Skip to content

Co oznacza „strona internetowa” na Instagramie i jak umieścić ją w swojej biografii?

28 de październik de 2021

Sieć społecznościowa Instagram to obecnie platforma z największą liczbą obserwujących na całym świecie. Do tej wspaniałej sieci dołączyły gwiazdy show-biznesu i mediów komercyjnych oraz wielu innych. Korzystanie z tej platformy ma swoje zalety, wystarczy jedynie zmodyfikować swój profil i umieścić link do swojej strony w swojej biografii i już będziesz go promował. Mając to na uwadze, w artykule wyjaśnimy szczegółowo wszystko, jak dodać stronę internetową do swojego profilu na Instagramie.

Co to jest strona internetowa i dlaczego ta informacja pojawia się podczas edycji Twojego profilu na Instagramie?

Instagram to jedna z najbardziej stabilnych i idealnych sieci społecznościowych do publikowania Twoich publikacji lub marketingu. Ale czy wejdziesz w ten biznes, czy nie Dobrym pomysłem jest skorzystanie z platformy Instagram, dołączając link ze strony internetowej na rachunku. Coś bardzo ważnego, ponieważ Ta platforma oferuje możliwość posiadania tysięcy obserwujących, więc upewnij się, że strona jest znana Twoim obserwującym. A nawet jeśli nie masz bardzo dużego konta w obserwujących, istnieją ciekawe sposoby na zdobycie obserwujących i nadanie swojemu kontu na Instagramie odpowiedniej użyteczności

Jak poprawnie edytować sekcję „Strona internetowa” w swoim profilu?

Aby poprawnie wstawić link do strony internetowej na swoim koncie na Instagramie, musisz wykonać szereg bardzo łatwych kroków do wykonania. Po otwarciu aplikacji zobaczysz, że w Twoim profilu znajduje się opcja Edytuj profil, a także opcje Twojego Nazwy, Nazwy użytkownika i jest opcja Witryny. Z tej sekcji można korzystać w następujący sposób:

Wklej link do swojej witryny

Wchodząc w opcję Witryna przechodzisz do skopiuj i wklej adres swojej witryny w sieci. Aby uniknąć błędów w pisaniu linku, wygodnie jest go skopiować i wkleić w tym polu. W ten sposób upewnisz się, że link będzie działał poprawnie.

Umieść link do innej sieci społecznościowej

Jeśli nie masz strony internetowej, w tym polu możesz umieścić link do innych posiadanych sieci społecznościowych, takich jak TikTok, Facebook lub Twitter. Procedura jest taka sama, skopiuj i wklej link w przestrzeni Witryny.

Zostaw puste

Za bycie sekcją opcjonalne i nieobowiązkowe, nie możesz edytować żadnego posiadanego łącza do witryny. Możesz pozostawić to miejsce puste, później możesz edytować w tej opcji, gdy masz stronę internetową lub gdy zdecydujesz się udostępnić ją na swoim profilu na Instagramie, a tym samym poinformować swoich obserwujących.

Jakie są inne sposoby udostępniania swojej witryny na Instagramie?

Na Instagramie możesz udostępnić swoją witrynę na inne sposoby, o których wspominamy poniżej, abyś mógł je rozważyć i dokonać najlepszego wyboru w tym zakresie. Musisz więc tylko ocenić najlepszy sposób i najlepszy czas na udostępnianie swoich publikacji na platformie Instagram.

telefon komórkowy z profilem na Instagramie

Korzystanie z menu linku „Linktree”

Usługa Linktree to doskonała opcja dla wstawić wiele linków z różnych stron w jednej witrynie. Możesz użyć tego narzędzia, aby szybko i łatwo zlokalizować wszystkie swoje konta w jednym miejscu. To narzędzie pozwoli Ci wiedzieć, kto i ile osób wchodzi w link, będąc tym bardzo przydatnym i interesującym.

Wpisz adres URL na końcu swoich postów

Innym sposobem udostępnienia swojej witryny jest napisanie tego URL na końcu twoich postów, ale powinieneś to wiedzieć, robiąc to pojawi się jako tekst, a nie jako hiperłącze który umożliwia przejście do Twojej strony po jej kliknięciu. Twoi obserwatorzy będą więc musieli wpisać adres w przeglądarce, co w ten sposób sprawi, że będzie to trochę niewygodne.

Dodaj link do swoich szybkich odpowiedzi

Innym opłacalnym i interesującym sposobem jest użycie szybkie odpowiedzi udostępniane przez Instagram. Na stronie głównej przejdź do przycisku Wiadomości, kliknij tam i wprowadź jedną z wątków, a następnie kliknij znak +, a następnie dotknij trzech kropek i dołącz swoją odpowiedź z linkiem, który chcesz udostępnić.