Skip to content

Aktywuj szybkie ładowanie w Androidzie 7.0

18 de maj de 2023

Jednym z dużych problemów, z którymi zawsze miały urządzenia mobilne z Androidem, był problem z baterią. Poczyniliśmy duże postępy w innych aspektach, czy to pod względem mocy z procesorami, pamięcią RAM, chipsetem, a także przestrzenią dyskową i jakością aparatów. Ale jeśli chodzi o żywotność baterii, wciąż jesteśmy bardzo zieloni, tęskniąc za czasami, kiedy stare telefony komórkowe mogły działać przez wiele dni. bez ładowania akumulatoraale oczywiście w tamtym czasie nie mieliśmy wszystkich funkcji, które mamy teraz, ani ekranów, które przynoszą nowe urządzenia.

Jest to trochę rozwiązane dzięki słynnemu szybkiemu ładowaniu telefonów z Androidem i wyobraź sobie, że ładowanie telefonu komórkowego w ogóle nie trwa, a do tego powrót do niego zajmuje kilka godzin mieć 100% naładowania, szaleństwo, którego wielu z nas doświadcza codziennie.

Pełne naładowanie telefonu komórkowego w mniej niż godzinę to po prostu świetna sprawa, a szybkie ładowanie pomaga nam to osiągnąć.Jak to aktywujemy?? Liczymy poniżej.

Jak aktywować szybkie ładowanie w Androidzie 7.0

Przede wszystkim musimy mieć pewność, że adapter do ładowania ma symbol błyskawicy i mówi „Adaptacyjne szybkie ładowanie” jeśli tak mówi, to nadaje się do szybkiego ładowania.

Po tym musimy iść do Ustawienia > Konserwacja urządzenia > Bateria. Na dole zobaczymy kilka opcji, ta, której potrzebujemy, to ta po lewej, ta z napisem „bateria”.

Klikamy na niego, a następnie klikamy trzy punkty w prawej górnej części ekranu, aby wejść do ustawień.

Spośród wszystkich opcji, które mamy, jedna to „Szybkie ładowanie przewodowe„Musisz go nacisnąć, aby móc go włączyć, jeśli nie jest. W ten sposób naładuje Twój telefon komórkowy znacznie szybciej niż dotychczas.

Oczywiście możliwe jest, że podniesie on większą temperaturę, gdy korzystamy z szybkiego ładowania, dlatego zalecam po pierwsze, aby nie martwić się, że jest to normalne, a po drugie, aby nie używać go zbyt często podczas omawianego ładowania aby go nie przegrzać.

Ponadto, jeśli dezaktywujesz wszystko podczas ładowania telefonu komórkowego, to znaczy zostawisz go na przykład w trybie samolotowym i nie będziesz go używać, nadal będzie ładował się znacznie szybciej, a nawet osiągnie 100% w mniej niż godzinę godzinę, niezależnie od telefonu komórkowego.

dołącz do naszego kanału telegram