Skip to content

Animowane tła dla Androida w rytm muzyki

3 de lipiec de 2023

To, co ma Android i wszyscy o tym wiemy, to to, że pozwala nam na ogromną personalizację, dzięki której możemy zostawić urządzenie w środku tak, jak nam się podoba, zmieniając setki rzeczy w nim i jeśli jesteś z telefon roota wtedy zyskujesz ogromny poziom wolności.

Jedną z rzeczy, które wielu ludzi lubi najbardziej, jest możliwość wstawiania animowanych teł do rytmu muzyki, nadając w ten sposób oryginalny, niepowtarzalny i płynny dotyk telefonowi komórkowemu.

Animowane tapety na Androida

Tła animowane w rytm muzyki lub Muzyka Tapeta dla Androida są bardzo popularne i jeśli podoba Ci się pomysł posiadania ich również na telefonie komórkowym, nie możesz przestać czytać tego artykułu, ponieważ powiemy Ci dokładnie, jak mieć najlepsze tła dla Androida, zrób to dzięki bardzo przydatnej aplikacji, która pozwala mieć bardzo zróżnicowane fundusze i na każdy gust.

Aplikacja nazywa się Tapeta BLW Music Visualizer i możesz go pobrać stąd. Pozwala nam dodawać ruchome tapety, które są cały czas aktywne i poruszają się w rytm muzyki, ale oprócz tego reagują na wszystko, co robimy.

Pamiętaj, że każde tło ma nienaganną jakość w jakości HD lub Full HD, w zależności od ekranu Twojego telefonu komórkowego, oprócz ogromnej różnorodności teł, aby w zasadzie znaleźć coś dla każdego.

Możesz wybierać motywy całkowicie losowo, tła zmieniają się w zależności od tego, jaki masz telefon komórkowy, można go używać poziomo lub pionowo, a ponadto można go dostosować do dowolnego rodzaju ekranu, rozmiaru, jakości itp. . Kolejną bardzo dobrą rzeczą jest to, że jest bezpłatny i nie musimy zajmować się reklamami jakiegokolwiek rodzaju.

Tła z muzyką na Androida

Jest to niezwykle lekka aplikacja, prosta w instalacji iz którą zamierzamy mieć tła, które poruszają się wraz z muzyką na naszym urządzeniu z Androidem. To dobry sposób na zdobycie animowane tła w rytm muzyki na Androida bez żadnych problemów, ponieważ możesz nawet zarządzać pamięcią urządzenia mobilnego w przypadku problemów z pamięcią RAM, możesz nawet zarządzać między innymi kwestią przestrzeni dyskowej.

dołącz do naszego kanału telegram