Skip to content

Co mam zrobić, gdy otrzymam komunikat: „Facebook zatrzymuje się po otwarciu Messengera” i nie pozwala mi wejść?

9 de lipiec de 2021

Facebook to jedna z głównych sieci społecznościowych z całego świata, oprócz jednej z aplikacji, które najczęściej pobieramy ze sklepu Google Play, zwłaszcza że pozwala nam być na bieżąco z wiadomościami wszystkich naszych znajomych.

Oczywiście, jak w przypadku każdej platformy tego typu, od czasu do czasu pojawiają się problemy funkcjonalne, a w tym konkretnym przypadku chcemy, aby został z częstszym problemem, niż mogłoby się wydawać. Chodzi o to, co się dzieje, gdy aplikacja zostanie zatrzymana Czat z Facebooka do Messengera.

Czat na Facebooku zwalnia na moim telefonie komórkowym

Specjaliści uważają w tym sensie, że problem dotyczy przede wszystkim ogromnej liczby użytkowników, do których dodaliśmy nasz czat na Messengerze, które w zasadzie będą tymi samymi, które dodaliśmy do sieci społecznościowej Facebook, wiele niedogodności może wynikać z wirusów, które należy wyeliminować.

Dokładniej, jeśli chcesz uniknąć tej niedogodności, nasza rekomendacja dotyczy utrzymywania czatu w czasie Facebook całkowicie odłączony, co uniemożliwi automatyczne połączenie. Podejmując tę ​​decyzję, nie będziesz już widzieć kontaktów i chociaż utrudni to komunikację z nimi, pomoże Ci również, jeśli masz powolny smartfon, aby aplikacja się nie zatrzymała.

Kolejnym dobrym rozwiązaniem, którego nie należy przestać brać pod uwagę, jest to, że zamiast korzystać z oryginalnej aplikacji Facebooka, użyjs aplikacja Facebook Lite, lżejsza opcja, w której nie brakuje żadnej istotnej treści. Możesz go pobrać z tego linku i jest niezwykle lekki i łatwy w użyciu.

Mój telefon komórkowy działa wolno z czatem na Facebooku

Po zainstalowaniu tej aplikacji nie będziesz już musiał usuwać więcej aplikacji niż oryginał z facebooka, biorąc pod uwagę, że zostanie on całkowicie zastąpiony przez ten, który pokazujemy. Będziesz w stanie zaoszczędzić ogromną ilość wykorzystania zarówno pamięci RAM, jak i pamięci procesora w ciągu zaledwie kilku chwil, ważne jest, aby wiedzieć, czy aplikacja ma wirusa.

komunikator facebook zatrzymany

Oczywiście pamiętaj, że jak wspomnieliśmy wcześniej, jeśli nie chcesz instalować tych aplikacji, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to dezaktywować czat sieć społecznościowa Facebook bezpośrednio z ustawień tej aplikacji. Dzięki temu po otwarciu czatu wszystko stanie się wolniejsze, a Facebook się zamknie. Problem polega na tym, że jeśli i tak zamierzasz rozmawiać, możesz ponownie napotkać problem.

Czy udało Ci się rozwiązać problem? Czat na Facebooku na telefonie komórkowym?

Jak naprawić główne błędy Facebook Messengera?

komunikator facebookowy Jest to obecnie prawdopodobnie druga najważniejsza aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie i chociaż jasne jest, że ma mniej użytkowników niż WhatsApp, różnica między nimi jest coraz mniejsza, a tym, co wcześniej było sekcją wiadomości w sieci. Najczęściej używana sieć społecznościowa na świecie, stopniowo stała się niezależną aplikacją, z której wszyscy korzystamy na co dzień.

A ten artykuł ma właśnie na celu umożliwienie trochę lepszego poznania Facebook Messengera, o ile doskonale wiemy, że jak każda inna aplikacja, którą można zainstalować na telefonie, w pewnych momentach zawodzi. Korzystając z różnych zapytań, które otrzymujemy w ostatnim czasie, ten artykuł jest poświęcony nauce rozwiązywania najczęstszych problemów komunikator facebookowy.

błąd wejdź na facebook

Rozwiązywanie problemów z komunikatorem Facebook

Za dużo rozładowania baterii

Za każdym razem tworzymy artykuły o aplikacjach, które najbardziej wyczerpanie baterii w systemie Android, podkreślamy, że pierwsza z tych list to zazwyczaj te, z którymi konsultujemy się cały czas lub które są aktualizowane co kilka minut. Facebook Messenger jest oczywiście jednym z nich i dlatego jednym z głównych problemów, jakie generuje, jest to, że podczas korzystania z niego bateria naszego telefonu wytrzymuje zbyt mało.

Musisz wiedzieć w tym zakresie, że oczywiście istnieje rozwiązanie w tym zakresie, chociaż praktycznie jesteś do tego zobowiązany odinstaluj Facebook Messenger ze swojego urządzenia, coś, co i tak nie będzie trzymało cię w odosobnieniu. Mówimy to, ponieważ wtedy możesz użyć dowolnej przeglądarki, na przykład Chrome, aby wejść na oficjalną stronę Facebooka i sprawdzić stamtąd wiadomości, zapobiegając wpływowi na twoją autonomię.

Nie mogę wysyłać ani odbierać wiadomości

Oczywiście pojawiają się problemy z działaniem Facebook Messengera, które nie mają nic wspólnego z baterią naszego smartfona, ale są związane z korzystaniem z samej aplikacji i jej funkcji. Niektórzy czytelnicy pytali nas, co możemy zrobić, jeśli chodzi o wysyłanie lub odbieranie wiadomości, a te „utknęli”Innymi słowy, ani ich nie otrzymujemy, ani nie możemy ich wysłać.

Jednym z głównych powodów, dla których możemy się spotkać problemy z wysyłaniem lub odbieraniem wiadomości w Facebook Messengerze wiąże się to z możliwością, że aplikacja nie jest całkowicie zaktualizowana do najnowszej wersji. Jest to nieco częstszy problem, niż wielu z nas sądzi, iw związku z tym należy zauważyć, że możemy go rozwiązać, odinstalowując go i ponownie instalując z tego linku.

Moje wiadomości zostały usunięte

Teraz, jeśli niedogodności, które dotykają cię, jeśli chodzi o dostęp Wiadomości Facebook Messenger jest to, że zostały dosłownie usunięte, musisz wiedzieć, że wciąż jest szansa na ich odzyskanie. Zasadniczo chodzi o przejście do oficjalnej strony Facebooka, a następnie do Ustawień, Wiadomości i Zobacz wszystko, Więcej, Historia, gdzie powinniśmy mieć dostęp do wszystkich tych wiadomości.