Skip to content

Co oznacza niebieska kropka historii na Facebooku? – Wszystkie detale

27 de październik de 2021

Można powiedzieć, że Facebook był pierwsza sieć społecznościowa do stworzenia, ponieważ po tym zaczęli widzieć inne, takie jak Instagram, Twitter i Tinder. Mark Zuckerberg to nazwisko osoby, która stworzyła Facebooka, ten człowiek jest też obecnie właścicielem Instagrama, a nawet WhatsAppa.

Na początku sieci społecznościowej „Facebook” to samo miał kilka funkcji, ale nadal był używany. Teraz Facebook ma o wiele więcej funkcji niż wcześniej, a jedną z nich jest ostrzeżenie „Niebieska kropka”.

Wiele osób zastanawiało się, jakie jest prawdziwe znaczenie tego punktu i dlatego jest to kontynuacja pokażemy, jak zlokalizować ten punkt, jaka jest nauka o użytkownikach, którzy go mają i jak rozmawiać z kimś, kto ma niebieską kropkę.

Gdzie zwykle znajduje się słynna niebieska kropka z historii na Facebooku?

Jeśli ta niebieska kropka nadal nie jest widoczna, musisz wiedzieć, gdzie się znajduje. Aby go zlokalizować, musisz opublikować artykuł na Twój profil na Facebooku z aplikacji platformy lub z aplikacji „Facebook Messenger”. Po opublikowaniu czegoś w historii będziesz musiał nacisnąć niebieską ikonę w kształcie oka.

Po naciśnięciu tej ikony zauważysz, że wyświetlana jest lista wszystkich osób, które do tej pory widziały Twoją historię. Po prawej stronie imienia tej osoby powinieneś być w stanie wizualizuj małą kropkę kolor niebieski. Ta niebieska kropka nie będzie dotyczyć wszystkich użytkowników, ale tylko niektórych.

Dzieje się tak z jednego powodu, a mianowicie, że ten użytkownik ma sesję rozpoczętą w aplikacji „Facebook Messenger” i jest połączony z Tobą nie tylko przez Facebooka, ale także przez Messengera. Tego typu informacje są bardzo przydatne, gdy chcesz porozmawiać z osobą za pośrednictwem Messengera.

Należy zauważyć, że możesz pobrać Facebook Messenger na swoje urządzenie, ale jeśli Twój telefon ma mało pamięci wewnętrznej, pobierz Facebook Messenger Lite. Facebook Messenger Lite ma prawie wszystkie te same funkcje normalnego Messengera, a najlepsze jest to, że jest znacznie lżejszy.

Różnica pomiędzy użytkownicy, którzy mają niebieską kropkę a te, które go nie mają, okazują się bardzo godne uwagi. I chodzi o to, że użytkownicy, którzy mają tylko Facebooka i nie mają Facebook Messengera, mogą korzystać tylko z niektórych funkcji tego klienta wiadomości błyskawicznych.

logo komunikatora

Ci, którzy używają Messengera w aplikacji Facebook, mogą tylko wysyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, emotikony, wykonywać połączenia wideo i audio, wysyłać naklejki i sprawdzać, kiedy inni ludzie są aktywni. Z drugiej strony dzięki aplikacji „Facebook Messenger” możesz robić wiele innych rzeczy.

Na przykład, nawiązywać połączenia wideo, połączenia audio, wysyłanie notatek głosowych, wysyłanie obrazów, wysyłanie filmów, wysyłanie naklejek, wysyłanie emotikonów, udostępnianie lokalizacji, udostępnianie linków internetowych, umieszczanie szybkich emotikonów, nadawanie pseudonimów użytkownikom, z którymi rozmawiasz, zmiana koloru czatu i wiele innych rzeczy.

W przypadku w Messengerze osoba przeszkadza ci codziennie z nieprzyzwoitymi wiadomościami lub rzeczami, których nie lubisz, możesz je łatwo zablokować. Po pewnym czasie będziesz mógł odblokować go z Facebooka lub z tego samego Messengera. W przypadku, gdy nie masz Messengera w telefonie komórkowym, możesz skorzystać z wersji strony internetowej.

Ten, który… użytkownik na Facebooku nie masz niebieskiej kropki, co nie oznacza, że ​​nie możesz się z nim porozumieć. Tak, możesz i można tego używać z sekcją „Messenger”, która zawiera aplikację Facebook. Co prawda z tą aplikacją nie będziesz mógł cieszyć się wszystkimi funkcjami Messengera, ale będziesz miał dostęp do tych najważniejszych.

Należy pamiętać, że aby zapewnić bezpieczeństwo swojego konta na Facebooku, po jego użyciu możesz się wylogować. W ten sposób uniemożliwisz innym osobom wejście na Twoje konto, aby zobacz wszystkie swoje dane osobowe. Ponadto dzięki temu unikniesz również publikacji zdjęć bez Twojej zgody.

dołącz do naszego kanału telegram