Skip to content

Co to jest i jak działa stawka dynamiczna Uber Eats o określonych porach?

13 de kwiecień de 2021

Jeśli chcesz mieć elastyczną pracę, która pasuje do Twojego harmonogramu, nie ma nic lepszego niż bycie kierowcą Ubera. To dobra decyzja, ponieważ pozwala wybrać dni i godziny, w których chcesz pracować. Oprócz tego, że Uber oferuje swoim klientom dobrą obsługę, daje dobre stawki, zapewnia też wiele korzyści cenionym kierowcom.

W tym sensie, jeśli jesteś teraz klientem Ubera, wyjaśnimy, dlaczego powinieneś być kierowcą:

 1. Jeśli zdarzy Ci się wypadek lub usterka mechaniczna, wielką zaletą Ubera jest to, że pokrywa te wydatki.
 2. Innym powodem jest to, że możesz wybierać klientów akceptując prośbę, co czyni ją mniej niebezpieczną, łatwo jest rozpocząć dzień pracy w Uber, wystarczy otworzyć aplikację i zamknąć ją, gdy przestaniesz to robić.
 3. Ma kategorię o nazwie Stawka Uber Eats Dynamic, którą ta firma wykorzystuje, aby zachęcić swoich kierowców do większej wydajności.

Jaka jest stawka Uber Eats Dynamic?

To ten, który cię oskarża podwyższenie normalnej ceny podróży w określonym czasie, W tych momentach jest zbyt duże zapotrzebowanie klientów, zwłaszcza w godzinach szczytu lub gdy są jakieś wydarzenia, również jeśli jest opóźniony, można je odwołać, dodatkowo mogą to być: mecze na stadionach, koncerty, kluby, wyjścia na i ze szkoły i pracy.

To jest aktywowane gdy w tym samym miejscu 30 osób zgłasza się do serwisu a dostępnych jest tylko około 5 samochodów. Następnie Uber aktywuje dynamiczną stawkę, uber zjada, gdy wejdziesz, otrzymasz komunikat, że usługa jest w tej kategorii.

Szczegół jest taki wielu nie wie o tej kategorii, co ich zaskakuje, gdy przychodzi rachunek. Z tego powodu każdy użytkownik powinien zawsze sprawdzić cenę usługi, tak jak jest ona widoczna w aplikacji.

uber east oferuje swoim klientom dynamiczne stawki

Jak działa stawka Uber Eats Dynamic w określonych godzinach?

Musisz o tym pamiętać jak działa Uber Eats Dynamic w określonych godzinachpowinieneś spojrzeć na te instrukcje:

 1. Uber zawsze ostrzega, kiedy Szybkość dynamiczna jest aktywnawięc to Ty musisz mieć świadomość, że Uber ustala cenę usługi pod stawką Dynamic, więc to Ty decydujesz.
 2. Spójrz na cenę, dotykając listy, która jest wyświetlana obok czasu podróży, dotknij niebieskiego trójkąta, miejsc, w których jest aktywowana Dynamiczne stawki są na czerwono, im intensywniejszy kolor, tym droższy.
 3. Pamiętaj, że jest to dla nas istotne że akceptujesz, że usługa jest świadczona w ramach stawki Uber DynamicJeśli nie zgadzasz się z taryfą Dynamic, możesz jechać innymi środkami transportu.
 4. Ceny szybko spadają, więc decydujesz również, czy chcesz poczekać około 10 minut, aż się zmienią, aby się dowiedzieć Jeśli cena spadła, dotknij linku UberX, tam pojawi się przemieszczenie opisujące kurs.
 5. Następnie dotknij małej litery „i” w miejscu, gdzie znajduje się kółko, a stawki pojawią się wraz ze zmianami. Jeśli chcesz dokładnie poznać wzrost dynamicznej stawki, pomnóż cenę za minutę przez 3.
 6. Jeśli chcesz szybko dotrzeć do celu, możesz podzielić kwotę do obciążenia swoich towarzyszy, ta usługa działa bardzo dobrze dla tych klientów, którzy muszą ich szybko znaleźć i zabrać.
 7. Jeśli powiększenie wynosi od 1,2x do 1,4x, zostanie wydrukowany tekst „Ceny trochę wysokie ze względu na zwiększony popyt”, Jeśli wzrost jest 1,5x do 2,3x, zostanie wyświetlony tekst „Stawki wzrosły z powodu zwiększonego popytu”.
 8. Jeśli wzrost wyniesie 2,4x do 5, otrzymasz tekst „Bardzo wysokie stawki ze względu na wzrost popytu, jeśli cena podstawowa wynosi 5 USD, a wyniesie 7,5 USD, oznacza to, że stopa dynamiczna wynosi 1,5 x.
 9. Jeśli cena podstawowa wynosi 5 USD i wyniesie 10 USD, oznacza to, że stawka dynamiczna wynosi 2x, Uber Eats aktualizuje stawkę dynamiczną co 2 minuty, aby sprawdzić, czy są zaktualizowane zmiany, musisz ponownie wprowadzić.

dołącz do naszego kanału telegram