Skip to content

Co zrobić, gdy Tinder nie działa z uprawnieniami na Facebooku — połącz to łatwo

31 de grudzień de 2021

Tinder to jedna z najlepszych dostępnych obecnie aplikacji do flirtowania z innymi ludźmi, a jeśli wszystko płynie, możesz zdobądź partnera. Aby nie mieć problemów z zarejestrowaniem się na tym świetnym portalu społecznościowym, idealnym do flirtu, zdecydowana większość rejestrujących się osób robi to za pomocą swojego konta na Facebooku.

Ostatnio wszystkie osoby, które połączyły Tinder ze swoim kontem na Facebooku, widziały, że sieć ma wady z uprawnieniami Facebooka. Wkrótce pokażemy Ci, dlaczego Tinder nie loguje się z uprawnieniami Facebooka, jak rozwiązać tego typu problemy i co zrobić, jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto Tinder.

Jakie są powody, dla których Tinder nie działa z uprawnieniami Facebooka?

Powodem, dla którego Tinder ma problemy z uprawnieniami Facebooka, jest to, że oba konta muszą być zsynchronizowane, aby móc prawidłowo korzystać z obu. Dzieje się tak również dlatego, że ludzie nie używają oficjalnych aplikacji tych witryn, ale przy użyciu aplikacji innych firm.

Niekorzystanie z aplikacji lub oficjalnej strony sieci społecznościowej czasami powoduje synchronizacja między Tinderem a Facebookiem mieć problemy. Poza tym, aby Tinder nie zwariował, gdy użyjesz go na telefonie komórkowym, będziesz musiał zalogować się na swoje konto Google i aktywować synchronizację.

Synchronizacja Google nie poszła na marne, ta synchronizacja pomaga wielu aplikacjom pracować w czasie rzeczywistym i znacznie zmniejsza awarię usług. Należy zauważyć, że dzięki Tinderowi istnieje sposób, aby dowiedzieć się, którzy ludzie cię lubią.

Jak można naprawić, że Tinder nie działa z uprawnieniami Facebooka?

Aby rozwiązać błędy, które przedstawia aplikacja Tinder z uprawnieniami Facebooka, musisz podjąć pewne kroki. Niektóre z tych środków są bardzo ważne, aby oba konta: może działać poprawnie a inni mają unikać niepowodzeń.

Dlatego musisz uruchomić każdy z nich, jeśli chcesz. napraw problem z uprawnieniami z platformą Facebook.

Sprawdź, czy zaakceptowałeś uprawnienia na Facebooku

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść na swoje konto na Facebooku z aplikacji lub ze strony Facebooka. Będąc tam, przejdź do szczegółów konta i sprawdź, czy już zaakceptowałeś każdy z uprawnienia, o które prosi Tinder. Z drugiej strony musisz również wejść na swoje konto Tinder, aby przyznać i zaakceptować niezbędne uprawnienia.

Sprawdź, czy masz oficjalną i zaktualizowaną aplikację

logo sklepu zabaw

Kiedy skończysz akceptować wszystkie uprawnienia zarówno na swoim koncie Tinder, jak i na Facebooku, powinieneś sprawdzić, czy masz najnowszą wersję Tindera. To jest coś, co czasami może wpłynąć na nowe funkcje aplikacji, ponieważ nowe wersje aplikacji mają usprawnić funkcje dodawane do sieci.

W nowych wersjach Tindera poprawiono system linkowania kont Tinder na Facebooku. Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że czasami aplikacje mają tendencję do zawieszania się w ten sposób znikąd. Aby rozwiać wątpliwości, możesz wykonać następujące czynności:

  1. Przejdź do ustawień telefonu
  2. Przejdź do sekcji, w której znajdują się wszystkie aplikacje mobilne
  3. Znajdź aplikację „Tinder” i naciśnij ją, aby zobaczyć jej szczegóły
  4. Następnie naciśnij opcję odinstalowania
  5. Aby zakończyć, przejdź do Sklepu Play, ponownie pobierz aplikację i sprawdź, czy problem został rozwiązany

Gdy aplikacje wykazują błąd w działaniu, wszystko jest rozwiązywane przez usunięcie wszystkich ich danych i zainstaluj go ponownie czysty. Ponadto, robiąc to, będziesz mógł mieć najnowszą wersję aplikacji na wypadek, gdybyś jej nie posiadał.

Przy okazji, powinieneś wiedzieć, że dzięki Tinderowi istnieje sposób na odinstalowanie aplikacji bez utraty wszystkich dopasowań. Wiedza o tym, czego potrzebujesz, aby uniknąć utraty danych na Tinderze, pozwoli Ci odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację bez żadnych komplikacji.

W ustawieniach telefonu komórkowego

logo konfiguracji

Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, to wprowadź ustawienia telefonu komórkowego, przejdź do sekcji aplikacji, poszukaj aplikacji Tinder i przyznaj jej wszystkie uprawnienia, o które prosi. Czasami aplikacja nie ma dostępu do takich rzeczy jak pamięć lub tym podobne, co powoduje, że ma pewne wady.

Dlatego, aby rozwiać wątpliwości, najlepiej wejść w ustawienia telefonu i daj mu wszystkie niezbędne uprawnienia do tej aplikacji. Kiedy skończysz to robić, jeśli chcesz zobaczyć metodę znajdowania znajomych na Tinderze.

Co zrobić, jeśli nadal nie możesz wejść do Tindera z uprawnieniami Facebooka?

Jeśli nie możesz dostać się do Tindera z uprawnieniami Facebooka, nie masz innego wyjścia, jak spróbować wejdź na Tindera ze swojej strony internetowej aby sprawdzić, czy problem dotyczy aplikacji. Jeśli to nie zadziała, musisz skonsultować problem z pomocą techniczną Tindera.

dołącz do naszego kanału telegram