Skip to content

Co zrobić, jeśli funkcja Touch lub Touch w moim telefonie Samsung Mobile nie działa po aktualizacji?

14 de Maj de 2021

W dzisiejszych czasach urządzenia mobilne z Androidem stale się rozwijają, co prowadzi do więcej aktualizacji do tego samego systemu operacyjnego A to za sprawą nowych dostaw nowych funkcji, które Android wprowadzi do smartfonów.

Jednak procesy aktualizacji wcale nie są szybkie, więc czasami nasz telefon może się wyłączyć lub możemy przerwać instalację aktualizacji systemu, co generuje pewne błędy i błędy w naszym urządzeniu.

Jest to bardzo powszechne w urządzeniach marki LG, więc użytkownicy zwykle pobierają oprogramowanie z witryny Wsparcie mobilne LG, aby naprawić system telefoniczny, który zacina się na ekranie z logo.

I normalnie bywa też tak, że w urządzeniach znanej marki Samsung po dziwnym zakończeniu aktualizacji Dotknięcie lub dotknięcie urządzenia przestaje działać mobile, przez co nasz telefon nie nadaje się do użytku, ponieważ za dotknięciem praktycznie wykonujemy wszystkie czynności na tym samym urządzeniu.

Co możemy zrobić, jeśli Touch lub dotyk telefonu komórkowego Samsung nie działa po aktualizacji?

Jest wielu użytkowników, u których ten sam przypadek się wydarzył i którzy udali się do pomocy technicznej Samsung nie otrzymuj odpowiedzi na awarię i próbują go ponownie uruchomić za pomocą pewnych poleceń za pomocą fizycznych przycisków, ale po włączeniu nadal nie działa.

Jeszcze nie istnieje jasna i szczegółowa odpowiedź Co powoduje to w urządzeniach Samsung po aktualizacji, jednak jeśli masz ten sam problem w telefonie komórkowym z Androidem marki Samsung, nie martw się, ponieważ w tym artykule pokażemy, jak rozwiązać błąd dotykowy urządzenia.

Jak naprawić ekran dotykowy mojego urządzenia Samsung

Zanim zaczniesz, będziesz musiał sprawdzić, czy ekran dotykowy nie jest uszkodzony, ponieważ wykonanie tej procedury oprogramowania nie przyniesie nic dobrego, jeśli masz uszkodzony fizyczny element urządzenia.

Aby naprawić dotyk lub dotyk ekranu telefonu Samsung, konieczna będzie wymiana oprogramowania sprzętowego urządzenia na poprzednią wersję, więc będziesz musiał zainstalować na swoim komputerze aplikację, która będzie działać jako instalator na twoim urządzeniu o nazwie OdynWiedząc o tym, wykonaj kolejne kroki, które pokażemy poniżej naprawić dotyk swojego urządzenia Samsung.

uszkodzony ekran dotykowy

Wymagania dotyczące naprawy urządzenia dotykowego

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest pobranie najnowszej wersji oprogramowania Odin, w tym celu musisz wejść na jego oficjalną stronę pobierania
  2. Po zainstalowaniu na komputerze pobierz sterowniki USB dla urządzenia mobilnego Samsung, aby po podłączeniu komputer mógł je łatwo rozpoznać i rozpocząć wszystkie niezbędne procedury.
  3. Pobierz Oprogramowanie Samsung, której zalecamy pobranie starszej wersji niż ta, którą miałeś na swoim urządzeniu, aby ta sama awaria nie powtórzyła się
  4. Na koniec będziesz musiał pobrać i zainstalować Sterowniki USB od firmy Samsung na komputerze

Po spełnieniu wszystkich niezbędnych wymagań możemy rozpocząć proces instalacji oprogramowania na Twoim urządzeniu.

Kroki instalacji oprogramowania układowego

  1. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wyłączenie urządzenia i aktywuj tryb pobieraniaw tym celu po wyłączeniu urządzenia należy wcisnąć i przytrzymać przycisk zmniejszania głośności, włączania i startu w tym samym czasie, w przypadku gdy telefon nie posiada przycisku start będziesz musiał wcisnąć i przytrzymać przycisk zmniejszania głośności, włączanie zasilania i przycisk Bixby
  2. Po aktywowaniu trybu pobierania na urządzeniu z systemem Android podłącz je do komputera, aby mogło je rozpoznać
  3. Po rozpoznaniu urządzenia przez aplikację Odin będziesz musiał wybrać przyciski i zainstalować pliki oprogramowania układowego na Twoim urządzeniu
  4. Następnie będziesz musiał wybrać opcje Czas resetowania i automatyczne ponowne uruchomienie, a następnie naciśnij przycisk „Początek” aby rozpocząć proces ponownego uruchamiania urządzenia
  5. Po zakończeniu procedury urządzenie Samsung zostanie przywrócone, a także będzie miało zainstalowaną wersję Androida w swoim systemie operacyjnym, która jest wcześniejsza niż ta, którą miał, więc powinno przestać mieć problem z ekranem dotykowym.
  6. I gotowy! Pozostaje tylko wprowadzić swoje dane Google, aby korzystać z telefonu