Skip to content

Co mam zrobić, gdy mój chiński telefon komórkowy rozpoznaje sieć Wi-Fi, ale nie łączy się?

29 de grudzień de 2022

Sieć Wi-Fi jest jednym z nich najczęściej używanych połączeń na świecie do korzystania z serwisu internetowego. Każdego dnia miliony ludzi łączą się za pośrednictwem tej sieci ze swoimi urządzeniami mobilnymi, w tym chińskimi, które wyróżniają się przystępną ceną i designem, aparatem, który często przekracza oczekiwania.

Należy zaznaczyć, że ilekroć musimy dokonać zakupu tych urządzeń, poświęcamy czas na zbadanie miejsca lub portalu, w którym dokonamy zakupu.

Teraz, jeśli czytasz ten artykuł, pytamy cię, czy masz problemy z Twój chiński smartfon nie łączy się z Wi-Fi? Musisz więc wiedzieć, że w tej publikacji szczegółowo nauczymy Cię wszystkich szczegółów, które musisz o tym wiedzieć w tych przypadkach. Prawda jest taka, że ​​jest to problem, który dotknął wielu użytkowników w ostatnim czasie i dlatego chcemy Ci pokazać, jak się go pozbyć.

Niedogodności związane z posiadaniem chińskiego telefonu komórkowego, który nie łączy się z Wi-Fi, są dość powszechne, niż wielu z nas mogłoby pomyśleć, w niektórych przypadkach ma tylko problem z sieciami 4G, aw tym artykule to zobaczysz istnieje kilka atrakcyjnych rozwiązań do rozważenia. Przyczyny braku połączenia z Wi-Fi dowolnego smartfona mogą być różne, ale zaatakowane z czasem, będziesz mógł o nich całkowicie zapomnieć.

Alternatywy rozwiązania chińskiego połączenia mobilnego z siecią Wi-Fi

Dalej damy a szereg możliwych rozwiązań, więc przeczytaj każdą z alternatyw i szybko zastosuj je na swoim chińskim telefonie komórkowym, aby przezwyciężyć tę niedogodność. Nie martw się, wskazania, które przeczytasz, wcale nie są skomplikowane i nie musisz nawet odkrywać swojego sprzętu, to tylko podstawowe konfiguracje, które są w zasięgu wielu.

Biorąc powyższe pod uwagę, spróbujemy najlepszego możliwego rozwiązania, które ma konkretnie do czynienia Aktywuj tryb samolotowy smartfona przez około minutę, a następnie poczekaj na wyświetlenie listy dostępnych sieci komórkowych. Następnie połącz się z siecią, która wcześniej powodowała problemy, a po nawiązaniu połączenia wyłącz ponownie tryb samolotowy, aby pozostawić te niedogodności za sobą.

Jeśli to nie rozwiąże twojego problemu, będziemy musieli spróbować czegoś innego i chociaż istnieje wiele alternatyw, które możemy rozważyć w tego typu przypadkach, możemy o tym porozmawiać smartfon, który nie obsługuje szyfrowania lub typ hasła WiFi. W takich przypadkach zalecamy próbę połączenia się z inną siecią Wi-Fi, aby sprawdzić, czy nowa nie powoduje problemów.

Jeśli nie masz problemów z innymi sieciami Wi-Fi, powinieneś to zrobić zmienić hasło lub dostęp do tego, który Cię interesuje, przez jeden z typów WPA-WPA2, który wyróżnia się tym, że działa bezproblemowo na prawie wszystkich urządzeniach komórkowych. Chociaż niedoświadczony użytkownik prawdopodobnie nie będzie wiedział, jak wykonać te modyfikacje, na YouTube znajdziesz kilka ciekawych samouczków na ten temat.

Dlaczego konieczna jest aktualizacja mojego chińskiego telefonu komórkowego, aby zidentyfikować sieć Wi-Fi?

Jeśli będziesz kontynuować problemy, masz również alternatywę aktualizacji wersji systemu operacyjnego telefonu komórkowego, ponieważ jeśli brakuje ci zbyt wielu aktualizacji pośrednich, prawdopodobnie masz problemy z Wi-Fi. Pierwszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że czasami możesz uzyskać dostęp do niedostępnych wersji Androida dla twoich terminali, poprzez instalację określonej pamięci ROM.

Jak zaktualizować mój chiński telefon, aby mieć lepszą łączność z siecią Wi-Fi

dalej instalować najnowsza wersja Androida na telefonie komórkowym zapewni lepszą wydajność nie tylko w łączności, ale we wszystkich innych konfiguracjach sprzętu.

Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wystarczy otworzyć stronę pomocy Google przeznaczoną do pomocy użytkownikom posiadającym urządzenia z tym systemem operacyjnym i zastosować się do każdej z jej sugestii i instrukcji.

W tym momencie i po zapoznaniu się z każdą z wymienionych alternatyw, jestem prawie pewien, że jedna z tych opcji pomogła ci, tak że w końcu twoja Chiński telefon komórkowy zaczyna łączyć się z siecią Wi-Fi które lubisz bez problemu.

dołącz do naszego kanału telegram