Skip to content

Counter Strike 1.6: Jak usunąć czarne paski w kilku krokach

25 de lipiec de 2021

Gra wideo Counter Strike Jest uważana za legendarną grę, ponieważ była jedną z najlepszych i najczęściej granych, co zapewnia wiele godzin zabawy wszystkim użytkownikom; będziesz mógł wybrać, w którą ze wszystkich wersji Counter Strike chcesz zagrać, a która będzie twoją ulubioną.

Kiedy przychodzi czas na grę, najlepsza jakość jest zawsze najlepsza, ale może być kilka problemów z obrazem, co sprawia, że ​​gracze zastanawiają się, jak usunąć krawędzie lub czarne paski w Counter Strike lub CS 1.6?

Problem, który przedstawia ta gra, jest bardzo irytujący, powodując, że nie cieszymy się grą, te paski zwykle pojawiają się na górze i na dole ekranu. Aby go rozwiązać, wystarczy wykonać kilka prostych kroków, które Poinformujemy Cię poniżej.

Sposoby usuwania czarnych pasków w Counter Strike 1.6

Ta gra jest naprawdę polecana wszystkim użytkownikom, którzy ją wypróbowali, co jest znane jako ekscytująca strzelanka. Czas trwania każdej gry będzie odpowiadał czasowi ustawionemu przez gracza, który ją tworzy, w czasie gry zobaczysz, jak mierzą się ze sobą dwie drużyny. Możesz grać w Counter Strike nawet z telefonu komórkowego.

Niestety, podczas grania bardzo często pojawia się problem z czarnymi paskami, jest to spowodowane aspektami i rozdzielczością ekranu. Aby je usunąć, będziesz musiał tylko wejdź na Steam i kliknij prawym przyciskiem myszy na Counter StrikeGdy to zrobisz, zobaczysz, że pojawi się nowa zakładka, w niej wybierz „Zdefiniuj parametry uruchamiania”.

Teraz będziesz musiał wpisać w polu następującą formułę –nofbo 4: 3. Robiąc to, wystarczy nacisnąć przycisk Akceptuj. Możesz także spróbować ponownie, klikając prawym przyciskiem myszy Counter Strike, po wejściu do właściwości poszukaj pola, które mówi „Ustaw opcje zaawansowane” a teraz musisz napisać –nofbo-nomsaa + gl_vsync 0.

W czasie wprowadź te formuły, wejdź do gry, aby zobaczyć, że czarne paski są całkowicie usunięte. To rozwiązanie działa tylko wtedy, gdy masz Steam, jeśli nie, możesz łatwo utworzyć konto Steam.

Kolejne rozwiązanie, aby usunąć czarne paski, które pojawiają się w Counter Strike lub CS 1.6

Jeśli nie posiadasz Steam i masz grę na PC, istnieje inne rozwiązanie, aby usunąć paski. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do ekranu pulpitu, kliknąć prawym przyciskiem myszy puste miejsce na nim, nacisnąć Opcja „Rozdzielczość ekranu”. Po wejściu zobaczymy, że pojawi się lista, wybierz „Rozdzielczość”.

Wdrażamy tę opcję i co musimy zrobić, to przenieść ją do minimum, aby pozostała w rozdzielczości 1024×768, robiąc to wybieramy zastosuj i zaakceptuj. Musimy też kliknąć prawym przyciskiem myszy na ekranie głównym, teraz naciskamy pole z napisem „Opcje graficzne” a następnie wybierz opcję „Skaluj ekran”, po czym wracamy do opcji rozdzielczości ekranu.

W tym momencie będziemy musieli ponownie wprowadzić rozdzielczość, aby wrócić do maksimum, czyli tak jak wtedy, gdy weszliśmy do 1440×900 i ponownie wciśnij akceptuj. Z drugiej strony możesz również spróbować wejść do gry, robiąc to naciśnij jednocześnie CTRL + ALT + F12 na klawiaturze.

Będziesz obserwować menu, naciśnij listę rozwijaną rozdzielczości i ustaw ją na 800×600, a następnie naciśnij Zastosuj. W ten sposób zobaczą, że gra nie będzie już miała czarnych pasów, jeśli chcesz, możesz tak zostawić lub przywrócić najwyższą rozdzielczość, nie wpłynie to na grę, ponieważ paski zostaną całkowicie wyeliminowane.

Zalecenia do ulepszenia w Counter Strike lub CS 1.6

Counter Strike cs usuń krawędzie

Konieczne jest, aby nauczyć się poprawiać celność w Counter Strike, czyli mieć CEL, to bardzo pomoże ci zabić wrogów. Staraj się grać z lepszymi zawodnikami, to pozwoli ci doskonalić swoją technikę i uczyć się od nich.

Zawsze utrzymuj głośność na wysokim poziomie, pozwoli ci to słyszeć to, co jest wokół ciebie. W żadnym momencie nie przestawaj się ruszać, spróbuj skakać, pomoże ci to, gdy ktoś nagle spróbuje wyjść.

Kiedy strzelasz, nigdy się nie pochylaj, kiedy to robisz sprawisz, że strzał będzie wolniejszy, po prostu użyj tej opcji, aby ukryć.

Zalecenia dotyczące poprawy rozdzielczości Counter Strike lub CS GO

Wybór najlepszej rozdzielczości do gry w Counter Strike i uzyskanie najlepszej wydajności ma kluczowe znaczenie, ponieważ rozdzielczość bezpośrednio wpłynie na liczbę klatek na sekundę (FPS), przez którą przejdzie gra. Większość osób, które grają w tę grę profesjonalnie, uruchamia ją w proporcjach 4:3, dzięki czemu ekran gry będzie wyglądał na nieco bardziej „zniekształcony”, ale poprawi to wydajność i będziesz mógł zobaczyć wrogów nieco bliżej. Jeśli natomiast korzystasz z najnowszej wersji gry, którą w tej chwili jest V.1.37.7.5, będziesz miał do dyspozycji proporcje 16:9, to tutaj musisz wybrać, jeśli chcesz aby zobaczyć czarne paski lub je rozciągnąć.

Współczynnik proporcji 16:9 pokaże szerszy zakres oglądania, jeśli masz zasoby, aby grać w tym współczynniku proporcji. i jednocześnie utrzymuj FPS powyżej 144Zalecamy pozostawienie tego ustawienia, aby uzyskać lepsze wrażenia z gry.

Jak mogę naprawić czarne paski w dowolnej grze Windows?

Ten problem czarnych pasków występuje w wielu grach komputerowych, oto kilka zaleceń, które możesz spróbować wyeliminować.

skonfigurować tryb pełnoekranowy w grach na PC

Użyj natywnej rozdzielczości

Będzie to maksymalna rozdzielczość obsługiwana przez monitor i konfiguracja gry aby w pełni wykorzystać każdy z zawartych w nim pikseliMożesz to zrobić, wprowadzając ustawienia gry i stosując tę ​​samą rozdzielczość, co pulpit systemu operacyjnego.

Sprawdź ustawienia gry

Jeśli masz złą konfigurację w swojej grze, może to spowodować, że automatyczna konfiguracja nie pozwoli Ci uzyskać najbardziej optymalnej wydajności lub, jak to ma miejsce w tym poście, zacznie pokazywać Ci irytujące czarne paski, aby dostosować Rezolucja, ważne jest, abyś dobrze sprawdził, czy rozdzielczość twojej gry jest zgodna z rozdzielczością twojego monitora, wyłącz czarne paski, wiele gier ma tę opcję w sekcji „Wypełnij ekran”, w razie potrzeby usuń efekty wizualne, które nie są dla Ciebie ważne, a tym samym lepiej wykorzystaj zasoby komputera, aby uzyskać lepsze wrażenia z gry.

Ustaw skalę na pełny ekran

Jednym ze sposobów na wyeliminowanie czarnych pasków w dowolnej grze w systemie Windows jest skonfigurowanie jej do działania w trybie „Pełny ekran” lub pełnoekranowy, ta opcja jest dostępna praktycznie we wszystkich aktualnych grach, jedna z zalet korzystania z opcji FullScreen w Twoje gry, oprócz wyeliminowania czarnych pasków lub obramowań, jest to Pamięć pulpitu Windows jest zwolniona, aby zasoby wideo były dostępne dla uruchomionej gry.

dostosuj kartę graficzną

Sprawdź ustawienia karty graficznej

Obecnie karty graficzne oferują bardzo kompletne narzędzie konfiguracyjne, w którym możesz wybrać najlepsze opcje, aby jak najlepiej wykorzystać swoją grafikę. Możesz przeprowadzić analizę zasobów i zobaczyć, jakie rekomendacje daje to narzędzie dzięki czemu możesz skonfigurować każdy szczegół swojego wykresu. Najnowocześniejsze karty pozwalają nam mieć kontrolę nad bardzo ważnymi opcjami, takimi jak temperatura GPU, ilość pamięci wirtualnej do wykorzystania, a nawet prędkość wentylatora naszej grafiki, koniecznie przejrzyj każdy szczegół i przetestuj który. działa najlepiej z twoim sprzętem.

Zaktualizuj sterowniki systemowe

W wielu przypadkach pomijamy aktualizacje naszego systemu operacyjnego, ale jeśli naprawdę chcesz poprawić wrażenia z gry, nie możesz przestać instalować najnowszych aktualizacji sterowników systemowych, zwłaszcza tych, które dotyczą sprzętu związanego z wideo, Zainstaluj najnowsze sterowniki karty graficznej, płyty głównej, dysku twardego i wszystkich urządzeń, które masz na swoim komputerze. Zazwyczaj, Te aktualizacje wprowadzają ulepszenia, dzięki którym Twoje urządzenia działają wydajniej.