Skip to content

Aplikacje na Samsung Smart TV

3 de czerwiec de 2022

Telewizory inteligentne pojawiły się na rynku kilka lat temu i już stały się prawdziwymi królowymi sektora telewizyjnego, zwielokrotniając możliwości spędzania wolnego czasu i rozrywki dzięki dostępowi do Internetu. Dzisiaj zamierzamy polecić Aplikacje Samsung Smart TV.

Chociaż istnieje wiele marek, które produkują telewizory Smart TV, a także o doskonałej jakości (LG, Sony itp.), tym razem skupimy się na SAMSUNG i to jest to jego inteligentne telewizory są zawsze w rankingach bestsellerówzarówno w małym formacie, jak i na dużych ekranach.

Indeks()

Kanał łącznie

TotalChannel to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji Samsung Smart TV. Aplikacja oferuje: szeroka gama treści, wśród których znajdziemy filmy, seriale i filmy dokumentalne. Miłośnicy pięknej gry mogą cieszyć się retransmisją meczów piłkarskich przez TotalChannel.

Dodatkowo jakość obrazu ekranów Samsunga pozwala nam na maksymalne wykorzystanie możliwości tej aplikacji.

Telewizja Pocoyo

Ci z Was, którzy mają w domu małe dzieci, wiedzą już, że telewizja może być zarówno dobrym medium rozrywkowym, jak i edukacyjnym (jeśli używa się go z umiarem). W aplikacji Pocoyo TV znajdujemy ponad 52 odcinki popularnego serialu dla dzieci która zatriumfowała na całym świecie. Godziny i godziny rozrywki edukacyjnej dla najmłodszych.

Sługus Rush

Jeśli Pocoyo ma wielu fanów, Minionki mają ich więcej. W tej zabawnej aplikacji znajdujemy sporo małe gry, które obiecują nam wiele godzin zabawy i rozrywki do dużych i małych.

Łowca lochów 4

Teraz, aby grać w gry wideo, nie jest już konieczne posiadanie konsoli do gier. Gra Dungeon Hunter 4 została niedawno przystosowana do grania na Smart TV.

W tej wciągającej grze musisz przejść przez liczne lochy pełne wrogów jednocześnie zbierasz wszystkie ważne przedmioty, które znajdziesz na swojej drodze.

Glacci TV

Miłośnicy mody również znajdą treści skierowane do nich. Glacci TV to kanał, z którym możemy się trzymać na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie a także ciesz się specjalnymi programami najważniejszych międzynarodowych wybiegów mody w danym momencie.

Aplikacje na Samsung Smart TV

Ogromna zaleta aplikacji na Samsung Smart TV

Ogromną zaletą aplikacji na Samsung Smart TV jest to, że nie jesteśmy już ograniczeni do tego, co jest w telewizji w danym momencie. Możemy w pełni wykorzystać naszą telewizję, decydując, czy chcemy oglądać telewizję klasyczną, oglądać filmy lub seriale przesyłane strumieniowo, oglądać kanał tematyczny, pokazywać rysunki dzieci o dowolnej porze dnia, a nawet bawić się z rodziną lub samotnie .

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacjach dla Twojego smart TV, nie przegap naszego artykułu na temat najlepsze aplikacje dla smart tv.

Aspekty do rozważenia przy zakupie Smart TV

Jeśli myślisz o zakupie telewizora Smart TV, powinieneś ocenić kilka aspektów. Należy pamiętać, że ta technologia rozwija się bardzo szybko, więc jest lepiej kup najnowocześniejszy telewizor.

Lepiej wybrać model pozwalający na swobodne przeglądanie Internetuistnieją telewizory Smart TV, które pozwalają korzystać tylko z określonych aplikacji, co ogranicza możliwości rozrywki.

Oceń, czy potrzebujesz sterowania głosowego i gestami, czy wręcz przeciwnie, możesz obejść się bez tych funkcji i zaoszczędzić pieniądze na zakupie nowego telewizora.

dołącz do naszego kanału telegram