Skip to content

Jak rozpoznać połączenia lub dowiedzieć się, kto dzwoni do mnie z nieznanego numeru

18 de listopad de 2022

Odbieranie połączeń z nieznanych numerów jest całkiem normalne, co może być dość denerwujące. Jeśli masz dość tej sytuacji, w poniższym samouczku zobaczymy, jak rozpoznać, kto do mnie dzwoni z nieznanego numeru. W ten sposób nikt nie będzie mógł ponownie ukryć Twojego numeru za każdym razem, gdy do Ciebie zadzwoni.

Zidentyfikuj nieznane numery

Zaletą Androida i iOS jest to, że mamy aplikacje na absolutnie wszystko. Truecaller to dość popularna aplikacja do odkrywania kto jest nieznanym numerem kto do nas dzwoni

Zarządzanie tą aplikacją jest dość łatwe. Istnieje jednak kilka szczegółów, które powinieneś wiedzieć. W tym celu przejdziemy krok po kroku, sprawdzając, jak powinniśmy korzystać z tej aplikacji.

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest pobierz aplikację. W tym celu musimy udać się do sklepu naszego systemu operacyjnego. Jeśli masz Androida, możesz to zrobić z Truecaller: identyfikator i rejestr połączeń, spam, a jeśli masz iOS, pobierz Truecaller z tego linku.

Po zainstalowaniu aplikacji na naszym urządzeniu mobilnym. To, co zamierzamy zrobić, to otworzyć wspomnianą aplikację i jak tylko ją uruchomimy, musimy nacisnąć „Zaczynać”.

Tutaj pojawia się komunikat, w którym zasadniczo prosi nas o pozwolenie na przeglądanie połączeń, wiadomości, agendy itp. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć „Umożliwić” i to wszystko.

Teraz musisz podać swój numer telefonu i kraj, w którym się znajdujesz. Po zakończeniu wypełniania tych informacji wystarczy kliknąć „Kontynuować”.

Następną rzeczą, która się dzieje, jest to, że otrzymujemy wezwanie do potwierdź to rzeczywiście numer, który wpisujemy, jest nasz. To proste połączenie z „botem”, więc nie masz się czym martwić.

Następnie aplikacja pokaże nam samouczek do naucz się korzystać z aplikacji. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na ten samouczek, aby wszystko było trochę jaśniejsze.

zidentyfikować anonimowe połączenia

Jak zidentyfikować nieznane numery z Internetu

Jeśli Truestreetr nie daje rezultatów, których naprawdę potrzebujesz. Powinieneś więc wiedzieć, że istnieją całkiem kompletne strony internetowe, które mają bazę danych numerów spamu z różnych części świata, które użytkownicy wnoszą. W ten sposób możesz wiedzieć, kto do ciebie dzwoni.

listaspam.com: Jest to jedna z najpopularniejszych stron w sieci, a najlepsze jest to, że jest darmowa. Nie jest nawet konieczna rejestracja ani nic podobnego, aby móc korzystać z tej witryny.

kto to dzwonił: Jest to hiszpańska strona internetowa, która ma dużą liczbę numerów w swojej bazie danych, aby móc znaleźć, kto dzwoni do ciebie w ten sposób.

Inną opcją byłoby zaplanowanie tej osoby na WhatsApp, aby sprawdzić, czy przypadkiem nie możesz zobacz zdjęcie profilowe.

Nigdy nie dzwoń na nieznany numer

Podobnie jak w przypadku SMS-ów, nigdy nie należy odpowiadać ani odsyłać zadzwonić pod nieznany numer. W wielu przypadkach czekają, aż to zrobisz, aby zapisać się do płatnych usług iw ten sposób stracisz sporo pieniędzy. Najlepiej zidentyfikować te liczby za pomocą metod, o których wspomnieliśmy powyżej. Nawet za pomocą aplikacji do blokowania tych numerów, których jest kilka całkiem skutecznych.

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że smartfony to jeden z najlepszych wynalazków, możemy być w kontakcie z całym światem, grać w gry, pracować i robić wiele rzeczy. Musisz jednak wiedzieć, jak dzwonić z ukrytego lub prywatnego numeru z telefonu komórkowego i stacjonarnego. Bardzo proste!

Ale ponieważ wszystko ma swoje wady, tak jak to się dzieje z komputerami, są setki ludzi, którzy chcą wykorzystać ludzi i dlatego tworzą system, który każe im niewinnie podawać dane osobowe lub konsumować saldo, zmuszając ich do odpowiedzi tylko jeden telefon lub nie idąc dalej, słynny SMS-y premium.

dowiedzieć się, kto dzwoni na nieznany numer

Choć to nie wszystko, bo skoro operatorzy mają dostęp do wszystkich numerów, które powinny być prywatne, teraz nie przestają dzwonić, aby przekonać Cię do skorzystania z ich usług. W każdym razie każda z tych dwóch opcji jest dość denerwująca, ponieważ cały czas do ciebie dzwonią nieznany numer nie wiesz, czy to może być członek rodziny lub ktoś, kto potrzebuje twojej pomocy.

Prawda jest taka, że ​​nie ma wielu sposobów na ich uniknięcie takie irytujące telefonyCo najwyżej możesz zablokować numer, aby nie odbierał więcej wiadomości ani połączeń, ale nadal nie trwa długo, zanim użyją nowego. Na szczęście są ludzie, którzy o tym pomyśleli i dlatego stworzyli stronę internetową o nazwie „Kto do mnie dzwoni”.

Co to jest „Kto do mnie dzwoni”

Kto mnie wzywa, to usługa, która ma służyć wyszukiwanie wsteczne telefonu, co oznacza, że ​​w tym przypadku nie szukają czyjegoś numeru telefonu, ale kto jest właścicielem określonego numeru. W ten sposób, jeśli ktoś ci przeszkadza, możesz wiedzieć, kto to jest i zobaczyć, czy problem można zatrzymać w zarodku.

Najlepsze jest to, że usługa Aplikacja „Kto do mnie dzwoni” jest bezpłatna więc możesz wchodzić i konsultować się tyle razy, ile chcesz. Dzięki nim zidentyfikowano setki oszustw wykorzystujących tę metodę, prawda jest taka, że ​​jest dość łatwa w użyciu, więc nie powinieneś mieć żadnego problemu.

śledzić nieznany numer

Zespół firmy zawsze zaleca, aby gdy dzwonią do ciebie tak wiele razy, przed odebraniem lepiej skorzystać z tego systemu, aby wiedzieć, kto dzwoni i jakie są jego intencje. Aby z niego skorzystać, wystarczy przejść do oficjalnej strony, która jest https://kto-dzwoni-me.com/. Następnie zejdziesz w dół, aż znajdziesz opcję Śledź ten numer, musisz wpisać numer telefonu, który Ci przeszkadza i nacisnąć szukaj, w ten sposób otrzymasz wszystkie informacje, które się o nim pojawią.

Zanim zapomnę, po wejściu na stronę widać, że po bokach znajduje się długa lista numerów telefonów z komentarzami. Dzieje się tak, ponieważ ludzie publikują numery, z którymi jakie oszustwa są popełniane w ten sposób inni wiedzą, kim są i nie odpowiadają. Możesz tam najpierw sprawdzić, a jeśli nic nie znajdziesz, będziesz szukać tak, jak ci powiedziałem wcześniej.

Możesz także użyć niektórych aplikacje do blokowania połączeń na Androidzie które znajdziemy do naszej dyspozycji w Sklepie Google Play.

dołącz do naszego kanału telegram