więcej pojemności.

profil tiktok

Ponowne logowanie

Musisz przejść do wyjścia z aplikacji, wylogowując się, a następnie logując się ponownie na swoje konto TikTok. Byłaby to jedna z opcji prawidłowego funkcjonowania Twojego konta. Może to pomóc w tym, że po ponownym zalogowaniu się na konto strona zostanie ponownie załadowana, a wszystkie funkcje będą działać znacznie lepiej. Wystarczy zastosować w praktyce każdą z podanych sugestii, a zauważysz doskonałe wyniki.

Co to jest „Like Spam” w TikTok i jak można go uniknąć?

ten Spam TikTok jak Są tacy lub lubię, że robisz to w niekontrolowany sposób a za kilka minut do filmów, które są przesyłane do aplikacji, gdy dozwolona liczba wynosi 500 dziennie. Aby uniknąć przekraczania tego limitu i ograniczania konta, zachęcaj swoich obserwatorów, aby nie nabierali się na polubienia spamu. Ponadto blokuje konta, na których występuje ten błąd. Wszystko to pomoże Ci uniknąć przyszłych problemów, jednocześnie karmiąc algorytm swoimi zainteresowaniami, aby zobaczyć treści, które Cię bawią.

dołącz do naszego kanału telegram