Skip to content

Tinder powtarza mi te same profile — przyczyny i rozwiązania

23 de styczeń de 2022

Tinder to aplikacja randkowa umożliwiająca poznawanie ludzi w pobliżu. W 2012 roku, kiedy jego twórcy: Sean Rad, Justin Mateen, Jonathan Badeen i Ramón Denia wymyślili Tinder, zlecili mu przetestowanie go wśród swoich kolegów z klasy na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

Aplikacja Tinder została uznana za doskonałą opcję do flirtu. Dziś ma ponad 26 milionów meczów każdego dnia w 190 krajach, w których jest dostępny i w językach takich jak angielski czy hiszpański. Jak wyjaśniliśmy Ci na początku, Tinder pozwala dwóm osobom poznać się i zaangażować w bardziej afektywną komunikację.

Kiedy istnieje to wzajemne zainteresowanie, następuje tak zwany Tinder MATCH. Teraz, gdy to nastąpi, będą mogli rozpocząć ścisłą rozmowę, która dostarczy im znacznie więcej informacji o każdej z zainteresowanych stron. Jeśli jedna z dwóch osób nie będzie zainteresowana, nie będą mogli rozmawiać. Z drugiej strony, jeśli mają link do swojego Instagrama na swoim profilu na Tinderze, możesz zobaczyć ich imię i wejdź na Instagram, żeby z nim porozmawiać.

Jak działa algorytm Tindera?

Tinder, zgodnie z jego zasadami, nie może pokazać damie wszystkich profili panów, bo jest ich za dużo. Zakłada to dużą trudność i oznacza, że ​​nie wszystkie profile mogą mieć taką samą widoczność. Innymi słowy, niektóre profile będą musiały być pokazywane mniejszej liczbie dziewczyn niż inne.

A jak Tinder „rozprowadza” widoczność pomiędzy naszymi profilami? Tutaj w grę wchodzi algorytm Tindera i sposób jego działania. Przede wszystkim mamy „pierwsza zmienna” mechanizmu Tinder: Widoczność. Tinder handluje widocznością profili. To przede wszystkim sprzedajesz, oferując funkcje premium.

Czy istnieje inna zmienna? Racja, korzyść. Ponieważ pamiętasz, że przede wszystkim Tinder jako firma biznesowa nigdy nie przegra, zawsze będzie starał się jak najlepiej wykorzystać całą sytuację. Dzieje się tak we wszystkich firmach, nikt nie będzie inwestować, aby stracić.

Gdzie mogę znaleźć wszystkie odrzucone przeze mnie profile na Tinderze?

Słynna aplikacja Tinder stała się tak znana i popularna, że ​​użytkownicy desperacko chcą zobaczyć jak najwięcej profili, co może być dużym błędem, aby szybko je przekazać, a tym samym stracić z oczu profil, którego chcieli. Aby uniknąć tego dyskomfortu, mamy tutaj rozwiązanie.

Poniższa opcja pozwala, w pewnym zakresie możliwości, ponownie zobaczyć ludzi na Tinderze, ale mimo wszystko nie da się określić konkretnie widzenia kogoś, ale może tak jest. Podobnie, jeśli chcesz ponownie zobaczyć niektóre osoby na Tinderze lub konkretną osobę, osobę, którą widziały na Tinderze, a następnie odrzuciły, będą musieli to rozgryźć.

Teraz zwróć uwagę, że powinni przejść do „Ustawienia wykrywania” i określ przedział wiekowy (minimalny przedział wiekowy to 4 lata) oraz promień lub odległość, do której tacy użytkownicy byli lub tego użytkownika, którego chcesz zobaczyć ponownie na Tinderze (minimalny przedział to 1 kilometr) pozostawiając, że tak, a nieco wyższa ranga niż ci użytkownicy Tindera byli lub byli.

Oczywiście, jeśli masz pojęcie o przedziałach wiekowych i dystansach, to możliwe, że szanse na ponowne zobaczenie tej lub innej osoby na Tinderze są zwiększone. Teraz, jeśli mieszkają w średniej wielkości lub lepiej, na małą skalę, no cóż, tam możliwości rosną jeszcze bardziej, jeśli to to czy tamto, mieszkają lub przebywają w tym samym miejscu, a także odległość jest minimalna .

Aby zakończyć na tym pytaniu Aby jeszcze bardziej zwiększyć margines sukcesu, nie ma innego sposobu na częste korzystanie z aplikacji Tinder, ale za to dużo., ponieważ w ten sposób, podając „nie lubię lub lubię”, profile będą podążać za sobą i to wszystko. Nie zniechęcaj się, że ta aplikacja jest bardzo korzystna dla tego, co chcesz uzyskać.

obraz krzesiwa

Jaki jest prawdziwy powód, dla którego profile Tindera się powtarzają?

Każdy, kto wchodzi do Tindera, chce zobaczyć różne opcje wyszukiwania funkcji w kolejności, jednak aplikacja ma w tym słabość. Użytkownicy wyrazili pewien dyskomfort, ponieważ profile się powtarzają. Rzeczywiście, podczas korzystania z Tindera można było zauważyć u ludzi, którzy już wcześniej widzieli lub się poruszali (polubili to lub nie).

Nawet, w niektórych przypadkach, wielokrotnie zdarzało się, że natrafiłeś na ten sam profil. Nic się nie dzieje, to aplikacja, która się powtarza w kółko. W tym artykule opowiemy o możliwych przyczynach, które generują tę irytującą sytuację dla użytkownika. Zrozumiałe jest, że ktoś, kto chce flirtować, stresuje się widząc te same profile.

Wielu chciało znaleźć kształt algorytmów Tindera. Jego twórcy uczynili z tego nieujawniony sekret. Do tej pory trudno było dać pewność co do czegoś, co pozostaje bardzo dobrze zaprojektowane i nieprzeniknione. Jednak zdrowy rozsądek może wyjaśnić prawdziwą przyczynę.

Są osoby, które z niewiadomych przyczyn usuwają swoje konta w swoich profilach na Tinderze, po pewnym czasie tworzą kolejne konto, z tymi samymi zdjęciami i opisem, które przesłali w nowym profilu, lub z innymi zdjęciami i charakterystykami.

obraz krzesiwa

Jakie są najczęstsze problemy na Tinderze i jak je naprawić?

W Tinderze zdarza się, że jakiś czas po założeniu konta osoba z przyczyn od niej niezależnych uzna za konieczne: zaktualizuj telefon powiązany z Twoim kontem, cieszę się, że rozwiązanie jest łatwe, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby rozwiązać problem:

  • Otwórz aplikację Tinder lub odwiedź Tinder.com.
  • Stuknij ikonę swojego profilu.
  • Przejdź do ustawień konta.
  • Stuknij w Telefon, a następnie Zaktualizuj mój numer telefonu.
  • Wprowadź nowy numer telefonu i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zweryfikować za pomocą wiadomości tekstowej.

dołącz do naszego kanału telegram