Skip to content

Jak szybciej ładować telefon komórkowy – Szybkie ładowanie iPhone’a lub Androida w 30 minut

27 de luty de 2021

W tym artykule nauczę Cię krok po kroku jak szybciej naładować telefon – szybko naładuj iPhone’a lub Androida w 30 minut postępując zgodnie z serią wskazówek i korzystając z narzędzi udostępnianych przez te mobilne systemy operacyjne na każdym urządzeniu. Możesz też dowiedzieć się więcej o jak sprawdzić, czy ładowarka telefonu komórkowego z Androidem szybko się ładuje.

Szybkie ładowanie może być stosowane w obecnych urządzeniach mobilnych, aby przyspieszyć ładowanie o 50% szybciej, a tym samym uzyskać pełną baterię W krótszym czasie niż dotychczas osiąga się to za pomocą końcówek, które musimy wykonać, oraz urządzeń, które są używane razem z urządzeniami, aby osiągnąć prędkość ładowania.

Nie ma magicznego rozwiązania, dziś nasz telefon komórkowy nie może naładować się w kilka sekund, ponieważ byłoby to niebezpieczne, ale możemy zaproponować pomysły i akcesoria, które sprawią, że ładowanie będzie szybsze niż zwykle.

Jak szybciej naładować telefon komórkowy na Androidzie?

  • Należy unikać ładowania urządzenia mobilnego za pomocą ładowanie przez USB, ponieważ odbywa się to z laptopa lub komputera stacjonarnego.
  • Zdejmij pokrywę z urządzenia mobilnego podczas ładowania, ponieważ wiele z nich ma wewnątrz system, który po osiągnięciu określonej temperatury powoduje wolniejsze ładowanie baterii.
  • Używaj szybkich ładowarek, wiele modeli telefonów komórkowych jest wyposażonych w szybkie ładowarki, które są urządzeniami pomocniczymi, które zapewniają nam ładowanie 50% szybciej niż zwykła ładowarka i jeśli to możliwe, że jest to oryginalna marka i modele naszego urządzenia, aby zagwarantować maksymalny sukces w szybkim ładowaniu.

Jak szybciej naładować telefon na iPhonie?

Możemy skorzystać ze specjalnych ładowarek, które pomogą nam w szybkim procesie ładowania w obrębie iPhone’a, ponieważ jest to delikatne urządzenie, musimy zadbać o pewne aspekty, aby odnieść sukces w szybkie ładowanie dla iPhone’a.

Na iPhonie zaproponowano rozpoczęcie korzystania z szybkiego ładowania po uruchomieniu jego wersji iPhone 8 i od tego czasu wdrożyliśmy to jako ważną opcję dla użytkownika.

Co ważne, iPhone obsługuje szybkie ładowanie, ale obok niego, w przeciwieństwie do urządzeń mobilnych z Androidem, nie niosą ze sobą możliwości szybkiego ładowania wtyczki, czyli musimy kupić wtyczkę, która ułatwia szybkie ładowanie ładowanie w telefonie iPhone.

W iPhonie dostajemy kabel do ładowarki, ale nie obsługuje szybkiego ładowania, musimy kupić kabel USB, który obsługuje szybkie ładowanie, jest dobrej jakości i ma takie samo złącze jak nasz iPhone. Kabel dostarczany przez iPhone’a w oryginalnym opakowaniu obsługuje tylko ładowanie przez USB-C, szeroko stosowane w urządzeniach z Androidem.

urządzenie do szybkiego ładowania

Trudno będzie znaleźć kabel USB-C, który obsługuje szybkie ładowanie w każdym sklepie, ponieważ Manzana Jest bardzo szczegółowy ze swoimi urządzeniami i akcesoriami do ładowania, tylko w autoryzowanych sklepach znajdziesz te kable, które wykorzystują technologię USB-C i obsługują szybkie ładowanie, ponieważ w przeciwnym razie nie będzie działać na Twoim urządzeniu iPhone, a chciałbyś wiedzieć Co się stanie, jeśli naładujesz iPhone’a za pomocą ogólnej ładowarki.

Aby znaleźć źródło ładowania, musimy również przestrzegać zasad iPhone’a, musimy znaleźć źródło, które zapewnia nam wyjście Kabel USB-C i ma kompatybilność ze źródłem ładowania, USB Power Delivery (USB-PD), które znajdujemy w urządzeniach Apple i ważne jest, aby to uszanować.

Ponieważ jeśli nie otrzymamy kompatybilnego kabla i źródła dla Ładowanie przez USB Power Delivery (USB-PD) W przypadku iPhone’a będzie to strata pieniędzy, bo nie mogliśmy szybko naładować baterii, nawet jeśli ta ładowarka jest uznaną marką i najlepszą na rynku.

Ten artykuł zawiera wskazówki i porady, których należy się nauczyć jak szybciej naładować telefon – szybko naładuj iPhone’a lub Androida w 30 minut przy użyciu pomocniczych technik i urządzeń osiągnąć szybkie ładowanie baterii w obu systemach operacyjnych urządzeń mobilnych.