Skip to content

Top Gear na Androida, ciesz się tą klasyczną grą

29 de maj de 2023

Gry Super Nintendo czy SNES to prawdziwy klasyk dla tych, którzy dorastali w latach 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Całe pokolenie z rozrzewnieniem wspomina popołudnia spędzone przed tą starą konsolą do gier, wówczas najbardziej zaawansowaną technologicznie. Dziś nadal możemy grać w te klasyczne gry, ale nie musimy już odkurzać starej konsoli do gier, możemy to zrobić z telefonu komórkowego lub tabletu. Tym razem porozmawiamy o Top Gear na Androidajedna z najlepiej zapamiętanych gier wyścigowych.

Indeks()

Pobierz Top Gear (Top Racer)

Gra wydana w Japonii jako Top Racer, która trafiła do Europy jako Top Gear jak na tamte czasy nie lada rewolucjaznacznie ulepszając gry wyścigowe, które były do ​​tej pory widziane w Super nintendo.

Top Gear to gra typu arcade, która w porównaniu do swoich poprzedniczek poprawiła etapy wyścigów, oferując nam aż 32 tory rozsiane po Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej, Japonii, Niemczech, Francji, Skandynawii, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Ich grafika była wysokiej jakości w porównaniu z tym, co widziano do tej pory a jadąc samochodem możemy zobaczyć niektóre z najważniejszych zabytków miast, w których rywalizujemy, jak na przykład wieżę Eiffla w Paryżu.

The szczegóły samochodu są również dość szczegółowe co to był za czas. Możesz zobaczyć obrotomierz, prędkościomierz, stoper i inne instrumenty.

Zainstaluj Top Gear na Androida

Top Gear to gra Super Nintendo, co oznacza, że ​​aby zagrać w nią na smartfonie lub tablecie, musimy najpierw zaopatrzyć się w emulator.

Emulator to aplikacja zdolna do grania w stare gry z Super Nintendo lub innych konsol wideo, dzięki czemu nasze urządzenie z Androidem działa tak, jakby to była stara konsola.

Istnieje wiele różnych rodzajów emulatorów. Zostawiamy Państwu kolekcję Najlepsze emulatory i klasyczne gry na Androida.

Podczas pobierania pliku z miejsca, które nie jest sklepem z aplikacjami, potrzebujemy włączyć opcję Nieznane źródła lub Pochodzenie w naszym telefonie. Aby to zrobić, przechodzimy do Ustawienia> Bezpieczeństwo i włączamy tę opcję. Teraz możemy zainstalować dowolny pakiet APK na naszym urządzeniu.

Kolejną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że możemy pobrać plik bezpośrednio na telefon lub pobrać plik APK na komputer, a następnie przenieść plik na telefon komórkowy lub tablet za pomocą kabla USB.

Gdy wszystko jest gotowe, uruchamiamy emulator i pozostawiamy go zainstalowanym.

Następnym krokiem jest znalezienie ROMy Top Gear na Androida. ROM to plik zawierający grę. W takim przypadku polecamy nasz artykuł pobierz ROM dla dowolnego emulatoraw którym mówimy o najpopularniejszych witrynach do pobierania tego typu plików i gdzie bez problemu znajdziesz tę grę.

Po pobraniu pamięci ROM uruchamiamy ją przez emulator i możemy zacząć cieszyć się emocjami związanymi z wyścigami Top Gear.

dołącz do naszego kanału telegram