Skip to content

Pobierz Super Mario Bros na Androida

13 de styczeń de 2023

Kiedy myślimy o grach komputerowych lub konsolowych, które na zawsze naznaczyły upływ czasu, jedną z tych, których w żadnym wypadku nie możemy nie wziąć pod uwagę, jest oczywiście Super Marios Bros. Dlatego korzystając z nieustannych konsultacji naszych czytelników na ten temat, Dzisiaj chcemy Cię nauczyć, jak pobrać Super Mario Bros na Androida w najbezpieczniejszy, najszybszy i najłatwiejszy możliwy sposóbdzięki czemu zawsze możesz bawić się tą odsłoną na smartfonie, gdziekolwiek chcesz.

jeśli mówimy o Nintendo Dziś pierwsze, co przychodzi mi na myśl, to Pokemon Go, ale prawda jest taka, że ​​japońska firma ma za sobą długą historię i zawdzięczamy jej klasyczne postacie i gry wideo, takie jak Super Mario. Choć minęło wiele lat odkąd graliśmy na Nintendo 64, dzisiaj możemy pobierz super mario na androida.

Super Mario, świetny klasyk

Ci z nas, którzy byli dziećmi lub nastolatkami w latach 90., z wielkim sentymentem wspominają grę wideo Super Mario. Popołudnia i popołudnia z konsolą Nintendo 64 podłączoną do telewizora, by spróbować uratować księżniczkę Peach.

Fabuła Super Mario niewiele różni się od późniejszych wersji gry. Słynny hydraulik musi się tym zająć Uratuj księżniczkę Peach ze szponów Bowsera. Aby ją uratować, będzie musiał przejść przez wiele poziomów, zbieranie gwiazdek i stawianie czoła wielu wrogom który zrobi wszystko, co możliwe, aby Mario nie osiągnął swojego celu.

Mario Bros jest bez wątpienia najsłynniejszą postacią Nintendo, choć z biegiem czasu niektórzy z jego towarzyszy również zyskali wielki rozgłos, a nawet byli bohaterami własnych gier wideo. nie możemy zapomnieć LuigiYoshi, Wario, a nawet Bowser.

Czy znajdzie się ktoś szczęśliwy, kto jeszcze go posiada? Nintendo 64 to działa, ale prawda jest taka, że ​​większość z nas pozbyła się tej konsoli dawno temu. Jednak teraz znów możemy cieszyć się twoimi grami.

Pobierz Super Mario na Androida

Jak zdobyć Mario Bros na Androida?

Jak powiedzieliśmy wtedy, uważamy, że wbrew temu, w co wierzy wielu użytkowników, możliwe jest przeniesienie gry Mario Bros na Androida, chociaż tak, musimy wyjaśnić, że nie jest to oficjalna wersja, ponieważ Nintendo nie stworzyło jeszcze takiej na terminale z Androidem. W każdym razie emulator Mario Bros, którego instalacji nauczymy Cię teraz, pozwoli Ci cieszyć się tymi przygodami dokładnie tak samo, jak w oryginalnej grze.

Pobranie oryginalnej gry Mario Bros na Androida jest wówczas niemożliwe, ale możemy skorzystać z pracy programistów, którzy stoją za 64 grami – Super Max Adventure lub zwanymi także „Super Mario Bros na Androida”, ponieważ, jak powiedzieliśmy, wrażenia z grania się kończą być taki sam jak oryginał Być tak, Nie możemy stracić z oczu faktu, że będziemy mieć wszystkie funkcje ekranów i naszych terminali z Androidemaby w pełni cieszyć się tą długo wyczekiwaną częścią.

Właściwie wszystko, co można zrobić dobrze, grając w Mario Bros na Androidzie jest rzeczywiście dobrze zrobione, zaczynając od grafiki, ale później patrząc na to, co ma wspólnego z wydajnością, rozgrywkąi wiele innych czynników, które każą nam sądzić, że jest to to samo, co oryginalna wersja gry, która pojawiła się na Androidzie.

64 Games – Super Max Adventure, jedyny obecnie dostępny sposób na darmowe pobranie Mario Bros 64, jest w pełni kompatybilny z wersjami Androida 2.3 i nowszymi wersjami mobilnego systemu operacyjnego Google, więc praktycznie można powiedzieć, że działa na każdym z nich. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć się nim cieszyć, to zainstalować plik z poniższego linku i powodzenia!

Pobierz Super Mario na Androida

Granie w mityczne Super Mario na tablecie lub smartfonie z systemem operacyjnym Android jest teraz bardzo łatwe.

Móc pobierz super mario na androida od Sklep Google Play jeśli mamy urządzenie z system operacyjny Android 4.0 lub nowsze wersje i 18 MG wolnego miejsca na naszym telefonie lub tablecie.

Aby pobrać, wystarczy kliknąć zielony przycisk z napisem „Zainstaluj” i to wszystko. Pobieranie jest przeprowadzane, a następnie instalacja odbywa się automatycznie, za kilka minut znów będziemy grać w Super Mario.

Inne sposoby gry w Super Mario

Jeśli lubisz Super Mario lub inne klasyczne gry Nintendo 64 i masz ochotę ponownie w nie zagrać, możesz pobrać plik emulator dla Androida. Emulatory zamieniają nasz telefon lub tablet w konsolę do gier, dzięki czemu możemy cieszyć się naszymi ulubionymi klasycznymi grami, takimi jak Super Mario, Zelda, Metal Slug i wiele innych.

Istnieje duża liczba emulatorów dostępnych online, dlatego zalecamy zapoznanie się z naszym kompilacja najlepszych emulatorów i klasycznych gier na Androida. Ale nie trzeba cofać się tak daleko w czasie, jeśli chcesz odzyskać wrażenia z gier Nintendo DS, możesz spróbować drastyczny.

Pobierz Super Mario na Androida

Chcielibyśmy poznać Twoją opinię. Co sądzisz o pomyśle ponownego grania w Super Mario, a także robienia tego z telefonu komórkowego?

Pobierz Super Mario Bros na Androida

dołącz do naszego kanału telegram