Skip to content

Co zrobić, gdy telefon komórkowy dzwoni, ale ma czarny ekran

27 de kwiecień de 2023

Wielu z nas zdarzyło się, że telefon komórkowy spada i mocno uderza, pozostawiając ekran całkowicie czarny. To jest do powiedzenia, telefon komórkowy dzwoni, ale z czarnym ekranemabyśmy mieli pewność, że nie jest zamurowany i da się włączyć.

Ten Jest to problem, który bezpośrednio wpływa na ekran telefonu, ponieważ nie są one tak odporne na upadek lub silne uderzenie, więc najprawdopodobniej ekran telefonu został całkowicie uszkodzony. Z tego powodu nadal działa, ale nic nie widać na ekranie, pozostawiając go całkowicie czarnym.

Jak rozwiązać problem polegający na tym, że telefon komórkowy dzwoni, ale wyświetla czarny ekran

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić w takich przypadkach, jest zanieś telefon do serwisu gwarancyjnego lub technicznego, dzięki czemu z całą pewnością powie Ci, jaka jest usterka Twojego telefonu komórkowego. Możliwe jest również, że ekran jest w dobrym stanie, ale kabel elastyczny podłączony do płyty głównej telefonu komórkowego został zwolniony, ponieważ jest to również jeden z najczęstszych powodów, dla których ekran pozostaje czarny.

Jeśli Twój telefon jest w stanie się włączyć, wydawać dźwięki oraz odbierać połączenia i powiadomienia, możesz być pewien, że płyta główna lub płyta główna są w dobrym stanie.. Najlepsze będą sprawdź, czy przewód elastyczny ekranu jest dobrze podłączony, w przeciwnym razie konieczny będzie zakup nowego ekranu. W wielu przypadkach wygodnie jest zamówić część zamienną z Chin lub szukać uszkodzonego telefonu w Mercado Libre ale z ekranem w dobrym stanie lub w dowolnym warsztacie komórkowym, więc będziesz go tylko demontować i używać ekranu, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy .

To wszystko, co możemy ci powiedzieć, kiedy telefon komórkowy dzwoni, ale z czarnym ekranem. Jeśli masz inne pytanie lub problem, możesz zostawić komentarz, a my postaramy się Ci pomóc.

dołącz do naszego kanału telegram