Skip to content

Super Mario Odyssey: Jak zdobyć kostiumy za fioletowe i normalne monety oraz ich lokalizacje

9 de marzec de 2021

Gry wideo Super Mario Bros niewątpliwie urzekły kilka pokoleń. Jest to zrozumiałe, ponieważ większość z nich ma świetną fabułę i zabawne postacie. Teraz, gdy stają się coraz bardziej kompletne, czasami trudno jest poznać wszystkie aspekty gry. Jeśli tak jest w Twoim przypadku i chcesz dowiedzieć się więcej, czytaj dalej ten artykuł i odkrywaj jak zdobyć fioletowe i normalne kombinezony na monety oraz ich lokalizacje w Super Mario Odyssey.

Super Mario Odyssey to najnowsza odsłona słynnej postaci z Nintendo i możemy powiedzieć, że jest to naprawdę wciągająca gra o doskonałej jakości. Jeśli już w nią grałeś lub chcesz zacząć, to normalne, że chcesz się nauczyć, jak z niej prawidłowo korzystać. Dziś pokażemy Ci, jak możesz ciesz się różnymi kostiumami w grze i ciesz się tym jeszcze bardziej.

Jaka jest lokalizacja kostiumów w Super Mario Odyssey?

Kiedy zaczynamy grać w grę wideo, z pewnością czujemy się podekscytowani i zaciekawieni odkryciem nawet najmniejszego jej aspektu. Słynna firma Nintendo wie o tym, więc zawsze stara się to uwzględnić naprawdę ciekawe szczegóły we wszystkich swoich dostawach.

I możemy to powiedzieć Super Mario Odyseja nie jest wyjątkiem, ponieważ jest to naprawdę kompletna gra. Mówiąc konkretnie o obszarze garniturów, należy zauważyć, że istnieje duża różnorodność. Ale gdzie oni są? Cóż, pokażemy ci to poniżej. Oczywiście zalecamy zaktualizowanie konsoli Nintendo Switch do najnowszej wersji, aby móc w pełni cieszyć się grą.

Na początek jest garnitury, które możemy dostać automatycznie w trakcie gry. Na przykład strój Mario, królewska korona i strój króla, cylinder i frak, czapka kapitana i czapka niewidzialności, wszyscy zdobędziecie je w trakcie gry.

Jak zdobyć kostiumy za zwykłe monety w Super Mario Odyssey?

Wiedząc więcej o Super Mario Odyssey zawsze dobrze jest grać i właśnie to omówimy w tym artykule. Możesz zdobyć kostiumy za zwykłe monety, które znajdziesz podczas gry w światach, w różnych sklepach Crazy Cap przez całą grę. Oto lista niektórych, które z pewnością pokochasz:

  • Kostium szkieletu. Kosztuje 9999 monet w każdym sklepie.
  • Strój i kask futbolu amerykańskiego. Hełm za 50 i mundur za 150 monet w każdym sklepie.
  • Lustro i kombinezon lekarza. Lustro kosztuje 100 monet i odblokowuje się je, zdobywając 220 mocy księżyców, podczas gdy kostium kosztuje 200 monet i jest odblokowany po zdobyciu 240 księżyców mocy.
  • Suknia ślubna i welon Peach. Kosztują odpowiednio 1000 i 2000 monet i są w pełni odblokowane po zdobyciu 480 Księżyców Mocy.

To tylko kilka kostiumów dostępnych za zwykłe monety, ale zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi. Widzimy, że jest to normalne we wszystkich tych grach, ponieważ można również zdobyć monety i rubiny w Mario Kart Tour, aby awansować w grze.

Jak zdobyć kostiumy z fioletowymi monetami w Super Mario Odyssey?

Plik fioletowe monety z czymś trudniejszym do zdobyciaponieważ w przeciwieństwie do zwykłych, te nie pojawiają się ponownie po ich zabraniu. Przedmioty, które możesz za ich pomocą kupić, będą się różnić w zależności od królestwa, w którym się znajdujesz.

postać Luigi w parku

Na przykład w przedmiotach retro z Mushroom Kingdom, takich jak kapelusz i garnitur Mario 64 za odpowiednio 15 i 20 fioletowych monet. Teraz pokażemy Ci listę niektórych królestwa i dostępne w nich kostiumy:

  • Kingdom of the Sands: The kowbojski kapelusz i garnitur po 20 i 25 monet.
  • Lost Kingdom: Aviator kapelusz i garnitur w monetach 5 i 10.
  • Kingdom of Ice: kombinezon z kapturem i śniegiem za 5 i 10 monet.
  • Królestwo księżyca: Hełm i skafander kosmiczny na 5 i 10 monet.

Możesz odkryć wszystkie inne dostępne kostiumy, grając w Super Mario Odyssey. I nie przestawaj, jeśli nie masz konsoli, ponieważ istnieje wiele gier podobnych do Mario Bros na Androida za darmo. Mamy nadzieję, że uda Ci się jak najlepiej wykorzystać te wszystkie wspaniałe stroje.

dołącz do naszego kanału telegram