Skip to content

Co dzieje się w „Pokémon Yellow” w momencie ukończenia Pokédexu?

8 de luty de 2022

Nintendo Company, Ltd. Jest to firma o światowej renomie, zasłużyła sobie na to dzięki poświęceniu czasu na rozwój, produkcję, a także dystrybucję oprogramowania i sprzętu różnych gier wideo, a także gier karcianych. Wśród produktów, które dały początek tej firmie są jej pierwsze konsole, jednym z nich jest Game Boy, a wraz z pierwszymi konsolami są też jego pierwsze tytuły, jak pokemon czerwony i niebieski.

tym razem będzie mówić o tytułowym Pokémon Yellow (znany jako Pokémon Yellow w języku angielskim) jest to trzecia odsłona pierwszej generacji gier wideo Pokémon w formacie RPG wraz z Pokémon Red i Blue na konsolę Game Boy. Tytuł ten znany jest z tego, że jako jedyny wśród swoich braci inspiruje się anime, mimo że został wydany w 1998 roku, w 2018 roku ukazały się jego remake na Nintendo Switch.

Ile Pokémonów można złapać w trzeciej części tej gry?

Tytuł Nintendo Company wydany jako Pokémon Yellow dla Game Boya zaczyna się od tego, że Red (który został zaprojektowany jako reprezentant Asha Ketchuma) otrzymuje Pikachu jako swojego startowego Pokémona od Profesora Oaka. Podczas gdy jego rywal, który będzie Niebieski (który został zaprojektowany, aby reprezentować Gary Oaka), który będzie miał Evee jako swojego początkowego Pokémona, to będzie twój rywal przy kilku okazjach w trakcie gry. Mapy tego tytułu, jego system, jego historia są całkowicie takie same, jak w przypadku tytułów Red i Blue.

Po zdobyciu Pikachu rozpocznie się przygoda, podróż po mapie regionu Kanto, której głównym celem jest schwytanie wszystkich Pokémonów niezbędnych do ukończenia Pokédexu. W grze jest łącznie 151 Pokémonów, z których 150 jest liczonych, ponieważ jednym z nich jest Mewtwo. W żółtym tytule jest kilka Pokémonów, które nie są dostępne, więc tylko 137 można zdobyć, aby uzyskać pozostałe 13, należy je zdobyć poprzez tytuły Red i Blue, to za pomocą kabla Link.

Oprócz zdobycia wszystkich Pokémonów, celem jest również stworzenie zespołu, który zdobędzie wszystkie osiem medali na siłowni, a tym samym rzuci wyzwanie wysokim rywalom w grze i zostanie najlepszym trenerem Pokémonów. W ramach tego tytułu, podobnie jak w jego braciach Red i Blue, będziesz musiał zmierzyć się z różnymi rywalami, takimi jak Team Rocketczłonkowie tego zespołu, z którymi będziesz miał do czynienia, to Jesse, James i oczywiście Meowth, tak jak jest to przedstawione w anime.

Jakie są główne zmiany podczas wypełniania Pokedex?

Kiedyś graczowi udało się wziąć udział i pokonać swojego rywala w lidze Pokémon regionu Kanto. Po pokonaniu rywala spojrzy na niego z niedowierzającą miną, tymczasem zbliży się znajoma postać, ta postać dotyczy profesora Oakaktóry podejdzie, aby obserwować, co się dzieje i nawiązać rozmowę.

Po zamknięciu profesor Oak gratuluje graczowi wygranej i informuje go, że dzięki zwycięstwu udało mu się dostać do Hall of Fame, gdzie są tylko ci, którzy tworzą historię. Gracz podąża za profesorem na tę stronę, gdzie pokazywany jest tylko ranking mistrzów ligi Pokémon. Następnie profesor nawiąże rozmowę, w której mu gratuluje, a następnie kontynuuje ocenę jego postępów jako trenera w zależności od liczby Pokémonów, które zdobył podczas oceny swojego Pokédexu.

Po wprowadzeniu do Hall of Fame będziesz mógł oglądać napisy końcowe gry, a następnie klasyczny „The End”. Ale na tym się nie kończy, bo po napisach gracz otrzymuje dostęp do jaskini zwanej Celeste Cave, do której mogą wejść tylko Mistrzowie gry.

Wewnątrz będziesz miał okazję znaleźć i schwytać Mewtwo, który będzie twoim ostatnim Pokémonem w Pokédeksie. Chociaż nie jest to łatwe zadanie, jeśli możliwe jest zdobycie wszystkich Pokédexów, po zakończeniu tego zadania wystarczy udać się do profesora Oaka, który przekaże ci odpowiednie nagrody.osoba trzymająca pokemona

Czy widzisz teraz wszystkie wpisy Pokédex dla tej gry?

Jeden raz ukończył zadanie ukończenia Pokédex Po zdobyciu niezbędnych 150 Pokemonów wszystkie bilety będą natychmiast dostępne do ich obejrzenia. Każdy z nich pokazuje obrazek ze zdjęciem, cechy, takie jak między innymi jego waga, wzrost, a także krótki opis Pokémona.

Co mówi ci profesor Oak, kiedy ci gratuluje?

Po ukończeniu zadania zdobycia 150 Pokémonów, aby ukończyć Pokédex, gracz nawiąże rozmowę z profesorem Oakiem w jego laboratorium znajdującym się w Pallet City, w którym gratuluje mu zwycięstwa i zostań mistrzem ligi Pokémon.

Czy są jakieś inne nagrody, które są przyznawane za ukończenie Pokédexu?

Gracz nawiąże rozmowę z członkiem zespołu Game Freak, który będzie na drugim piętrze budynku Game Freak, który znajduje się w mieście Azulona. Po zakończeniu rozmowy ten członek Game Freak da ci certyfikat w którym Twoja praca zostanie rozpoznana po ukończeniu Pokédexu.

Czy można wydrukować dyplom, aby mieć go fizycznie?

Jeśli masz drukarkę Game Boy, Jeżeli istnieje możliwość fizycznego wydrukowania przyznanego dyplomu jako uznanie przez zespół twórców gier (Game Freak). Należy zauważyć, że ta opcja jest dostępna tylko w wersji Pokémon yellow, a nie w wersjach „Pokémon Red” lub „Blue”, jeśli chcesz wydrukować wspomniany dyplom, musi on pochodzić z tej wersji.

dołącz do naszego kanału telegram