Saltar al contenido

Jak zdobyć darmowe chaty budowniczych w Clash of Clans (trzeci, czwarty, piąty lub szósty)

17 de diciembre de 2021

Czy grasz w Clash of Clans od dłuższego czasu? Czy jesteś jednym z wielu graczy nieco rozczarowanych najnowszymi aktualizacjami gry? Z niepokojem czekasz na remont, który nadejdzie w marcu?

Jeśli czujesz się utożsamiany z którymkolwiek z tych elementów, musisz wiedzieć, że w MiraHowTo to zrobić zawsze chcemy przejrzeć najciekawsze pytania dotyczące jednego z najsłynniejszych współczesnych tytułów, a w tym konkretnym przypadku jesteśmy oczywiście z podstępem że czytelnicy przychodzą do nas ciągle pytają o Clash of Clans.

Jak zdobyć klejnoty, monety i szybki eliksir

Jak wiemy, chociaż istnieje ogromna liczba trików związanych z grą Clash of Clans, w tym konkretnym przypadku chcemy wpaść w jedną z tych, z którymi nasi czytelnicy konsultują się najczęściej.

Nie jest to ani więcej, ani mniej niż sekret, który pozwoli nam zdobyć darmowe chatki budowniczych w Clash of Clans, bardzo istotne pytanie, jeśli w pewnym momencie zamierzamy zostać najlepszymi graczami w tej części Supercell, która była w oku burzy ze względu na swoje późne aktualizacje 2015, a także dla tych oczekiwanych w przyszłym miesiącu w marcu, będziesz musiał nauczyć się strategii i wiosek, aby nie zostać w tyle w nadchodzących nowych sezonach

W rzeczywistości, jeśli znasz cele Clash of Clans, to na pewno wiesz, że nie mniej ważnym elementem, aby odnieść sukces, jest osiągnięcie silnej wioski i oczywiście wiemy, że im więcej masz rąk, tym lepiej.

Dlatego możliwość zbudowania więcej niż dwóch chat budowniczych Pod tym względem jest to konkretny postęp bardziej niż interesujący, a jest to, że jeśli mamy tylko dwóch konstruktorów, ich praca będzie prawie niezauważalna. W idealnym przypadku w Clash of Clans otrzymamy trzeciego lub czwartego konstruktora, który będzie miał mniej problemów w tym zakresie i nie ma wątpliwości, że zauważysz różnicę raczej wcześniej niż później.

Jak zdobyć 50 darmowych klejnotów w Clash of Clans?

Pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, aby móc wykonać tę sztuczkę, jest posiadanie 500 klejnotów całkowicie za darmo, a to możemy osiągnąć, gdy podniesiemy trofea do poziomu 1250 i zdobędziemy 450 klejnotów za osiągnięcie Słodkie zwycięstwo.

Wtedy dotarcie do pozostałych 50 klejnotów, których nam brakuje, również nie jest skomplikowane, ponieważ wystarczy usunąć niektóre przeszkody, które pojawiają się na scenie, i w ten sposób będziemy dawać pierwszy krok dla naszych nowych chat budowniczych.

W tym momencie będziesz miał chatę trzeciego budowniczego, a my dokładnie w momencie, w którym możemy zacząć szukać czwartego, choć oczywiście będziemy potrzebować do tego 1000 darmowych klejnotów.

Aby to osiągnąć, lepiej wziąć pod uwagę kilka dobrych rad, które możemy Ci w tym zakresie zaoferować, na przykład nie wydawać klejnotów na rzeczy, które nie są chatami budowniczych, niezależnie od tego, jak bardzo chcesz to robić, w dodatku do oczyszczenia wszystkich przeszkód, które są częścią Twojej wioski, ponieważ z tymi, które są generowane w około dwa tygodnie.

Możemy zdobyć około 100 dodatkowych klejnotów, postać, która z czasem może bardzo pomóc. Poza tym należy uważać i uważać na osiągnięcia, co wiąże się z tym, że jest to najłatwiejszy sposób na zdobywanie nowych klejnotów.

W związku z tym szczególnie zalecamy, abyś spróbował osiągnąć wszystkie cele, które są częścią twojej przygody, a do czasu, który będziesz chciał pamiętać, nie będziesz zbyt daleko od 1000 klejnotów, skorzystaj ze wskazówek i sztuczek, aby poprawić się skokowo i granice i nie pozostawaj w tyle w konkursie!

starcie klanów wyróżnione postacie

Z drugiej strony nie chcieliśmy przestać wspominać o innym problemie, na który zwracali nam uwagę niektórzy czytelnicy, a mianowicie o sztuczce polegającej na hackowaniu klejnotów, którą całkowicie odrzucamy, ponieważ wszystkie informacje, które można znaleźć w sieci o to ma wirusa lub na pewno zrobi coś z twoim komputerem. Dlatego jeśli jesteś zwykłym graczem Clash of Clans.

Najlepsze, co możesz zrobić, to oczywiście usunąć wszystkie przeszkody dbanie o zakazy i sprostanie wyzwaniom, które są częścią tej przygody. A jeśli uważasz, że nie możesz tego zrobić, nie musisz również tracić z oczu faktu, że jest pewien trik na kupowanie tych klejnotów, chociaż interesuje nas to, że chaty budowniczego możesz zdobyć za darmo.

Z tego powodu i jak za każdym razem, gdy mówimy o systemie gry Clash of Clans, ważne wydaje nam się wskazanie, że praktycznie każdy z elementów wchodzących w skład tytułu można zdobyć bez konieczności wkładania prawdziwych pieniędzy, chociaż kurs, który ci da To zajmie trochę czasu. A nawet jeśli użyjesz pieniędzy, prawdopodobnie szybciej awansujesz, ciekawiej jest robić to z wysiłkiem.

dołącz do naszego kanału telegram