Skip to content

Dlaczego mój telefon komórkowy Samsung Galaxy S9 uruchamia się ponownie po otwarciu aparatu? – Błąd aparatu

5 de kwiecień de 2021

Ta firma oferuje swoim użytkownikom nieskończoną liczbę niesamowitych telefonów, możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim gustom. Plik Samsung Galaxy S9, Jest to telefon komórkowy wprowadzony na rynek w 2018 roku, który został szeroko zaakceptowany przez kupujących.

Należy zauważyć, że to urządzenie jest doskonałe, ale niektórzy użytkownicy posiadający ten telefon komórkowy zauważyli błąd aparatu podczas otwierania aplikacji; telefon komórkowy został zamrożony, pojawia się komunikat o błędzie lub uruchamia się ponownie. Z tego powodu damy Ci najlepszy przewodnik, jak rozwiązać ten problem.

Dlaczego ten błąd występuje na telefonie Samsung Galaxy S9?

Ten telefon komórkowy ma aparat 12 MP, co jest naprawdę dobre, pozwalające na robienie profesjonalnych zdjęć. Niektóre z tych urządzeń mają tendencję do prezentowania błędów przy otwieraniu aparatu, co oznacza, że ​​nie możemy z niego korzystać, stając się problemem dla ludzi, ponieważ nie mogą korzystać z tego ważnego narzędzia.

Oczywiste jest, że ten błąd może wystąpić w przypadku kilku opcji, takich jak plik usterka oprogramowania. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest zaktualizowanie go do najnowszej wersji.

Ale inną usterką, która może spowodować, jest akumulator; Dzieje się tak, ponieważ aparat jest bardzo ciężką aplikacją, wymagającą dużego ładowania, aby mógł działać, dlatego ten problem może być związany z baterią telefonu komórkowego, to znaczy ma problem.

Aby sprawdzić dokładny problem, będziesz musiał wykonać kilka procedur dzięki czemu jest to całkowicie naprawione, co pozwala na ciche korzystanie z niego bez ponownego pojawiania się tego błędu za każdym razem, gdy próbujesz wejść do aparatu.

Rozwiązanie, aby rozwiązać problem podczas otwierania aparatu Samsung Galaxy S9

Pierwszą rzeczą, jaką możesz zrobić, gdy wystąpi ten problem, jest ponowne uruchomienie lub przywrócenie telefonu komórkowego, co natychmiast rozwiązuje kilka problemów. Aby naprawić błąd z baterią, musisz skalibrować. Aby to zrobić, musisz: Przejdź do połączeń i wpisz kod * # 0228 #, raz tutaj musisz wybrać opcję, która mówi * Szybki start *, aby została naprawiona, a następnie zrestartuj telefon komórkowy i sprawdź wchodząc do aplikacji.

Jeśli problem będzie się powtarzał, wykonaj ten mały test: Podłącz ładowarkę do telefonu, a następnie otwórz aparat. Jeśli to zrobisz, to się wyłączy, ponieważ bateria jest uszkodzona; więc będziesz musiał pilnie kupić nową baterię.

Aby móc z niego korzystać tymczasowo bez wyłączania telefonu komórkowego, będziesz musiał aktywować „tryb oszczędzania energii”wyłącza również opcje GPS i bluetooth, wszystko, co może zużywać zbyt dużo baterii, a także aplikacje działające w tle.

Również odchodzi niech to pobieranie aż osiągnie 20%, a następnie naładuj go do 100%, a następnie odłącz ładowarkę telefonu komórkowego i używaj jej w trybie oszczędzania. Powtórz ten proces około 5 razy, a następnie wyłącz tryb oszczędzania, prawdopodobnie udaje się odzyskać baterię.

Inne rozwiązania, które możesz spróbować naprawić błąd aparatu

Również błąd może być spowodowane awarią systemu telefonii komórkowej, rozwiązania, które możesz zaimplementować, są następujące: Wejdź do kamery i wprowadź ustawienia, poszukaj na liście opcji „Resetuj ustawienia”, naciśnij „Resetuj” i voila, to naprawi ustawienia aparatu.

błąd aparatu samsung galaxy s9

Z drugiej strony musisz wprowadzić główne ustawienia telefonu. Przejdź do miejsca z napisem „Wszystkie aplikacje”, wybierz aplikację aparatu, naciśnij przycisk „Wymuś zamknięcie”, u dołu kliknij „Pamięć” i kliknij „Usuń dane”. To będzie Pomaga zresetować ustawienia aplikacji.

W ten sam sposób, możesz odinstalować aplikacje które ostatnio pobrałeś na swój telefon komórkowy, ponieważ mogą one powodować różne konflikty z uprawnieniami, które ma aparat, ponieważ niektóre aplikacje pochłaniają zbyt dużo energii lub wykorzystują uprawnienia aplikacji do wykonania, powodując w ten sposób wystąpienie tego błędu.

Na koniec możesz spróbować zainstalować nową aplikację aparatu dla Samsunga Galaxy S9. To ci bardzo pomoże, ponieważ możesz znaleźć aplikację, która ma mniejszą wagę niż główna; osiągając w ten sposób, że ładuje się poprawnie, Nie ma problemu.

dołącz do naszego kanału telegram