Skip to content

Tinker Island: przewodnik po hiszpańsku z poradami i sztuczkami, aby całkowicie ukończyć grę

23 de maj de 2023

Tym razem przedstawiamy przewodnik kody do tinker wyspa i to jest to, że ta gra staje się jedną z ulubionych dla wielu osób.

Fabuła tyleż prosta, co uzależniająca. Rozbiliśmy się na tropikalnej wyspie i musimy poprowadzić ocalałych. Będziemy musieli budować infrastrukturę, aby przetrwać, oswajać dzikie bestie, stawiać czoła wrogom, rozwiązywać zagadki, a nawet szukać skarbów, więc jasne jest, że nie będziemy się nudzić.

Pobierz Wyspę Tinkera

Tinker Island może Pobierz w App Store dla urządzeń z systemem operacyjnym iOS 7.0 lub nowszyale ty też możesz pobrać w sklepie Google Play w przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android 4.2 lub nowszym można go również pobrać z pliku APK.

Gra jest darmowa, ale niektóre przedmioty można kupić za prawdziwe pieniądze w wirtualnym sklepie. cena może się różnić od 1,09 € do 109,99 € za sztukę. Opcję zakupu można zablokować, aby uniknąć ewentualnych problemów z niechcianymi zakupami, zwłaszcza jeśli urządzenie jest używane przez dzieci.

Funkcje wyspy Tinker

Jako przywódca ocalałych możemy wybrać własną przygodę i kieruj postaciami, przesuwając palcem po ekranie telefonu lub tabletu.

Móc eksploruj ogromną i bujną scenerięstawiając czoła gadającej wyspie i niezliczonym niebezpieczeństwom, które się w niej kryją.

Naszą podstawową misją będzie poszukiwanie zasobów pozwalających przetrwać i budowanie lepszych obiektów, co będzie wymagało od nas produkcji narzędzi, a nawet broni do ochrony naszego terytorium.

Kody do Tinker Island

Jeśli masz już włączoną grę Twój telefon komórkowy lub tablet Powiemy ci kilka sztuczek, dzięki którym z pewnością szybciej awansujesz. Przydzielaj zadania w oparciu o umiejętności

Każdy z ocalałych znalezionych na wyspie posiada inne zdolności. Podczas przydzielania zadań wszystko pójdzie lepiej, jeśli przypiszesz je postaci, która najlepiej potrafi wykonać zadanie w zależności od twoich umiejętności. Pasek postępu będzie więc przesuwał się szybciej.

Wyłącz tryb uśpienia

Niektóre zadania opracowane przez ocalałego są wykonywane w ciągu kilku minut, podczas gdy inne trwają dłużej. Jeśli zamierzasz pozostawić aplikację otwartą, aby osoby, które przeżyły, mogły kontynuować pracę, lepiej się rozłączyć tryb uśpienia i regularnie sprawdzaj, czy zadania są wykonywane.

Kody na Trinker Island

Zobacz wideoTak aby zdobyć klejnoty

Wadą darmowych gier jest to, że zawierają reklamy. W Wyspa Tinkera jeśli zobaczymy reklamy wideo, otrzymujemy nagrodę w postaci klejnotu. Możemy skorzystać z okazji, aby zobaczyć reklamy, podczas gdy ocaleni pracują, a tym samym możemy posuwać się dalej w grze. Dzięki temu systemowi możemy zebrać do 10 klejnotów dziennie.

Nie marnuj klejnotów

Zdobycie klejnotów kosztuje, az nimi możemy odblokować nowych ocalałych z wyższymi umiejętnościami, więc staraj się nie wydawać ich na rzeczy, które tak naprawdę nie są tego warte. Bycie cierpliwym podczas korzystania z klejnotów to najlepszy sposób, aby jak najlepiej je wykorzystać.

Dowiedz się, jak zdobywać darmowe klejnoty i leczyć ocalałych

Jedna z trudności, które przedstawia wyspę Tinkera To zdobywanie klejnotów, które są nieodzownym zasobem w grze. Jak można wspomnieć, znacznie ułatwia to rozwój pewnych czynności w grze, jednak ich realizacja wiąże się z wykonywaniem skomplikowanych lub trudnych zadań.

Wśród alternatyw, którymi dysponujemy, musimy wizualizować reklamy publiczne wewnątrz gry. To nagradza nas niektórymi klejnotami i możemy zdobyć ten zasób, wykonując określone osiągnięcia, takie jak osiągnięcia bitewne i poszukiwaczy przygód, ta gra jest bardzo dobra, nie pożałujesz, jeśli zdecydujesz się pobrać ją na swoje urządzenie.

W podobny sposób, jeśli chcemy podjąć ryzyko, możemy polować na bestie, czasami w nagrodę za zdobycie kilku klejnotów. Odnośnie uzdrowienia naszych ocalałychjest to o tyle istotne, że są one podatne na uszkodzenia, które mogą mieć wpływ na prawidłowe wykonywanie ich zadań.

Chociaż są elementy ulecz naszych ocalałych, do ich wytworzenia potrzebne jest jedzenie. Dlatego wygodnie jest opracowywać tylko wtedy, gdy jest to wymagane, lub mieć elementy z niewielką ilością zasobów, takie jak pigułki, które potrzebują tylko 10 żywności do stworzenia.

Komplikacja, aby uzyskać tak wiele klejnoty jako pierwiastki środki lecznicze sprawiają, że należy ich używać tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne.

Tak jesteś graczemtutaj masz więcej kody do ulubionych gier i pobieraj je bardzo łatwo.

dołącz do naszego kanału telegram