Skip to content

Co zrobić, gdy aplikacja internetowa WhatsApp nie działa na moim komputerze? – Rozwiązanie

3 de wrzesień de 2022

WhatsApp Web to jedna z najbardziej przydatnych rzeczy, które zostały uruchomione z biegiem czasu, muszę to przyznać to bardzo ułatwia mi pracę ponieważ za bardzo zajmuję się wspomnianą funkcją.

WhatsApp Web to komputerowa wersja najpopularniejszej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na urządzenia mobilne na świecie. To narzędzie internetowe pozwala nam zsynchronizuj usługę WhatsApp na naszym komputerze z aplikacji mobilnej.

Problem w tym, że oczywiście jak wszystko w życiu, daleko mu do ideału, więc błędy mogą się pojawić więcej niż sobie wyobrażasz.

W wersji WhatsApp Web będziemy mieli do dyspozycji na naszym komputerze większość funkcjonalności komunikatora na urządzenia mobilne. Z naszego komputera możemy nie tylko czatować, wysyłać i odbierać różnego rodzaju treści, ale także modyfikować niektóre aspekty naszego profilu i statusu.

Aby korzystać z tego narzędzia internetowego, nie jest konieczne tworzenie nowego konta użytkownika. Narzędzie internetowe pozwoli nam korzystać z konta użytkownika, które mamy na naszym urządzeniu mobilnym utrzymywanie wszystkich danych zsynchronizowanych między obiema wersjami.

Zobaczymy te same kontakty, te same czaty i te same ustawienia zarówno w aplikacji WhatsApp na naszym telefonie, jak i w WhatsApp Web na naszym komputerze.

Jak korzystamy z WhatsApp Web?

Aby rozpocząć korzystanie z tego narzędzia na naszym komputerze, otwórz stronę internetową WhatsApp, a znajdziemy ekran. Po prawej stronie znajdziemy przyciągający wzrok kod QR! z logo WhatsApp w środku, a pod nim opcją Nie wylogowuj mnie.

Uzyskaj dostęp do menu aplikacji (prawy górny róg, trzy pionowe kropki).
Wybierz z menu opcję WhatsApp Web.
Zeskanuj kod QR na ekranie komputera naszym telefonem komórkowym pasujący do wspomnianego kodu wewnątrz pola poprzedniego obrazu.

Synchronizacja z aplikacją WhatsApp naszego telefonu zostanie przeprowadzona automatycznie. Musimy pamiętać, że do korzystania z tego narzędzia internetowego będziemy używać myszki i klawiatury naszego komputera. Dla wielu osób to komfort.

Zakończ sesję internetową WhatsApp

Ważne jest, aby zawsze zamykać naszą sesję na koniec naszej aktywności w narzędziu internetowym. Aby zamknąć otwartą sesję musimy najpierw aktywować menu (górna część na stykach, trzy pionowe punkty) i Wybierz opcję Wyloguj się z menu.

Aby zamknąć wszystkie otwarte sesje, wystarczy wybrać opcję Zamknij wszystkie sesje. Wszystkie sesje, które mogły pozostać otwarte, zostaną automatycznie zamknięte.

W tym artykule chcę tylko opowiedzieć o niektórych błędy, które mogą ci się przydarzyć a ich rozwiązania są najczęstszymi błędami, które spowodują, że WhatsApp Web nie będzie działać poprawnie lub w ogóle nie będzie działać.

WhatsApp Web nie działa, jakie jest rozwiązanie?

Po pierwsze, gdy nie chcesz skanować Kod QR, to, co musisz zrobić w tym przypadku, to po prostu nie dotykać ekranu, gdy tylko rozpocznie się animacja, poczekaj kilka sekund, aż wszystko się aktywuje.

W innych przypadkach WhatsApp Web pozostaje ładowany w nieskończoność i nie ma możliwości, aby działał. Aby tego uniknąć, po prostu odblokuj telefon komórkowy, a problem może zostać rozwiązany. W większości przypadków są to problemy z połączeniem ponad wszystko.

Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to wylogować się, wyczyścić pamięć podręczną w przeglądarce i ponownie zalogować się do WhatsApp Web, jest to jedyny sposób, aby to zadziałało na wypadek, gdyby poprzedni nie dał wyników .

Sieć WhatsApp nie ładuje się

kilka porad Dlaczego WhatsApp Web może nie działać na Twoim komputerze może być następujący:

Pierwszym z nich jest to, że WhatsApp Web generalnie działa zbyt dobrze w Chrome, chociaż można go używać w dowolnej przeglądarce, prawda jest taka, że ​​w Chrome działa świetnie i Polecam tę przeglądarkę w celu korzystania z tej aplikacji.

Ważne jest, abyś miał WhatsApp zaktualizowany Aby ta funkcja działała, możliwe, że Twoja aplikacja jest przestarzała, ma starą wersję i dlatego występują pewne problemy.

Ponadto musisz sprawdź, czy twoje połączenie nie masz problemów, zwłaszcza z telefonem komórkowym. Możesz korzystać z Wifi lub danych mobilnych, aby mieć WhatsApp Web, chociaż oczywiście polecam Wifi.

Z kolei konieczne jest, abyś miał więcej niż 20% baterii, czasami WhatsApp Web Cię o tym powiadamia powinieneś naładować telefonw moim przypadku nie powiadamia mnie przez większość czasu i w ten sposób nie działa tak dobrze.

dołącz do naszego kanału telegram