Skip to content

Dlaczego kropka pojawia się w komentarzach na Facebooku? – Prawdziwy powód

27 de grudzień de 2021

W pewnym momencie swojego pobytu na Facebooku zauważyłeś, że w komentarzach do konkretnej publikacji widzisz, że kilku użytkowników opuszcza taki punkt bez więcej. Jest to dość proste i tutaj w tym artykule podamy odpowiedź. Jeśli chcesz poznać prawdziwy powód tajemnicy znaczenie punktu w komentarzach do posta Z Facebooka; zostań, abyś mógł dowiedzieć się więcej na ten temat. Bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

W jakich postach często znajduje się punkt w komentarzach na Facebooku?

Dość często zdarza się, że w niektórych konkretnych publikacjach, które powstają na Facebooku, wielu użytkowników po prostu komentuje punkt, nie zostawiając ani słowa ani niczego innego. Częściej dzieje się to w publikacjach dotyczących kupna i sprzedaży produktu, ale nie oznacza to, że można je również zobaczyć w innych rodzajach publikacji.

Prawdziwym powodem takiego działania niektórych osób jest po prostu być świadomym aktualizacje, które mogą znajdować się w tej publikacji.

Skąd wiesz, że jeśli oznaczysz lub skomentujesz aktualizację, Facebook automatycznie wyśle ​​Ci powiadomienia nowych interakcji które miały miejsce w tej publikacji, nowe osoby komentujące lub oznaczające inne osoby, reakcje lub inne zmiany wprowadzone przez pierwotnego autora, a także osoby, które wchodzą z nim w interakcję.

telefon z logo facebooka

Co się stanie, jeśli w komentarzach tej sieci społecznościowej umieścisz symbol inny niż kropka?

Powszechnie stylizowane jest umieszczanie punktu, użytkownicy robią to dla „komfortu” i szybkości, ale nie ma znaczenia dla czego napisz w komentarzach do publikacji.

Rozumiemy przez to, że nie ma znaczenia, czy umieścisz punkt, literę, słowo (bez względu na to, czy ma to sens, czy nie), emotikonę, liczbę, gwiazdkę, cyfrę lub cokolwiek; ponieważ Facebook wykryje to również jako interakcję z Twojej strony i wyśle ​​Ci powiadomienia o aktualizacjach w publikacji które skomentowałeś.

Naprawdę ważne jest, aby w jakiś sposób wejść w interakcję z tą publikacją, reakcje się nie liczą, bo nawet do umieść obraz, GIF lub naklejkęBędziesz także otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach we wspomnianej publikacji.

Z jakiego powodu znajdujesz punkt w niektórych komentarzach na Facebooku?

Inną rzeczą, którą zwykle robi się zwykle, jest to „kropka” nie jest pozostawiona na głównej liście komentarzy, ale w komentarzu, jako odpowiedź. Ma to w zasadzie tę samą funkcję, co powyżej, ale na bardziej szczegółowym poziomie. Tutaj powiemy ci trochę więcej.

Być świadomym publikacji

Głównym powodem pozostaje to, że Facebook informuje nas o aktualizacjach konkretnej publikacji, w której napisaliśmy punkt.

Jeśli umieścimy to w komentarzu jako odpowiedź, jak wspomnieliśmy w poprzedniej sekcji, Otrzymamy inne odpowiedzi i interakcje, które otrzyma komentarz w którym stawiamy nasz punkt, ewidentnie innych ludzi.

Kiedy post wskazuje na to

Zasadniczo jest to sposób na poznanie jak rozwijają się interakcje dowolnej publikacji na Facebooku w bardzo prosty i łatwy sposób.

Jak powiedzieliśmy, częściej można je zobaczyć w kupuj i sprzedawaj publikacje, gdzie jesteśmy zainteresowani nabyciem takiego produktu. Jeśli przypadkiem ktoś już zapytał o jego cenę, a osoba sprzedająca nadal nie daje odpowiedzi, pozostawiamy nasz punkt jako odpowiedź na komentarz osoby, która pytała; Otrzymamy powiadomienie, gdy ktoś inny odpowie na ten komentarz.

Często widuje się je również w publikacjach dyskusyjnych, w których chcemy być uważni na to, co się tam mówi, ale bez konieczności wychodzenia z naszej opinii po prostu odchodzimy od tematu i tyle.

osoba z facebookiem na telefonie i laptopie

Jakie są alternatywy dla umieszczania punktów w komentarzach na Facebooku?

Chociaż pozostawienie kropki (lub dowolnego innego symbolu, jak wspomnieliśmy powyżej) jest najprostszym i najłatwiejszym sposobem na otrzymywanie powiadomień o publikacji, istnieje również możliwość aktywacji opcji.

Jeśli przejdziemy na początek publikacji i klikniemy (jeśli jesteśmy z PC) lub dotkniemy (jeśli jesteśmy z komórki) na trzech górnych punktach, wyświetli się menu opcji, w którym są dwie, które nas interesują; jednym z nich jest „Włącz powiadomienia o tym poście” i „Wyświetl historię zmian”.

Z pierwszą opcją damy ci pozwolenie na Facebooka, że powiadom nas o wszelkich zmianach i interakcji z publikacją, będzie tak, jakbyśmy zostawili punkt; Jeśli chodzi o drugą opcję, zobaczymy zmiany, które wprowadził autor, jeśli usunął lub zmodyfikował jakikolwiek jej status, jeśli dodał lub usunął zdjęcia lub filmy i tak dalej.

dołącz do naszego kanału telegram