Skip to content

Błąd: „Clash Royale nie otwiera się lub nie zamyka samoistnie lub podczas ładowania” – rozwiązanie

10 de marzec de 2021

Clash Royale to prawdopodobnie jedna z gier dostępnych na urządzenia mobilne z jakością Freemium najbardziej znany na świecie, to znaczy ten, który nie widział tego przyjaznego, uśmiechniętego króla w reklamie z dźwiękiem i epickimi bitwami przed obejrzeniem wideo youtube? Moglibyśmy powiedzieć, że bardzo niewielu jest tak znanych jak Candy Crush, gigant Kinga. Masz nawet pełną możliwość grania w Clash Royale na swoim komputerze.

Ta internetowa gra wieloosobowa wydana w 2016 roku została opracowana przez tych samych twórców Clash of Clans, tym razem z perspektywy wyboru bycia jedną z głównych postaci, którymi są królowie, książęta i smoki, aby niszczyć wrogie wieże za pomocą umiejętności zdobywanych za pomocą liter. , opracowany przez firmę Supercell i uzyskujący do 86% pozytywnych głosów w serwisie Metacritic.

System gry jest prosty: masz ograniczoną ilość ’Eliksir’, który stale się regeneruje, aby przywołać wojowników, którzy będą bronić twoich wież i atakować wrogów w czasie rzeczywistym, dając ci zwycięstwo i pewną liczbę skrzyń ze złotem, unikalnymi i kolekcjonerskimi kartami, a nawet trofeami, które pozwolą ci awansować i awansować w trakcie gry.

Pamiętaj, że gdy przegrasz grę, część z tych trofeów może zostać ci odebrana i nie będziesz mógł wrócić do baw się w tym piasku dopóki nie odzyskasz ich w ten sam sposób, w jaki je zdobyłeś, ale pozytywną stroną jest to, że nadal będziesz mógł korzystać z kart na niższych poziomach. A co najważniejsze, ta gra ma kilka sztuczek, które wykorzystasz w pełni.

Typowe błędy: przyczyny i rozwiązania

Ponieważ gra jest tak popularna, zapotrzebowanie na pojemność serwerów często może być przytłaczające, dlatego często kończy się niepowodzeniem i powoduje zawieszanie się gry lub po prostu wyprowadzanie nas z niej.

Może się również zdarzyć, że nasze urządzenie nie ma specyfikacji technicznych niezbędnych do zapewnienia prawidłowego działanie gry.

Aby naprawić powyższe, obszar jest oczywisty: potrzebujesz nowego zespołu z rozszerzeniem wystarczająca pojemność do uruchomienia gry; Innym błędem, który zwykle się pojawia, jest to, że czat jest pusty i aby rozwiązać ten problem, musisz kilka razy wyjść z gry przed ponownym wejściem, zrestartować komputer i uruchomić go ponownie.

Coś, co może również uniemożliwić twoją grę postępuj poprawnie, jest to, że liczba plików tymczasowych jest zbyt duża i musisz usunąć pamięć podręczną aplikacji, aby zajęte miejsce było puste i można było się nim ponownie cieszyć.

Innym rozwiązaniem jest posiadanie stabilne połączenie WiFiponieważ praca z danymi zależy w dużej mierze od szerokości posiadanej sieci, w połączeniu z jej kosztami.

Clash Royale Mobile Czarny

Zasada trzech

Rozwiązanie, które może wydawać się irytujące, ale jest całkiem funkcjonalne, aby uniknąć ciągłych problemów w naszym urządzeniu, wystarczy zagrać w trzy gry Clash Royale ponieważ pozwala to na to, że pliki tymczasowe nie zajmują tak długo miejsca na naszym komputerze, a tym samym spokojnie ciesz się grą. .

Na koniec rekomendacja, którą warto wziąć pod uwagę, to czas, w którym rozpoczynamy naszą kampanię, ponieważ ze względu na swoją popularność liczba użytkowników jest ogromna i to zwykle powoduje nasycenie serwerapowodując spowolnienie lub opóźnienie podczas gry; dlatego wczesne poranki są idealne do prowadzenia naszych walk.

Nie da się uniknąć tego, że serwer przestanie działać, ale podsumowując, jeśli możemy przedsięwziąć niezbędne środki ostrożności, aby nie wpłynęło to na nas zbytnio.

Mimo to nadal możesz korzystać z epickie bitwy w czasie rzeczywistym przeciwko użytkownikom z dowolnego miejsca na świecie, pamiętaj, aby zawsze aktualizować aplikację, ponieważ pozwala to programistom naprawiać błędy, które mogą się pojawić.

dołącz do naszego kanału telegram