Skip to content

Dlaczego nie mogę dołączyć do spotkania w aplikacji Teams ani dołączyć do niego?

11 de Maj de 2021

W tych czasach pandemii byliśmy zmuszeni szukać wielu metod utrzymywać kontakt i komunikację, głównie z naszymi bliskimi i przyjaciółmi. Są nawet osoby, które uciekły się do pracy online lub pracy w firmie z własnego domu.

Dostosuj się do tego wirtualnego świata Niektórym nie było to takie łatwe. Ale stopniowo zmuszaliśmy się do budzenia się i włączania laptopa lub telefonu, aby móc dołączyć do klasy, być na spotkaniu służbowym lub móc komunikować się z członkiem rodziny.

Co to jest Teams?

Teams to obecnie jedna z najczęściej używanych platform cyfrowych. Opracowany przez firmę Microsoft i jest dostępny dla różnych systemów operacyjnych, takich jak Android, Microsoft Windows, Linux, IOS, macOS.

Dzięki tej platformie możesz rozmawiać ze swoim zespołem roboczym lub kolegami z uniwersytetu lub szkoły. Możesz nawiązać połączenie wideo lub głosoweDzięki udostępnianiu ekranu, jeśli chcesz, możesz nawet prowadzić dwa spotkania wideo w aplikacji Teams w tym samym czasie. Więc niczego nie przegapisz.

Ta platforma, na której jego główną ideą jest komunikacja, integruje czat między użytkownikami i różne metody, aby móc korzystać z tej samej aplikacji, dzięki czemu jest w stanie dodawać treści i narzędzia, przechowywanie plików i integrację aplikacji, aby w ten sposób osiągnąć poprawę zawartości.

Ta aplikacja jest ostatnio szeroko używana i niektórzy użytkownicy zgłaszali z nią problemy Nie mogą wejść na platformę Teams, powodując pewne niedogodności i więcej, gdy musimy dołączyć do spotkania, które jest bardzo ważne. Wiemy, że podczas dołączania do spotkania przedstawiłeś błędy, dlatego wyjaśnimy, co zrobić w takich przypadkach.

Dlaczego nie mogę dołączyć do spotkania w aplikacji Teams?

Dołączanie do spotkania Teams i dołączanie do niego jest bardzo proste i nadal z tak dobrą aplikacją użytkownicy zarejestrowali, że mają problemy z wejściem na spotkanie. W pozostałej części nie wniesiono żadnych skarg na wniosek.

Jest taka możliwość utwórz własne konto za darmo w aplikacji Teams lub możesz wejść jako gość na jedno ze spotkań. Możesz także korzystać z aplikacji za pośrednictwem jej wersji komputerowej lub za pośrednictwem oficjalnej witryny internetowej Teams. Jak wejść na platformę aplikacji nie ma żadnych problemów, niepowodzenie jest, gdy chcemy wejść na spotkanie.

Nie mogę dołączać do zespołów ani do spotkań

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że aby wejść na platformę lub na spotkania musisz mieć dobre połączenie z Internetemponieważ bez tego strony nie będą mogły się otworzyć, a jeśli masz bardzo słaby sygnał internetowy, aplikacja zostanie załadowana. Przed dołączeniem do jednego ze spotkań upewnij się, że masz dobre połączenie, w tym celu musisz zmierzyć prędkość swojego połączenia internetowego.

Jeśli masz dobre połączenie internetowe, musi być więcej problemów, które przeszkadzają w wejściu na platformę. Wyjaśnimy niektóre z nich. Sprawdź, czy data i godzina komputera, laptopa, tabletu lub urządzenia, na które zamierzasz wejść na spotkanie, jest poprawne i dopasować swoją strefę czasową.

Dodatkowo, wchodząc do Aplikacji, mamy kilka możliwości, aby to zrobić: dołącz za pomocą linku, dołącz za pomocą kalendarza, dołącz przez kanał i dołącz z czatu. Jeśli spróbujesz połączyć się w inny sposób, nie będzie to możliwe.

telefon z aplikacją zespołów

Istnieje narzędzie, które nie jest dobrze znane użytkownikom, a jest nim twórca lub właściciel spotkania masz możliwość przyjęcia lub nie przyjęcia uczestników którzy chcą dołączyć do spotkania, jeśli twórca Cię nie zaakceptuje, nie będziesz mógł dołączyć do platformy.

Może to być jeden z powodów, dla których nie możesz uczestniczyć w spotkaniu. W takim przypadku jedyne, co możesz zrobić, to znaleźć sposób skontaktuj się z administratorem spotkania, aby zaakceptować Cię na platformie. I voila, dzięki temu możesz spokojnie wchodzić na swoje spotkania.