Skip to content

Co oznacza klepsydra na Snapchacie?

30 de styczeń de 2021

Snapchat od momentu powstania zyskuje na popularności i jest w ostatnim czasie bardzo aktywnym medium komunikacyjnym. W ten sposób, że Facebook próbował go kupić za dużą sumę pieniędzy, ale i tak nie osiągnął celu. dalej Snapchat to witryna przeznaczona głównie do wysyłania i odbierania zdjęć i filmówZ tego powodu coraz więcej zdjęć jest przesyłanych za pośrednictwem tego medium niż w innych sieciach społecznościowych.

Został również stworzony, aby wysyłać prywatne wiadomości tekstowe do znajomych, a jednym z zastosowań, które dziś wykorzystują młodzi ludzie, jest dodawanie filtrów do ich zdjęć lub filmów.

Dlatego warto podkreślić, że jest to bardzo intuicyjna i zabawna platforma, na której można udostępniać znajomym różne treści wizualne. Podobnie Snapchat ma szeroką gamę emotikonów, o wielkim znaczeniu. Wśród nich klepsydra. Ale Czy znasz znaczenie klepsydry na Snapchacie? Jeśli jeszcze nie wiesz, nie martw się, ponieważ w tym artykule wyjaśnimy Ci to.

Język do zrozumienia na Snapchacie

Jak zwykle, w zależności od sieci społecznościowej, w której się znajdujemy, zawsze będą jakieś terminy, z którymi musimy się zapoznać, aby dokładnie zrozumieć, o czym jest aplikacja lub jak działa. Wśród tych terminów najczęstsze są następujące:

  • Snapchat: Odnosi się dokładnie do aplikacji.
  • Kłapnięcie: Termin ten odnosi się do treści, takich jak zdjęcia lub filmy, które wysyłamy lub otrzymujemy za pośrednictwem aplikacji.
  • Snapbestie: To słowo jest przeznaczone dla najlepszych przyjaciół, jakich mamy w tej sieci.
  • Snapchatting: to znaczenie, jakie nadajemy, kiedy wysyłamy lub odbieramy wiadomości.

Po zapoznaniu się z tymi terminami łatwiej będzie zrozumieć znaczenie niektórych funkcji lub emotikonów, które ma aplikacja.

Najlepsi przyjaciele na Snapchacie

Bez wątpienia jedną z najważniejszych rzeczy w tej sieci społecznościowej są najlepsi przyjaciele, ponieważ w zależności od posiadanych w niej kontaktów pojawią się różne emoji. Teraz prawdopodobnie się zastanawiasz Jak dodać najlepszych przyjaciół do kogoś z moich kontaktów?

W odpowiedzi na to, pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to Snapchat nie ma przycisku do dodawania najlepszych przyjaciół. To jest coś, co zarabiasz w zależności od Snap, który udostępniasz niektórym użytkownikom.

Oznacza to, że zależy to od tego, co często wysyłasz lub otrzymujesz, na przykład filmy, zdjęcia itp., Lub w jakikolwiek sposób, co udostępniasz komuś. Ten kontakt stanie się częścią Twoich najlepszych przyjaciół.

Dlatego należy o tym pamiętać gdy utrzymujesz kontakt z tą osobą, w jej imieniu dodawane są różne emotikony i oczywiście każdy ma swoje znaczenie. Ponadto jedną z zalet jest to, że liczba znajomych lub najlepszych przyjaciół, których masz na Snapchacie, nie jest widoczna dla innych użytkowników.

Znaczenie klepsydry na Snapchacie

emojis baby star klepsydra rumieniec okulary 100 heart fire

Jeśli jesteś częstym użytkownikiem Snapchata, z pewnością czasami zauważyłeś, że pojawiają się różne emoji, w zależności od wysyłanego przez nas Snap lub Snapbestie, który mamy. Jednak jednym z najbardziej znanych jest klepsydra. Ale czy znasz jego znaczenie?

Na podstawie powyższego, klepsydra pojawia się obok nazwy Snapchata, gdy Twoja passa dobiega końca Co to znaczy? Cóż, jeśli zauważyłeś, że kiedy komunikujesz się codziennie z jednym ze swoich znajomych, zwykle obok ich imienia znajduje się emoji ognia, co oznacza, że ​​często rozmawiasz z tą osobą.

Jeśli jednak zostawisz więcej niż 24 godziny bez wysyłania lub odbierania jakichkolwiek treści, ta passa zniknie. I to właśnie tam, gdy pojawia się klepsydra, wskazując, że zaraz stracisz passę.

Pamiętaj, że po zarejestrowaniu się w Snapchacie aplikacja może gromadzić osobiste dane Snapchata, gdy zarejestrujesz się i zalogujesz do Snapchata w języku hiszpańskim.

Wreszcie, mamy nadzieję, że ten post ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię, czy uważasz, że znaczenie klepsydry na Snapchacie jest ważne? Czy chcesz poznać znaczenie innych emoji Snapchata? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.