Skip to content

Jak zbudować najlepszy układ wioski w Clash of Clans — pełny samouczek

8 de lipiec de 2021

Gry wideo towarzyszą nam w konsole do gier i urządzenia mobilne a dziś trudno znaleźć kogoś, kto nie jest uzależniony od jakiejś gry, czy to łamigłówek, zręcznościówek, strategii itp.

Mówienie o grach dzisiaj nie jest możliwe bez odniesienia się do Starcie klanów. Ta gra została wydana w 2012 roku dla ios a w 2013 był już dostępny w Graj w Google i od tego czasu jego popularność nie przestała rosnąć.

Jest to gra strategiczna dla wielu graczy, której głównym celem jest budowanie wioski, szkolenie żołnierzy i atakowanie innych graczy w celu zarobić więcej bogactwa które jednocześnie mogą nam pomóc w dalszym ulepszaniu naszej wioski.

Miliony ludzi grają codziennie w Clash of Clans. Dla tych, którzy zaczynają teraz w tej grze, nie zaszkodzi przejrzeć kilka podstawowych aspektów, które można połączyć z sztuczki i najlepsze porady Clash of Clans dla wiosek, strategii, lepszych struktur i obrony, o czym już wam kiedyś mówiliśmy.

Dołącz do klanu

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na odparcie ataku, lepiej dołączyć do klanu. Każdy klan może liczyć maksymalnie 50 uczestników i pozwala zdobyć więcej łupów. Również, jeśli twoja wioska zostanie zaatakowana twoi sojusznicy mogą ci pomóc by go bronić.

Rozmieść swoją wioskę mądrze

Gracze często rozmieszczają swoją wioskę w sposób, który jest jak najpiękniejszy, ale wydajność jest ważniejsza niż estetyka. Staraj się budować różne ścieżki, aby zmylić wrogów i chroni kluczowe budynki w obrębie murów.

Gracze, którzy noszą Mało czasu i mają małą wioskę, w której mogą lepiej chronić swoje zasoby, jeśli ukryją swoje budynki w rogach mapy. Umieszczanie min w odosobnionych miejscach to dobry pomysł, aby odwrócić uwagę wrogów i zmniejszyć obrażenia.

Ulepsz swoje wojska

Posiadanie dobrej armii jest niezbędne zarówno do atakowania innych i zwyciężania, jak i do obrony przed atakiem. Poprawa wydajności żołnierzy może być kosztowna, więc musisz so dobrze przeanalizuj, w jakich ulepszeniach zamierzamy zainwestować nasze zasoby. Jeśli musimy burzyć mury, lepiej zainwestować w ulepszanie gigantów, a jeśli chcemy chronić wioskę, najlepiej ulepszyć łuczników.

tworzyć lepsze wioski

Zadbaj o obronę

aktywna obrona Pomagają nam chronić naszą wioskę przed wrogami. Moździerze i obrona przeciwlotnicza najlepiej umieścić w pobliżu centrum i otoczyć linią obrony z innymi przedmiotami, takimi jak wieże łucznicze lub armaty.

Pamiętaj, że za każdym razem, gdy zdecydujesz się ulepszyć element obrony, ukończenie operacji zajmuje kilka godzin, więc powinieneś spróbować wprowadzać ulepszenia stopniowo a kiedy aktywujesz tarczę, zmniejszasz w ten sposób możliwość doznania ataku.

Miej oko na tarczę

Jak pisaliśmy wcześniej, tarcza chroni cię przed atakami wroga, ale gdy atakujesz wrogów, chwilowo pęka. Gra ostrzeże Cię, gdy tarcza zostanie prawie całkowicie zniszczona, więc będziesz musiał uważaj, aby nie zostawić wioski bez ochronyprotect.

Czy znasz nowe funkcje Clash of Clans?

W związku z tym jest to gra strategiczna, aby zbudować własną wioskę, twórz klany, rywalizuj w epickich wojnach klanów z graczami online, musisz wiedzieć, jakie są nowe funkcje gry, aby stawić czoła wszystkim wyzwaniom, jakie stawia ta gra.

Stawić czoła Barbarzyńcom z wąsami, Mędrcom z ognistymi kulami i Żołnierzom fascynujący świat Clash of Clans Niezbędne jest udoskonalenie form ataku i obrony w sposób pozwalający na pomyślny postęp i rozwój w budowie miasta.

Wśród nowych funkcji, które pozwolą na walkę z przeciwnikiem, możemy wskazać następujące:

  • Nowa machina oblężnicza, która pozwoli ci miażdżyć wrogie wioski za pomocą wyrzutni kłód.
  • Nowi członkowie Super Troops to Super Wizard i Ice Hound.
  • Nowe zaklęcie, nowa zawartość ratusza na poziomie 13, która poprawia jakość i wiele więcej.

Dowiedz się, jak zdobyć darmowe chaty budowniczych w Clash of Clans (trzeci, czwarty, piąty lub szósty), dzięki najlepszym wskazówkom Clash of Clans dla wiosek, strategii, lepszych struktur i obrony

dołącz do naszego kanału telegram